آکاایران: این درمان طبیعی نه تنها سلول‌های سرطانی را از بین می برد بلکه به سلول‌های سالم هم آسیبی نمی رساند.

این روزها بیشتر از خواص ترکیب آبلیمو و جوش شیرین می‌شنویم و اینکه این ترکیب هر ساله جان هزاران نفر را نجات می‌دهد. خواص درمانی لیمو از سال ۱۹۷۰ موضوع مطالعه و تحقیق بیش از ۲۰ مورد آزمایش بوده است. همه این آزمایشات بر این نکته تاکید دارند که لیمو خاصیت ضد سرطانی داشته و سلول‌های سرطانی ۱۲ نوع سرطان را نابود می‌کند. علاوه بر اینکه لیمو رشد سرطان را مهار می‌کند و نیز ۱۰ هزار بار موثرتر از داروهای شیمی درمانی مانند «آدریامایسین» است.

چرا آبلیمو؟ اگرچه آبلیمو خاصیت اسیدی دارد اما به هنگام واکنش شیمیایی محیط قلیایی را در بدن شما ایجاد می‌کند. آبلیمو در درمان بیماری‌های گوارشی و بیماری‌های مرتبط با آن مانند برگشت اسید معده، سوزش سردل، یبوست، نفخ و حالت تهوع بسیار موثر است.

فراوانی ویتامین‌های B و C در آبلیمو آن را به یک آنتی‌باکتری طبیعی و قوی تبدیل کرده است. همچنین آبلیمو از تولید سنگ کلیه جلوگیری می‌کند. خاصیت ضد سرطانی لیمو به دلیل دارا بودن مقدار زیادی لیمونوئید (ماده شیمیایی گیاهی موجود در مرکبات) است. لیمو یکی از موثرترین راه‌ها برای ایجاد محیط قلیایی در بدن است. میزان PH بدن را نیز تنظیم می‌کند.

زمانی که آبلیمو با جوش شیرین ترکیب می‌شود فواید آن دوچندان می‌شود. این درمان طبیعی نه تنها سلول‌های سرطانی را از بین می‌برد بلکه به سلول‌های سالم هم آسیبی نمی‌رساند. این درست برعکس آن چیزی است که در شیمی درمانی اتفاق می‌افتد. زیرا شیمی درمانی همه سلول‌ها از جمله سلول‌های سالم را نیز از بین می‌برد.

اثرات ضدمیکروبی قوی: وجود مقدار زیاد ویتامین C باعث شده تا لیمو خاصیت ضد میکروبی قوی داشته باشد. آبلیمو در مقابل باکتری‌ها و عفونت‌های قارچی، انگل‌های داخلی و کرم‌ها بسیار موثر است. از فواید دیگر آن این است که خاصیت ضدافسردگی قوی دارد و استرس را به طرز قابل توجهی کاهش داده و فشار خون را تنظیم می‌کند.

برای تهیه ترکیب جوش شیرین و آبلیمو لازم است تا در یک فنجان ۲۰۰ میلی‌لیتر آب لیمو را با یک قاشق چایخوری جوش شیرین مخلوط کنید. همچنین می‌توانید این محلول را با مقداری آب خالص رقیق کنید. بهتر است برای رسیدن به نتیجه مطلوب این محلول را صبح‌ها با معده خالی میل کنید.

 

.

منبع : ooma.ir