آکاایران: درمان عفونت واژن با سیر + روش استفاده از سیر برای درمان عفونت واژن زنان

آکاایران: درمان عفونت و سوزش واژن با روش های طبیعی

درمان عفونت و سوزش واژن زنان با روش های زیر:

واژن زنان اندامی بسیار حساس است و در صورت عفونت می تواند مشکلات بسیاری در سلامت و زیبایی فرد نیز به وجود بیاورد .اگر می خواهید بدانید چگونه می توانید با مصرف سیر از شر عفونت واژن خلاص شوید با ما همراه باشید!

به گزارش تالاب ما دراین مقاله بهترین روش های استفاده از سیر برای درمان این عارضه رابه شما نشان خواهیم داد؛ راه هایی که بطور قطع نتایج مثبتی در درمان و از بین رفتن عفونت بشما خواهد داد.

مصرف سیر برای عفونت واژن یکی از راه های درمان خانگی عفونت واژن می باشد. یک حبه سیر می تواند به راحتی عفونت ناشی از مخمرها را از بین ببرد. اگر عفونت در مراحل اولیه باشد آسان تر درمان می شود.


حتما بخوانید:  تشخیص عفونت واژن | درمان عفونت واژن در زنان و دختران (انواع عفونت واژن)


روش اول درمان عفونت واژن با استفاده از سیر:

درمان عفونت واژن با سیر + روش استفاده از سیر برای درمان عفونت واژن زناندرمان عفونت واژن با سیر + روش استفاده از سیر برای درمان عفونت واژن زنان

یک حبه سیر تازه بردارید و پوسته رویی ان را بگیرید و هنگام خواب، حبه سیر را در واژن قرار دهید. صبح وقتی بیدار می شوید سیر را در آورید و دور بیاندازید. سیر باعث می شود که ترشحات واژنی رقیق تر و آبکی تر شود.

انجام این روش برای یک شب، کافی است و عفونت واژن را کامل برطرف می کند ولی گاهی باید اینکار را یک شب دیگر هم تکرار کرد؛ تا جایی که دیگر خارش و سوزش کاملا از بین می رود.

به گزارش تالاب: دلیل این که این روش درمانی در هنگام خواب انجام می گیرد این است که بین واژن و دهان رابطه است. این امر سبب می شود تا با قرار گرفتن حبه سیر در واژن، مزه سیر در دهان جریان پیدا کند. برای بیشتر مردم، تحمل این بوی تند بسیار سخت است به همین دلیل توصیه می شود که این اقدام درمانی در هنگام خواب انجام گیرد.

نکات مهم در خصوص استفاده از سیر:

– یک حبه سیر را از بوته جدا کنید و پوسته رویی ان را بگیرید. ان رابه دونیم تقسیم کنید. از داخل ان یک نخ رد کنید تا بتوانید بعداً به راحتی ان را بیرون بی آورید.

– یک نیمه ان را شب، هنگام خواب در واژن قرار دهید. اغلب زنان به محض انجام اینکار در دهان خود مزه سیر را احساس می کنند به همین دلیل توصیه می شود که این اقدام در هنگام روز و بیداری صورت نگیرد.

– سیر ممکن است با مدفوع صبح دفع شود ولی اگر این اتفاق نیافتد اکثر خانم ها آسان تر هستند که انگشت خودرا در دهانه واژن بچرخانند و سیر را خارج کنند. به یاد داشته باشید که سیر هیچ وقت از دهانه رحم وارد رحم نمی شود؛ گم هم نمی شود. فقط ممکن است بین دهانه رحم و لبه واژن برود.

– بیشتر وقت ها تا زمانی که سیر در واژن است همواره مزه سیر در دهان احساس می شود. پس اگر هنوز هم مزه ان را احساس می کنید به این معنی است که هنوز ان را کامل از واژن خارج نکرده اید. برای بیشتر زنان، اولین مرتبه انجام اینکار و خارج کردن سیر دشوار است.

– برای آسان خارج نمودن سیر، قبل از قرار دادن ان در واژن، کمی نخ از درون حبه رد کنید. شما که دلتان نمی خواهد خودرا آزار کنید! پس به آرامی و با ملایمت اینکار را انجام دهید و حواس تان باشد تا ناخن های بلند در بدن ایجاد خراش نکنند.

درمان عفونت واژن با سیر + روش استفاده از سیر برای درمان عفونت واژن زناندرمان عفونت واژن با سیر + روش استفاده از سیر برای درمان عفونت واژن زنان

روش دوم درمان عفونت واژن با آب سیر، گوجه فرنگی و هویج

این دستور برای درمان عفونت واژن با سیر و بخصوص در دوران بارداری توصیه می شود. عدم تعادل هورمونی و درنتیجه بروز عفونت در دوران بارداری در زنان شایع می باشد. مراحل زیر را دنبال نمائید:

2 تا 4 دانه حبه سیر پوست کنده رابه همراه یک شماره هویج، یک شماره ساقه کرفس و دو شماره گوجه فرنگی در مخلوط کن بریزید.

ترکیبات فوق را انقدر مخلوط کنید تا شبیه به اسموتی شده و مقداری نمک و فلفل به ان بیفزایید، ترکیب حاصله را بخوبی بهم بزنید و ان را هرروز به همراه صبحانه میل کنید.

.

منبع : talab.org