آکاایران: برای این کار مقدار کمی گوشت بپزید یا کباب کنید. گوشت را به صورت مربع…

 

تالاب : زمانی که کودکی بیمار است معمولاً از خوردن غذا امتناع می کند و برای همین گرسنه اش می شود. چون غذا نمی خورد احساس ضعف کرده و حالش بدتر می شود.

 

 برای این که ناخوشی خیلی زود از بین برود لازم است که کودک بیمار غذا بخورد و مایعات لازم را بنوشد. حتماً شما هم در این مواقع ترفندهایی دارید.

 

 برای این که فرزند دلبندتان خیلی زود از بیماری خلاص شود و بدنش پویایی و سلامت خود را بازیابد لازم است کارهای خاصی انجام دهید. می توانید در این جور مواقع با گوشت، پنیر، نان و میوه یک غذای ساده و سرشار از ویتامین و کلسیم تهیه کنید که به بهبودی او کمک می کند.

 

 برای این کار مقدار کمی گوشت بپزید یا کباب کنید. گوشت را به صورت مربع مربع خرد کنید. سپس پنیر و نان تست را به همین شکل و اندازه خرد کنید. مقداری میوه به دلخواه خودتان یا میوه های مورد علاقه فرزندتان را نیز نگینی کرده و به مواد قبلی اضافه کنید.

 

 مواد را با هم مخلوط کنید و داخل یک بشقاب رنگی و دلپذیر بریزید. غذا را به همراه یک لیوان آب میوه ی طبیعی داخل سینی گذاشته و پیش فرزندتان بروید.

 

برای این که ناخوشی خیلی زود از بین برود لازم است که کودک بیمار غذا بخورد و مایعات لازم را بنوشد

 

سخت گیری ها و مقررات هر روزه را فراموش کنید. او را مقابل تلویزیون و کارتون یا برنامه ی تلویزیونی مورد علاقه اش بنشانید. بشقاب غذا را در اختیارش بگذارید و بگویید همان طور که تماشا می کند از غذایش بخورد.

 

می توانید خودتان به او غذا دهید. حواستان باشد تا تمام شدن کارتون غذا و آب میوه اش را تمام کرده باشد.

 

منبع : Salamatnews.com
 
 
 
.

منبع :