آکاایران: انسان با امید و آرزوهای آینده و خاطرات گذشته اش زنده است. گاهی در دل یک عکس، خاطرات شیرین زیادی نهفته است که بعد از سال ها احساس خوبی را به آدم منتقل می کند. خاطراتی که هنوز هم پس از سال ها با آدم حرف می زند!

معمولا آدم ها ذاتا علاقه مند به عکاسی و ثبت خاطرات هستند. و عکاسی یکی از بهترین راه های ماندگار کردن خاطرات و لحظات آدم ها است. شاید به همین جهت است که امروزه همه تلفن های همراه دارای دوربین هستند! یکی از دوران های طلایی که ارزش ثبت در قاب تصاویر را دارند، مراحل تولد و رشد کودکان است.

عکاسی بارداری

شاید شما هم مانند برخی این تصور غلط را داشته باشید که عکاسی بارداری چه خاصیت و زیبایی دارد؟ مگر مادر با آن وضعیت بارداری اش سوژه مناسبی برای عکاسی است؟

خب شاید در نگاه اول همین باشد که تصور می کنید، ولی اگر کمی ریزبین تر شوید و حتی زاویه نگاه تان را کمی تغییر دهید، متوجه خواهید شد که دوران بارداری مادر یکی از شگفتی های خدا است که ارزش عکاسی دارد.

در عکاسی بارداری از نوزادی عکس گرفته می شود که هنوز پا به این جهان نگذاشته است. عکسی که می تواند یکی از عکس های جذاب و خاطره انگیز برای فرزندی باشد که ده سال از تولدش گذشته است. البته عکاسی بارداری، به دلیل شرایط خاص و دشوار مادر در دوران باربری، سختی ها و ظرافت های خاصی دارد. آتلیه بامبو با کادری مجرب و تجهیزات نوین می تواند بهترین عکس ها را از مادران باردار به یادگار ثبت نماید.

اگر شما هم مادر بارداری هستید و دوست دارید از زمان بارداری تام عکس بگبرید، اما نمی دانید که زمانی مناسب این کار است، ما بین ۶ تا قبل از ۹ ماهگی را پیشنهاد می کنیم که شرایط مادران باردار برای عکاسی مناسب تر است.

عکاسی نوزاد

با عکاسی بارداری، نوزاد و کودک، مسیر رشد فرزندانتان را جاودانه کنیدبا عکاسی بارداری، نوزاد و کودک، مسیر رشد فرزندانتان را جاودانه کنید

اغراق نیست، اگر نوزادان را فرشته های زمینی دانست که با آمدنشان نوید نعمت و رحمت با خود می آورند. با تولد یک نوزاد در یک خانواده، پدر و مادر نوزاد آنقدر خوشحال می شوند که دوست دارند لحظات شادشان هیچ گاه تمام نشود. اما از آنجا که زمان با سرعت زیاد درگذر است، بهترین راه برای نگه‌ داشتن خاطرات خوب، ثبت آنها از لنز دوربین است.

عکاسی نوزاد یکی از خدمات عکاسی آتلیه بامبو می باشد، که تصویر نوزاد شما را با بهترین کیفیت در قاب تصویر ماندگار می کند.

عکاسی کودک

فرشته های کوچکی که چند سالی است متولد شده اند، اکنون بزرگ‌تر و شیرین نر شده اند. خنده های معصومانه شان آنقدر بر جان و دل می نشیند که ارزش دارد برای همیشه ماندگار شوند. به همین دلیل است که معمولا والدین از مراحل مختلف رشد کودک عکس های زیادی دارند. عکس های که هرچند خوب و با ارزشند اما به دلیل آماتور بودن والدین و همچنین حرفه‌ای نبودن دوربین، آنچنان حرفه ای نیستند.

با عکاسی بارداری، نوزاد و کودک، مسیر رشد فرزندانتان را جاودانه کنیدبا عکاسی بارداری، نوزاد و کودک، مسیر رشد فرزندانتان را جاودانه کنید

از همین رو برخی از والدین تمایل دارند، در کنار تصاویری که خودشان از کودکانشان می گیرند، تعدادی عکس حرفه ای و خاص نیز در آتلیه عکاسی از کودک خود بگیرند، تا برایشان به یادگار بماند. عکس های حرفه ای و زیبایی که می تواند سال ها در قاب روی دیوار اتاق خانه ماندگار شود.

البته به دلیل جنب و جوش زیاد کودکان و خصلت های رفتاری کودکانه شان، عکاسی حرفه ای از آن ها امری نسبتا دشوار و نیازمند حوصله است. خوشبختانه در آتلیه عکاسی بامبو کادر مجربی وجود دارند که هم به ظرافت های ارتباط با کودکان اینا هستند و هم تجهیزات مناسبی برای عکاسی از کودکان در فیگورها و حالت های مختلفی دارند.

آتلیه کودک بامبو

آتلیه کودک بامبو با سابقه ای درخشان در عکاسی کودک، نوزاد و بارداری توانسته است رضایت بالای مشتریت خود را رقم بزند. در آتلیه کودک بامبو خدمات عکاسی زیر ارائه می شود:

  • عکاسی فضای باز: فاقد دریافت ورودی و سقف خرید
  • عکاسی آتلیه ای: عکاسی کودک به همراه بازی و سرگرمی
  • عکاسی بارداری: به همراه میکاپ آرتیست و طراح لباس
  • عکاسی نوزاد: در محیطی استرلیزه و مطمئن و با استفاده از فلاش های مناسب و بی خطر

چرا آتلیه کودک بامبو؟

وقتی انسان قدرت انتخاب های متعدد داشته باشد، آن وقت است که برای هر انتخابش، از خود چرایی آن را می پرسد. به عبارتی وقتی تعدد انتخاب در چیزی وجود دارا باشند، برتری ها و مزیت های یک گزینه است که باعث انتخاب آن می شود و آتلیه کودک بامبو نیز از آن مستثنا نیست.

با عکاسی بارداری، نوزاد و کودک، مسیر رشد فرزندانتان را جاودانه کنیدبا عکاسی بارداری، نوزاد و کودک، مسیر رشد فرزندانتان را جاودانه کنید

در آتلیه کودک بامبو عکاسان مجرب و مهربان این آتلیه با تجهیزات حرفه ای و مدرن خود از نوزاد، کودک و یا مادر باردار عکس های حرفه ای و ماندگار می گیرند. علاوه بر آن پس از عکاسی و انجام ادیت های اولیه مورد نیاز، پیشنهادهای چاپ متنوعی روی اشیا مختلف به مشریان ارائه می شود، تا بهتر بتوانند انتخاب کنند.

آتلیه کودک بامبو با ارائه کیفیت بالا و قیمت مناسب در پی کسب رضایت بیش از پیش مشتریان خود بوده و است. امیدواریم شما مشتری آینده آتلیه کودک بامبو باشید.

.

منبع : setare.com