آکاایران: مادر آنجلینا جولی به او آموخته است که چگونه با فرزندانش دوست باشد.

 


مادر این بازیگر مشهور هالیوود، مارچلاین که درسال ۲۰۰۷ درسن ۵۶ سالگی در گذشت ، به تنهایی آنجلینا و برادرش جیمز را بزرگ کرد. وقتی که آنجلینا فقط ۵ سال داشت ، پدرش جان ویت که یک بازیگر بود ، از مادر آنجلینا جدا شد و از آن پس این زوج رابطه بسیار تیره و تاری با هم داشتند.


آنجلینا که به همراه همسرش ، براد پیت شش فرزند دارد ، می گوید مادرش به او آموخته است که داشتن یک کانون خانوادگی گرم و صمیمی و والدین قابل اعتماد چقدر برای فرزندان مهم و ارزشمند است.

 


آنجلینا به روزنامه انگلیسی " سان" گفت:" مادرم همیشه با من طوری رفتار می کرد که من حس می کردم ، دوست او هستم . این درس بزرگی است که من از مادرم آموختم و برای بزرگ کردن فرزندانم از آن استفاده می کنم. وقتی که با مادرم صحبت می کردم ، کاملا" احساس می کردم که حرفهای من را درک می کند و از شنیدن حرفهای من لذت می برد . من هم احساس می کنم از شنیدن حرفهای فرزندانم لذت می برم."


"ما باهم بازی می کنیم و می رقصیم . اگرچه هر کدام از فرزندان من گذشته بسیار متفاوتی با یکدیگر دارند اما همه آنها با تمام وجود احساس می کنند که عضو یک خانوده گرم و صمیمی هستند. مادرم ، قهرمان زندگی من بود. او یک انسان سخاوتمند و مهربان بود."

 


"اسم او مارچلاین بود اما ما به شوخی او را مارش مالو صدا می کردیم زیرا او مهربانترین و آرامترین انسان روی زمین بود.


"اما وقتی می خواست از فرزندانش در مقابل دیگران حمایت و محافظت کند ، واقعا" خشن و قوی می شد."

 

 

مترجم: فرشته مشاور

برگرفته از: aftabir.com
گردآوری و تنظیم:گروه سبک زندگی آکا ایران
.

منبع : persianpersia.com