آکاآپ: ستیکر اتاق کودک به دلیل راحتی در نصب و هزینه پایین بهترین جانشین برای کاغذ دیواری های طرح دار و حتی نقاشی دیوار اتاق هستند. در این مطلب با مدل های گوناگون و بانشاطی از مدل های مخصوص استیکر و برچسب دیواری اتاق کودک آشنا می شویم که علاوه بر کودکان برای بزرگسالان هم هیجان انگیز و شادی آور هستند. برای مشاهده در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

 استیکرهای دیواری انواع مختلفی دارند، آن ها مثل برچسب روی دیوار چسبانده می شوند و میتوانند اتاق کودک را به بهترین شکل تزیین کنند. استیکرها در انواع سه بعدی و برجسته وجود دارند که انتخاب آن ها سلیقه ای است.

استیکر برای تزیین اتاق کودک

 

استیکرهای خوب چه ویژگی هایی دارند؟

  • مقاوم در برابر رطوبت
  • قابل شستشو
  • با کندن استیکر جای آن روی دیوار نمیماند
  • براق و اکلیلی هستند

استیکر تزیین دیوار اتاق کودک

اتاق خواب کودک می تواند علاوه بر داشتن طرح های شاد و سرگرم کننده طرحی جوان گرا هم داشته باشد تا کودک شما بتواند دوره های بالاتر زندگی خود  را در اتاق خواب محبوبش بگذراند

استیکر تزیینی اتاق کودک

نکته دیگر در هنگام استفاده از برچسب دیواری اتاق کودک نحوه نصب و چیدمان آنها بروی دیوار اتاق است. حتی الامکان سعی کنید استیکرها را به صورت تعاملی در اتاق کودک قرار دهید. برای مثال چند عدد استیکر طرح پرنده را بروی تاج تخت کودک قرار دهید بطوریکه پرندگان بروی آن نشسته اند. یا برای پریز برق اتاق می توانید از طرح های مرتبط استفاده کنید. 

جدیدترین استیکرهای کودکانه

چسباندن استیکر روی دیوار اتاق کودک

 

استیکرهای تزیین اتاق خواب کودکانه

تزیین اتاق کودک با استیکر دیواری