برترین ها: بچه های امروزی از چیزهای مسموم می شوند که در کل تاریخ تمدن بشریت چنین چیزی دیده نشده است. تعجبی ندارد که نرخ ابتلا به اوتیسم در آمریکا در چند دهه گذشته به 1 نفر از هر 88 کودک رسیده است و اوتیسم را در دسته بندی بیماری های "همه گیر" قرار داده است.

در اینجا لیستی از بدترین چیزهایی که فرزند شما را به هر نحوی مسموم می کنند آورده ایم:


1. تزریق واکسن های متعدد حاوی جیوه، آلومینیوم، مونوسدیم گلوتامات و فرمالدهید

این مطلب ثابت شده است که واکسن های امروزی که به فرزندان ما تزریق می شود دارای فرمول حاوی جیوه، آلومینیوم، مونوسدیم گلوتامات و فرمالدهید هستند که همه اینها سمومی هستند که وارد بدن نوزادان و کودکان ما می شوند.

مرکز مبارزه با بیماری های آمریکا خود به این موضوع اعتراف کرد. بجای آنکه این مرکز تلاش کند دلیل منجر شدن این واکسن ها به اوتیسم را مشخص کند، می کوشد که ادله و شواهد را پنهان نماید و دادگاهش را به تعویق بیندازد.


2. استفاده از مواد جیوه دار برای پر کردن دندان

بسیار عجیب است که دندانپزشکان آمریکایی دهان کودکان را با سمی ترین فلز سنگین شناخته شده یعنی جیوه پر می کنند.

البته آنها این ماده پرکردنی را جیوه نمی نامند، زیرا سوالات زیادی ایجاد می کند. بلکه آنها این ماده را "آمالگام نقره ای" می نامند. ولی ماده درجه یک در این پرکردنی، فلز سنگین جیوه است.

,10 چیزی که فرزند شما را مسموم می کند بچه های امروز,مسمومیت,فرزندان,بیماری های کودکان ,بیماری نوزاد ,بیماری کودک

3. ارائه ناهار مدرسه با استفاده از مواد غذایی سمی از جمله نیتریت سدیم

ناهارهای مدرسه همچنان در غذای بچه ها افزودنی های شیمیایی و سمی می ریزند که بعضی از آنها عبارتند از روغن های نیمه-هیدروژنه، نگهدارنده های شیمیایی و حتی رنگ ثابت کن های سرطانزا از جمله نیتریت سدیم.

نیتریت سدیم منجر به ابتلا به سرطان پانکراس، سرطان روده بزرگ و تومور مغزی در کودکان می شود. این ماده آگاهانه به غذاهایی همچون هات داگ، سوسیس، کالباس، پپرونی، گوشت و تقریباً همه غذاهای فرآوری شده افزوده می شود. ملتی که دائماً نیتریت سدیم می خورد در نهایت نرخ بالایی از سرطان خواهد داشت.

علاوه بر نیتریت سدیم، ناهار مدرسه پر از ارگانیسم های اصلاح شده ژنتیکی (GMO) است که می دانیم چطور منجر به تومورهای سرطانی بزرگ در حیوانات شده است.


4. برنامه های تلویزیونی که مغزهای کودکان را پر از پیام های مادی و ناپسند می کنند.

تلویزیون اختراع شد تا به مردم آموزش دهد و ترقی و پیشرفت را افزایش دهد. ولی حالا تحت تسلط منافع افرادی است که کودکان را شستشوی مغزی می دهند تا مادی گرایی را بپرستند.

آنها چیزهایی مانند خوراکی های شیرین، اسباب بازی ها، شخصیت های اکشن و فست فود ها را طوری تبلیغ می کنند که بچه ها والدینشان را مجبور کنند آنها را برایشان بخرند.

پس برنامه های آموزشی در تلویزیون چه شدند؟ برنامه های آموزشی فقط محدود به چند کانال می شوند که آنها هم فقط مستند یا موضوعات غیرتخیلی پخش می کنند و حتی آن کانال ها هم توسط منافع و سودهای شرکتی تأمین بودجه می شوند.


5. آموزش عمومی که ایده های سمی در مورد جامعه وارد ذهن کودکان می کند.

کودکان آمریکایی در مدارسی تحصیل می کنند که به آنها ایده های نادرستی می آموزند. بسیاری از آنها اکنون چیزهایی به بچه ها یاد می دهند که در واقع سوسیالیسم و حتی کمونیسم است. آنها به کودکانی که به اصول بنیادی آمریکا ایمان دارند حمله می کنند و آنها را مسخره می کنند. اصولی همچون: میهن دوستی، حقوق اساسی، آزادی فردی و قانون اساسی ایالات متحده.

