آکاایران: خبری خوشایند برای والدین عزیزی که با ظهور اولین علائم نوید بخش آمدن فرشته ای کوچک دچار اضطراب و نگرانی کاذب میشوند. حتما با خود گفته‌اید اتاق کودک دلبندمان چگونه باشد؟ ایمنی آن در چه سطحی باشد؟ اصلا با فضای کوچک خانه چگونه محیطی خاص و متفاوت برای فرزند عزیزمان طراحی کنیم؟! حتما اسم اتاقک شیشه ای را شنیده اید و از خود پرسیده‌اید چیست؟
هر پدر و مادری دوست دارند فضای خاص و منحصر بفرد برای فرزند شیرین خود آماده کنند تا خوشامدگوی ورود او به زندگی باشند، چیدن اتاق کودک لذت بخش ترین لحظه زندگی هر پدر و مادری است. متأسفانه خانه های کوچک و تک خوابه امروزی والدین را کلافه و سردر گم میسازد.
مشکلی که خانه های امروزی دارند معمولا این حس شیرین را از والدین میگیرد چرا که منازل امروزی اکثرا تک خواب و کوچک هستند و هزینه‌ها برای تعویض خانه معمولا افراد را از چنین کاری باز میدارد. در چنین حالتی با داشتن یک خواب در منزل معمولا دو راه حل به ذهن والدین میرسد که یا این اتاق را تبدیل به اتاق خواب کودک کنند یا اتاق کودک و والدین، که چندان خوشایند به نظر نمیرسد.
محصول نوین رامادر با نام اتاق شیشه ای روشی نو برای ایجاد اتاقک در داخل منزل است تا راه حل سومی برای والدین باشد تا بتوانند با هزینه ای مناسب اتاقی امن برای فرزند دلبند خود آماده کنند. شما می توانید در مناسب ترین نقطه از منزل خود، فضایی برای اتاقک شیشه ای جهت محافظت از نوزاد خود در نظر بگیرید. اتاقکهای شیشه ای با استفاده از پارتیشن های شیشه ای طراحی و آماده نصب میشوند. با طراحی چنین اتاقکهایی شما میتوانید از هر نقطه ای از منزل براحتی کودک دلبند خود را زیر نظر بگیرید و مراقب سلامت او باشید. با استفاه از اتاقک شیشه ای مراقبت از نوزاد بدلیل دید کاملی که به اتاق دارید کار آسانتری برای شما خواهد بود.
پارتیشنهای شیشه ای این اتاقکها را میتوان با انواع مختلفی از شیشه ها برای دستیابی به سطوح مختلف مقاومت طراحی نمود، بنابراین شما میتوانید سطح مقاومت اتاقک شیشه ای خود را تغییر دهید. انواع مختلفی از شیشه های نشکن و مقاوم تولید میشوند که میتوان در اتاقک شیشه ای استفاده نمود. شیشه سکوریت یکی از مقاومترین شیشه ها است که مقاومت  بسیار بالایی در برابر شکستگی و ضربه دارد. این نوع شیشه براحتی نمیشکند و از مقاومت بی همتایی برخوردار است. بهتر است بدانید که این شیشه ها حتی در صورت شکست، قطعاتس فاقد لبه ی برنده خواهند داشت. چنین مواردی مطمئنا سلامت فرزند شما را تضمین خواهد نمود. 
ممکن است از شیشه ای بودن اتاقک شیشه ای فرزند خود هراس داشته باشید ولی بهتر است بدانید امروزه استفاده ازشیشه سکوریت برای ایجاد پارتیشن شیشه‌ای بسیار متداول است و افراد برای جداسازی منازل و شرکت خود از آن استفاده می کنند چرا که براحتی می توانند به مرور زمان، دکور خود را تنها با جداسازی پارتیشنها عوض کنند. حتی در صورت جابه جایی از مکان به مکان دیگر خواهید توانست پارتیشنها را در مکان نوین نصب کنید؛ در مقابل دیوارهای سنتی قدیمی چنین قابلیتی ندارند اگر بخواهید برای ایجاد اتاقکی کوچک برای فرزند خود، دیوارچینی کنید جدا از هزینه و ریخت و پاشی که میشود، فضای خانه خفه وکوچکتر بنظر خواهد رسید و خانه ای کوچک، کوچکتر از قبل خود بنظر خواهد رسید که منطقی نخواهد بود. اتاقک شیشه ای با توجه به شیشه ای بودن خود ضمن اینکه فضا را کوچک نمیکند بلکه آنرا بزرگتر هم نشان میدهد. خاصیت اتاقک شیشه‌ای این است که با بکاربردن آن در محیط میتوانید از حداقل فضا بیشترین استفاده را ببرید و فضای شما دیگر کوچک بنظر نخواهد رسید.
خانه های کوچک و تک خوابه دغدغه‌ی امروزه‌ی والدین است. رامادر توانسته با ارائه محصولی متفاوت بنام اتاقک شیشه ای مشکل روز خانه های کوچک شما را حل کند. بدین ترتیب شما براحتی میتوانید فضایی برای فرزند خود در منزل درنظر بگیرید. فضایی کوچک یا بزرگ که برای فرزند شما طراحی و پارتیشن بندی میشود. گاهی میتوان با اندکی خلاقیت تغییری بزرگ در زندگی خود ایجاد کرد.
شما میتوانید برای ایجاد امنیت در اتاقک شیشه ای خود از شیشه های سکوریت نشکن استفاده کنید بدین ترتیب شما دیگر نگران شکستن پارتیشن شیشه ای خود نخواهید بود. 
برای اینکه بتوانید متناسب با فضای خود اتاقکی به اندازه و مناسب انتخاب کنید، بهتر است با کارشناسان خبره رامادر تماس حاصل نمایید. کارشناسان رامادر پس از بازدید از محل موردنظر، اندازه گیریهای لازم را انجام داده و با طراحی تری دی دید روشنی از اعمال تغییرات قبل نصب به شما ارائه میدهند و بدین ترتیب شما تصویر بهتری از محیط خود بعد نصب اتاقک شیشه ای در ذهن خود متصور خواهید شد. برای اطلاعات بیشتر با بخش فروش رامادر تماس حاصل نمایید تا مشاوره های لازم را در اختیار شما قرار دهند.
 

.

منبع : ooma.ir