آکاایران: مفصل درباره عمل زیبایی پروتز سینه برای جذابیت بیشتر

آکاایران: مفصل درباره عمل زیبایی پروتز سینه برای جذابیت بیشتر

همه زنان و مردان از سینه های بزرگ خوششان می آید و برای همین زنانی که سینه های کوچک دارند اقدام به گذاشتن پروتز سینه می کنند که باید در این راه به نکاتی توجه نمایند.آن چنان که می دانید دو نوع  عمل پروتز سینه هست. یکی از آن ها بر پایه سالین و دیگری بر پایه سیلیکون خواهد بود. ایمپلنت های پر شده با سالین، پوسته سلیکونی پر شده با آب نمک استریل(سالین) است. ایمپلنت های پر شده با سالیکیون، پوسته های سیلیکونی پر شده با ژل پلاستیکی است.

هر چند بیشتر بانوان اعتقاد دارند که پروتز سیلیکون حس واقعی تری از سینه را در اختیار آن ها قرار می دهد ولی هر کدام مزایا و معایب مختص خود را دارند. در سال ۱۹۹۲، FDA به دلیل نگرانی های ایمنی، فروش پروتز سیلیکون را متوقف کرد. در سال ۲۰۰۶، بعد از مرور تحقیقات انجام شده، FDA به افراد اجازه داد دوباره از این موارد بهره ببرند.

چون سینه در بانوان تا اواخر نوجوانی و اوایل بیست سالگی رشد و توسعه پیدا می کند، سازمان FDA به بانوانی که زیر ۱۸ سال هستند اجازه اینکار را نمی دهد. وقتی که می خواهید جراح مورد نظر را انتخاب کنید بهتر است در جست و جوی شخصی باشید که تجربه زیادی در این زمینه دارد. در صورتی که بتوانید جراحی را پیدا کنید که تجربه خوبی دارد و آموزش های لازم در این زمینه را گذرانده است کمتر با عوارض آن مواجه خواهید شد. پیش از عمل پروتز سینه، می بایست که جراح موارد پزشکی را ارزیابی کند.

بهای عمل پروتز سینه:

اینکه پروتز سینه چه هزینه ای داشته باشد به دکتر و همچنین نوع پروتزی که به کار گرفته می شود بستگی خواهد داشت. اغلب هزینه جراحی از ۵۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ دلار خواهد بود. و چون پروتز سینه یک فرایند زیبایی است ، بیمه هم از آن را ساپورت نمی کند.

.

منبع : niksho.com