,10 چیزی که فرزند شما را مسموم می کند بچه های امروز,مسمومیت,فرزندان,بیماری های کودکان ,بیماری نوزاد ,بیماری کودک

6. محصولات مراقبت بهداشتی سمی ساخته شده از سموم سرطان زا: شامپو، کرم، خمیر دندان، خوشبوکننده هوا، شوینده و غیره.

کودکان همه جا با مواد و محصولات سمی شسته می شوند، محصولاتی مانند شامپو و صابون، شوینده لباس، نرم کننده لباس و حتی خمیر دندان.

اغلب محصولات مراقبت بهداشتی پر از مواد شیمیایی مصنوعی و سرطان زا هستند. شوینده های لباس در لباس های کودکان، مواد شیمیایی سرطان زا بجا می گذارند و این مواد به بدن کودکان جذب می شوند. وقتی کودکان بزرگتر می شوند و از خوشبوکننده، لوازم آرایشی، عطر و ادکلن استفاده می کنند، میزان مواد سمی افزایش می یابد. تقریباً همه محصولات آرایشی و بهداشتی حاوی مواد شیمیایی سمی هستند.


7. اسید هایدروفلوئوسیلیسیک سمی که بجای "فلوراید" به آب اضافه می شود.

کودکان ما به شدت از ریختن اسید هایدروفلوئوسیلیسیک در مخزن آب، مسموم می شوند. این اسید به اشتباه فلوراید نامیده می شود، ولی در واقع محصول فرعی سمی صنعت کود شیمیایی یا صنعت ذوب آلومینیوم است.

ثابت شده است که فلوراید به عنوان ماده شیمیایی حشره کش و برای ذوب فلزات فروخته می شود. این ماده یکی از سمی ترین موادی است که تابحال شناخته شده است و به همین دلیل حشره ها را به راحتی می کشد.

فلوراید آنقدر سمی است که اگر داخل نهر یا رودخانه ای در ایالات متحده ریخته شود، به این کار تروریسم اکولوژیکی گفته می شود. ولی به دلایلی ریختن آن در مخزن آب انسان ها و برگشت آن از طریق ادرار به رودها و نهرها و آلوده کردن محیط زیست، قانونی و مجاز است.


8. محیط داخلی سمی در مدارس و منازل: فرمالدهید، کپک، چسب و آلاینده های مصنوعی

آلودگی هوای داخلی، منبع بزرگی از مواد شیمیایی سمی برای کودکان است. قالیچه ها، رنگ دیوار، کفپوش چوبی و حتی مبلمان غبارهای سمی متصاعد می کنند که منجر به سرطان و آلرژی های حاد می شود.

بسیاری از منازل، مدارس و ساختمان های تجاری آلوده به کپک های سمی هستند که وارد سیستم گوارشی نوزادان و کودکان می شوند. حتی بیمارستان ها هم بطور بالقوه میکرب های خطرناکی دارند که می توانند موجب مرگ کودکان شوند.

,10 چیزی که فرزند شما را مسموم می کند بچه های امروز,مسمومیت,فرزندان,بیماری های کودکان ,بیماری نوزاد ,بیماری کودک

9. بازی های ویدئویی

شک نداشته باشید که بازی های ویدئویی از لحاظ روانی بچه ها و به خصوص پسربچه ها را مسموم می کنند. این بازی ها به پسرها می آموزند که خشونت امری طبیعی است و با قرار دادن او جای قهرمان بازی، به او می آموزند که چطور دشمنان را با خشونت یکی پس از دیگری قصابی کند.

این بازی ها بچه ها را نسبت به دنیای واقعی بی احساس می کند. بعضی از این بازی ها خصوصاً توسط ارتش و برای به خدمت گرفتن آنها در ارتش، مهندسی و طراحی شده اند.

نگاهی به خشونت و رئالیسم بالای بازی "Far Cry 3” بیندازید. این چیزی است که وقتی برای فرزندتان ایکس باکس می خرید، اتفاق می افتد.


10. داروهای روانپزشکی تغییردهنده ذهن

یکی از بزرگترین جرایم علیه کودکان امروزی در حیطه روانپزشکی است. بعضی از پزشکان به اصطلاح تشخیص می دهند که کودکان دچار "اختلال"هایی هستند که بعداً می گویند با داروهایی همچون ریتالین و پروزاک درمان شده است.

کل صنعت روانپزشکی مدرن یک حلقه دارویی جنایی است که فقط به منظور سودزایی از کودکان به عنوان سطل آشغال داروهای خود، استفاده می کند.

مراقب فرزندان خود باشید.