آکاایران: ساخت پرنسس بدون آرایش

اخبار روز کودکان : استفاده از لوازم آرایشی حتی اگر یک رژلب ساده باشد، حالت طبیعی را از صورت بچه ها می گیرد.

پایگاه اطلاع رسانی آتیسام : هیچ کس حریف اشتیاق دختربچه ای که می خواهد شبیه پرنسس ها شود و به عروسی برود، نخواهد شد! برای او لباسی مشابه تصویر پیدا کنید که تور داشته باشد. فقط به خاطر داشته باشید لباس های پف دار یا توری برای دخترهایی که اضافه وزن دارند چندان ایده آل نیست. نکته مثبت این ست استفاده از یک تل ساده اما گلدار است که می تواند زیبایی بیشتری به چهره این خانم کوچولو بدهد.
     اشتباه اول
راستش هیچ چیز بهتر از این نیست که بچه ها با همان چهره معمولی خودشان توی جشن ها حاضر شوند و آرایشی نداشته باشند. استفاده از لوازم آرایشی حتی اگر یک رژلب ساده باشد، حالت طبیعی را از صورت بچه ها می گیرد.
     دختربچه ها، عاشق لباس های چین دار هستند
انگار یک ژن عجیب و غریبی روی کروموزوم ایکس همه دختربچه هاست که آنها را به طرح های چین دار علاقه مند می کند! شما هم از این طرح های چین دار برای دخترتان استفاده کنید. یقه، آستین یا دامن فرقی نمی کند. گل های دامن هم که دیگر تکمیل کننده کل ماجرای شادسازی بچه هاست!
     اشتباه دوم
وقتی یقه لباس دخترها پف دارد یا جلوی لباس شان کار شده بهتر است یا موهای شان کوتاه باشد یا به جای اینکه دورشان ریخته شده باشد آنها را با کش یا گل سر برای شان بالا جمع کنید تا رسمیت و خانمانه بودن ظاهرشان بیشتر شود.
با یک نگاه سریع به کفش ها متوجه می شوید که هیچ چیز جذابی ندارند و راستش اصلا به این مجموعه نمی آیند. کفش هایی آبی، سفید یا حتی گلبهی می توانستند تکمیل کننده این ست باشند. اما این مدل نه!

آکاایران: ساخت پرنسس بدون آرایش     آزاد برای شیطنت
به این چهره مظلوم نگاه نکنید چون پشتش کلی شیطنت خوابیده است! می پرسید از کجا فهمیدیم؟ نگاهی به لباس های آزاد این آقای شیطان بیندازید تا متوجه ماجرا شوید. اگر فرزند شما هم جزو بچه های شلوغ و پرتحرک است، حتما چند ست راحت و گشاد برایش در نظر بگیرید.
     اشتباه سوم
استفاده از یک کمربند رسمی برای ستی که تمام اسپرت است انتخاب خوبی نیست؛ مثل این است که پسر کوچولوی تان با کت و شلوار کتانی بپوشد! این کمربند را با یک مدل جیر یا پارچه ای عوض کنید و یک عینک دودی با قاب آبی تیره یا سرمه ای به آن اضافه کنید تا همه چیز برای خوش تیپی پسر کوچولوی تان مهیا شود.
     قرار نیست پدر و پسر مثل هم بپوشند
این آقای جنتلمن یکی از اصلی ترین نکات فشن آقایان را رعایت کرده است؛ هماهنگی بسیار زیبا بین شلوار شیری و تی شرت آبی. این ترکیب که در دنیای بزرگ ترها هم یکی از بهترین ترکیب های تابستانه است مانع جذب گرما در این هوا می شود. صندل های تابستانه را هم برایش فراموش نکنید به خصوص مدل های جلو بسته برای محافظت از پای پسربچه ها انتخاب بهتری نسبت به گزینه های جلوباز است.
     اشتباه چهارم
با اینکه استفاده از صندل جلوبسته انتخاب خوبی است اما بهتر بود در انتخاب رنگ دقت بیشتری می شد. ستی که شیری و آبی روشن را در خودش جا داده بهتر بود کفشی با توناژ قهوه ای روشن یا حتی تیره داشت تا ابهت تیپ رسمی پسر کوچولو را هم حفظ می کرد. عیبی ندارد! شما این نکته را رعایت کنید.

.

منبع :