آکایران :مجله سیب سبز: اگر هر کدام از ما یک آلبوم عکس از دوران کودکی داریم که با تماشای آن خاطره روزهای خوشی برایمان زنده می شود، بچه های امروز به واسطه دنیای دیجیتال با یک حافظه چند گیگابایتی عکس روبه رو هستند و فرداها می توانند لحظه به لحظه دوران شیرین کودکی را مرور کنند. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم وسواس بیشتری در انتخاب لباس بچه های تان به خرج دهید چون خیلی زود به دلیل این انتخاب ها مواخذه می شوید. مهم ترین نکته این است که تلاش کنید که در هر موقعیت، لباسی مناسب فضا و شرایط به تن فرزندتان کنید.
بنا به گزارش آکاایران : برای یک مهمانی رسمی
شب نشینی با بزرگترها 
اگر قرار است فرزندتان، شما را در یک مهمانی یا برنامه رسمی همراهی کند، پس مثل خود شما به یک لباس رسمی تر احتیاج دارد. در این موقعیت انتخاب برای دخترها به مراتب ساده تر است. یک پیراهن با دامن کمی پفی با پارچه ساده یا طرحدار همان چیزی است که شما احتیاج دارید. یک کفش عروسکی با یک اکسسوری مثل گوشواره یا تل می تواند فرشته کوچولوی شما را زیباتر کند. در شماره پیشین مجله مجموعه ای از ست های مناسب برای مهمانی را معرفی کردیم.

آکاایران: فرزند شما می تواند خوش تیپ ترین باشددقت کنید در چنین مراسمی از اکسسوری های پلاستیکی محبوب میان دختربچه ها استفاده نکنید.  پسرک شما هم برای این مراسم، احتیاج به یک ست نیمه رسمی دارد. ترکیب یک پیراهن مردانه و شلوار جین برای این کار مناسب است اما باید دور کفش های اسپرت را خط بکشید چون ست کودک شما را از حالت نیمه رسمی خارج می کند. برای خاص کردن انتخاب تان هم پیشنهاد می کنیم از پاپیون استفاده کنید. این پاپیون باید با توجه به جین بودن شلوار، نقشی اسپرت داشته باشد مثل چارخانه. یادتان باشد سراغ پاپیون های براق و رسمی نروید چون تناسبی با سایر انتخاب ها ندارد.

مناسب برای پارک و تفریح
لحظه های شور و هیجان
عصرهای مطبوع تابستان  را به سادگی از دست ندهید. این لحظه ها بهترین فرصت برای بازی، شادی و خوشحالی بچه هاست. برای چنین ساعاتی ما بلوز و شلوارک را، چه برای دخترها و چه پسرها پیشنهاد می کنیم تا ضمن راحتی، تیپی تابستانی و جذاب داشته باشند. یکی از مدهای این فصل برای دختر بچه ها، بلوز و شلوارک های سرهم است که پیشنهاد می کنیم از پارچه ای خنک انتخاب کنید؛ جین های نازک انتخاب خوبی هستند چون دست شما را برای ست کردن باز می گذارند.
,فرزند شما می تواند خوش  تیپ  ترین باشد لباس کودک,کودک,مراقبت دوران بارداری


برای پسر بچه ها هم می توانید از ترکیب شلوارک جین و تی شرت استفاده کنید. فقط دقت کنید تی شرت از جنس نخی باشد تا در تعرق حساسیت پوستی برای فرزند شما به وجود نیاورد. صندل ها هم بهترین همراه تابستانی بچه ها هستند که برای دخترها می توانید سراغ رنگ های شادتر و پسربچه ها رنگ های تیره تر مثل قهوه ای، سورمه ای و. . . بروید. بهترین اکسسوری فصلی برای بچه ها کلاه است که از صورت آنها در برابر آفتاب محافظت می کند. اگر کودک شما اهل کلاه نیست، با ضدآفتاب از پوست لطیف او مراقبت کنید.

برای تولدها
راحت و مجلسی
برای بچه ها داشتن یک جشن تولد در کنار دوستان شان از هر اتفاقی خوشایند تر است. برای شرکت درسریال تولدهای بی پایان فرزند شما به یک لباس راحت احتیاح دارد و شیک پوشی او هم باید حفظ شود. دختر شما به یک پیراهن ساده و راحت دخترانه همراه با یک جفت کفش عروسکی احتیاج دارد.
,فرزند شما می تواند خوش  تیپ  ترین باشد لباس کودک,کودک,مراقبت دوران بارداری

در انتخاب این پیراهن بهتر است رنگ های شاد مثل صورتی، نارنجی، سرخابی را انتخاب و با کفش آن ست کنید. بلوز و شلوار انتخابی پسرتان را هم با انتخاب یک پیراهن مردانه و پاپیون می توانید متفاوت کنید. اگر می خواهید پسر شما صاحب یک تیپ  متفاوت و جذاب شود، باید به جای شلوار هم از شلوارک استفاده کنید.

برای محیط های فرهنگی

دلبرکان شاد 
حالا که قرار است دسته جمعی به یک رستوران یا تماشای یک فیلم بروید، انتخاب لباس بچه ها کمی سخت می شود. این لباس باید راحت ولی برازنده فرزند شما باشد. در چنین موقعیتی بهتر است برای دختربچه ها از پیراهن گشاد و با توجه به فصل صندل استفاده کنید. تی شرت و شلوارک پسرتان را هم با کفش کتانی بپوشانید تا طولانی شدن مراسم باعث آزار و اذیت شان نشود.
,فرزند شما می تواند خوش  تیپ  ترین باشد لباس کودک,کودک,مراقبت دوران بارداری


برای فصل تابستان و شیطنت های پسربچه ها در این فصل به فکر یک کتانی با رنگ روشن باشید چون کتانی مشکی یا قهوه ای باعث تیره و زمستانی شدن لباس شان می شود و به خصوص با شلوارک جین روشن هماهنگی چشمگیری ندارد.

منبع : کودک