آکاایران : اتاق خواب برای کودکان فضایی برای بازی، فعالیت و همینطور استراحت و بستری برای رشد خلاقیت در او است که می تواند بسته به سلیقه کودک به فضایی امن و آرام و در عین حال رویایی و سرگرم کننده تبدیل شود.  

طراحی صحیح در اتاق کودک از اهمیت ویژه ای برخوردار است و کودکان را تشویق به فعالیت و شادابی بیشتر کرده و به همین نحو با طراحی نامتناسب می تواند کودک را گوشه گیر و تاثیرات عمیقی روی احساسات کودک گذاشته ومنجر به عدم علاقه کودک در ماندن در اتاق و گاهی ترس کودک از تنها بودن در اتاقش شود از جانب دیگر عدم دسترسی آسان و عدم تناسب با مقیاس انسانی ، کارایی را پایین آورده و جذابیت را کاهش می دهد. بهترین طراحی اتاق خواب برای کودک استفاده از مبلمان ایمن و چندمنظوره متناسب با سن و در برگیرنده نیازهای مختلف اوست در میان اجزای دکوراسیون اتاق خواب کودک تخت خواب نقش بزرگی را ایفا می کند

تخت خواب کودک را می توانید در مدل ها و طرح های مختلف با توجه به سلیقه و خواست فرزند خود سفارش دهید این تخت خواب ها تا سنین نوجوانی قابل استفاده هستند و در مدل های فانتزی و زیبا تولید می شوند.امروزه در دکوراسیون اتاق کودک, سرویس خواب اهمیت زیادی پیدا کرده است. مدل های متعدد و زیبایی از سرویس خواب کودک وجود دارند که هر یک از آن ها موجب زیبایی بیشتر اتاق خواب می شوند. در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات کودکانه آکا, جدیدترین مدل تخت خواب های بچه گانه را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم. مشاهده این تصاویر قطعا به شما برای انتخاب و خرید بهترین تخت خواب برای کودکان کمک میکند. 

 

جدیدترین مدلهای تخت خواب نوزاد

تختخواب بچه گانه

تخت خواب بچه گانه ماشینی

خت بچه گانه چوبی

تخت خواب بچه گانه ساده

مدل تخت بچگانه اسپرت

تخت خواب بچه گانه دختر

تخت خواب پسرانه

تخت خواب بچه گانه شیک

تخت بچه گانه دخترانه

تخت خواب بچه گانه دونفره

مدل تخت کودک

تخت خواب بچه گانه دیجی کالا

تخت دو طبقه بچه گانه

تخت خواب بچه گانه دو طبقه

تخت بچه گانه

تخت خواب بچه گانه

مدل تخت کودک دو طبقه

 

تخت خواب بچه گانه پسرانه

تخت خواب بچ