آکایران :وب سایت نی نی بان: تغییرات هورمونی عوارض بسیار زیادی در میل جنسی ایجاد میکنند و قرص های ضد بارداری بزرگترین عامل این تغییرات هستند.
میل جنسی تان را دوباره زیاد کنید

آکاایران: میل جنسی تان را دوباره زیاد کنیدبنا به گزارش آکاایران : اگر میل جنسی تان را از دست داده اید نگران نباشید چون شما تنها نیستید. تحقیقات نشان می دهد حدود یکسوم از زنان و ۱۵ درصد از مردان دچار عدم تمایل جنسی هستند. اما کارهایی هست که با انجام آنها می توانید این میل را دوباره زنده کنید.
ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...

لجبازی کودک و ۸ راهکار طلایی
میل جنسی تان را دوباره زیاد کنید میل جنسی


از سن دو سالگی تفکر خودمحور در کودک شکل می گیرد که به اصطلاح عامیانه می گویند کودک لجباز شده است. این یکی از مراحل رشدی در کودک است و به صورت طبیعی اتفاق می افتد اما باید توسط والدین در کودک کنترل شود چون می تواند ادامه پیدا کند و فرزند آنها تبدیل به یک بزرگسال لجباز شود.
ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...


ارزان ترین خوردنی برای افزایش شیر مادر
مادر

مادرانی که نوزاد شیرخوار دارند و از شیر خود به کودکشان می دهند باید در انتخاب مواد غذایی و میزان آن دقت زیادی داشته باشند، زیرا هر چه می خورند بر میزان شیری که در سینه هایشان تولید می شود تأثیر بسزایی خواهد داشت. در اینجا خوردنی هایی معرفی شده اند که بهترین تأثیرگذاری را بر این روند دارند.
ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...
راهکارهای خاتمه دادن به خیانت زناشویی
,میل جنسی تان را دوباره زیاد کنید میل جنسی,رابطه جنسی,بارداری,مراقبت دوران بارداری


برخی می گویند دلیل خیانت مخفی کاری و دروغ گویی و برخی دیگر دلیل آن را فرصت تصادفی مهیا شده برای فرد در نظر می گیرند. تا دو قرن پیش، ازدواج بیشتر در قالب تک همسری ژنتیکی بود تا افراد بتوانند مزارع کشاورزی و دام خود را برای نسل های آینده نگه دارند. این تک همسری برای این ضروری بود که کسی خیانت نکند و داراییِ فرد در اختیار پسران او بماند.
ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...

واکسن های ضروری قبل از بارداری
بارداری

اگر قصد باردار شدن را دارید، باید حتما به پزشک مراجعه کرده و برای دریافت واکسن های لازم با او مشورت کنید. واکسن ها در این دوره نه تنها برای حفظ سلامتی خود شما ضروری هستند، بلکه سلامت فرزند شما را نیز تحت تاثیر قرار می دهند.
 سیستم ایمنی بدن شما، خط مقدم مبارزه با بسیاری از بیماری ها و عفونت ها برای جنین محسوب می شود. پس اگر باردار هستید یا قصد باردار شدن را دارید، مطمئن شوید که واکسن های لازم را دریافت کرده اید.
ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...

منبع : رابطه جنسی