آکاایران: نکاتی مفید برای مراقبت از پوست کودک

 

حمام و محصولات مرتبط با آن: لطفاً هنگام شستن کودک، دمای آب را کنترل کنید. آب باید ولرم باشد. همچنین، محصولات کودکِ بسیاری در بازار موجود هستند، صابون ها را با دقت انتخاب کنید. پس از استحمام، پوستش را به آرامی با فشار دادن حوله خشک کنید و از ساییدن آن خودداری کنید زیرا پوست کودک حساس است.

 

مرطوب کردن پوست:

نکاتی مفید برای مراقبت از پوست کودکنکاتی مفید برای مراقبت از پوست کودک

یک مرطوب کننده ملایم انتخاب کنید و آن را به آرامی به آرنج، پاها و دست هایش بمالید. از آن زیاد استفاده نکنید.

 

محافظت در برابر آفتاب:

کودک را در محیط خنک نگه دارید و تا آنجایی که ممکن است او را هنگام آفتاب بیرون نبرید. اگر او را بیرون می برید، کمی لوسیون کودک ضد آفتاب بر روی گونه ها و دست هایش بزنید.

 

یک نکته مهم مراقب از پوست کودک این است که پیش از استفاده از هرگونه کرم یا لوسیون، مقدار کمی از آن را بمالید تا بدانید کودک به آن آلرژی نداشته باشد.

 

یک مورد مهم دیگر در مراقبت از پوست کودک این است که محصولات بسیاری هستند که به شما در بهتر مراقبت کردن از کودک کمک می کنند، بازار سرشار از گزینه های مختلفی است و مادران نباید دست به انتخاب اشتباهی بزنند. محصولات کودک را باید با دقت انتخاب کنید؛ می توانید در اینترنت اطلاعات مفصلی درباره محصولات به دست آورید.

 

تنها همین نیست، اکنون فروشندگان گزینه هایی مانند تحویل رایگان و پرداخت هنگام تحویل را درنظرگرفته اند و دیگر نیازی نیست که نگران از خانه بیرون رفتن باشید. همه اجناس، از کالسکه کودک تا شامپو، را می توانید درب خانه تان تحویل بگیرید.

 

محصولات مراقبتی کودک شامل محصولات مختلفی هستند که مناسب گروه های مختلف سنی با نیازهای متفاوت می باشند. در اینجا فهرستی کلی از محصولات مراقبتی کودکان آورده شده است.

 

محصولات شستشوی کودک:

نکاتی مفید برای مراقبت از پوست کودکنکاتی مفید برای مراقبت از پوست کودک

این گروه شامل شامپو و صابون های ملایم می شود. اکنون عطر کودکان نیز وجود دارد.

 

مراقبت از پوست:

لوسیون، کرم ها، مرطوب کننده ها و کرم های ضد آفتاب

صفر

پوشک، کیف و دستمال بچه

اسباب بازی ها

 

تغذیه و شیر دادن:

نکاتی مفید برای مراقبت از پوست کودکنکاتی مفید برای مراقبت از پوست کودک

شیردوش، شیشه و گرم کننده غذا، پیش بند، شیشه شیر و غیره.

 

پوشک نیز مهم است زیرا کودکتان تمام روز از آن استفاده می کند. می توانید بر طبق نیازتان از میان مدل ها و مارک های مختلف انتخاب کنید. پوشک بچه در سایزها و شکل های مختلف موجود است.

 

پوشک پارچه ای:

این پوشک ها قابلیت استفاده مجدد را دارند و پس از اینکه کثیف شدند فقط باید آن را بشویید و خشک کنید تا بتوانید از آن ها مجدداً استفاده کنید. پوشک های پارچه ای از پوشک های پلاستیکی نرم تر هستند اما نگهداری و شستن آن ها مشکل است.

 

پوشک مخصوص نوزادان نارس:

پوشک های مخصوصی نیز برای نوزادان نارس وجود دارند.

 

پوشک نوزاد:

نکاتی مفید برای مراقبت از پوست کودکنکاتی مفید برای مراقبت از پوست کودک

از آنجایی که نوزادان ظریف هستند و پوستشان حساس است، پوشک های مخصوص نوزادان بسیار نرم است.

 

پوشک ها براساس وزن:

شما می توانید پوشک مناسب کودکتان را به این وسیله انتخاب کنید، زیرا آن ها بر اساس وزن کودک نیز دسته بندی شده اند.

 

پوشک مخصوص شنا:

وقت شنا است! نگران نباشید پوشک های شنایی موجود هستند که به کودک اجازه می دهند تا در استخر باشد اما مانند پوشک های معمولی به خود آب جذب نمی کند.

 

 

 

 

.

منبع : taknaz.ir