برترین ها: تست بارداری انجام داده‌اید و جواب مثبت بوده است! به شما تبریک می‌گوییم! اگر نمی‌دانید چطور این مسئله را به والدین خود، همسر یا والدین او یا خواهر و برادر‌ها، اطلاع دهید، ما روش‌های خوبی سراغ داریم. این مطلب را بخوانید و کمی ابتکار عمل خرج دهید.1. لباس نوزادی بخرید!


برای مطلع کرن همسرتان از این خبر خوب چند لباس نوزادی بخرید و آن را در جایی در دید همسرتان آویزان کنید. حتی می‌توانید لباس‌ها را شسته و از همسرتان بخواهید آن‌ها را از ماشین لباسشویی بیرون آورده و در بالکن پهن کند.

2. شیرینی بپزید


اگر اهل پختن شیرینی در خانه هستید، می‌توانید بیسکویت‌های کوچک به طرح لباس نوزاد درست کنید و در یک مهمانی که والدین خودتان یا همسرتان یا خواهر و برادر‌ها دعوتند از آن‌ها با این بیسکویت‌ها پذیرایی کنید. به این ترتیب سر صحبت در مورد بچه‌دار شدن باز می‌شود و می‌توانید خبر خوش‌تان را به آن‌ها بگویید.

3. صندلی اتومبیل مخصوص کودک بخرید


می‌توانید یک صندلی اتومبیل مخصوص کودک بخرید و آن را در اتومبیل پدر آینده نصب کنید! حتی می‌توانید یک عروسک زیبا هم داخل آن بنشانید. این روش بهترین شیوه برای غافلگیر کردن همسرتان است!

4. جواب تست بارداری‌تان را جلوی چشم بگذارید


روش دیگر برای مطلع کردن همسر قرار دادن جواب تست بارداری در نقطه‌ای است که دقیقا جلوی چشم او باشد. البته اگر همسرتان دیر متوجه تست شد ناراحت نشوید زیرا مرد‌ها معمولا به جزئیات توجه نمی‌کنند و شاید دیر جواب تست را ببینند.

5. به همسرتان بگویید دنبال خانه بگردد!


به همسرتان بگویید که در صورت امکان باید خانه را عوض کنید و نیاز به خانه‌ای با یک اتاق اضافه دارید. البته این موضوع به شرط آن‌ است که او توان مالی کافی داشته باشد و این حرف شما سبب استرس و اضافه شدن بار سنگین به دوش او نباشد. اگر به اندازه کافی توان مالی ندارید اتفاق شیرینی مثل بچه‌دار شدن را با صحبت در مورد خانه بزرگ‌تر گرفتن تلخ نکنید. قسمتی از اتاق خودتان را می‌توانید به فرزندتان اختصاص دهید تا زمانی که اوضاع بهتر شود.

6. تخم‌مرغ شانسی بخرید!


تخم‌مرغ شانسی بخرید و داخل هر یک هدیه کوچک نوزادی به همراه یادداشتی بگذارید و در مهمانی‌ای که برگزار می‌کنید آن را به مهمانان‌تان بدهید. مضمون یادداشت‌ها می‌تواند جملاتی مانند این‌ها باشد «شما ۷ ماه دیگر مادربزرگ می‌شوید!»، « آخر امسال شما خاله می‌شوی!»

7. از اولین سونوگرافی استفاده کنید


اگر شما ۳ ماهه شده‌اید و هنوز بارداری‌تان را خبر نداده‌اید از تصویر اولین سونوگرافی جنین استفاده کرده و آن را تبدیل به کارت کنید و برای هر یک از اعضای خانواده یک کپی بفرستید. تلفن را نزدیک دست‌تان داشته باشید چون به محض آن‌که کارت‌ها دستشان برسد همه با شما تماس می‌گیرند و تبریک می‌گویند!

8. هدیه بخرید


اگر قرار است بارداری‌تان را به فرزندان بزرگ‌تر یا والدین و خواهر و برادر‌ها اطلاع دهید می‌تواند یک ساک هدیه تهیه کنید و آن را از وسایل کودک و اسباب‌بازی پر کنید و پشت در اتاق‌شان بگذارید.

9. نقاشی بکشید!


اگر فرزند دیگری دارید از او بخواهید نقاشی بکشد و در آن تمام افراد خانواده را به علاوه یک کودک دیگر ترسیم کند. بعد به او بگویید که صاحب خواهر یا برادر خواهد شد. می‌توانید از او بخواهید این نقاشی را به پدر و مادر خودتان یا همسرتان نشان دهد و موضوع را تعریف کند.

10. تماس بگیرید


اگر خیلی مشتاقید این خبر را به اطرافیان بدهید تلفن را بردارید و با آن‌ها صحبت کنید. بارداری خبر خوشی است که هر خانم تنها چند مرتبه آن را در زندگی تجربه می‌کند پس دیگران را در خوشحالی‌تان سهیم کنید.