صفحه نخست
اخبار آکانیوز سرگرمی فیلم سلامت آشپزی شیرینی پزی خانه داری خانواده سبز ازدواج کودک داری ورزش بیوگرافی عکس اطلاعات عمومی ایرانگردی جهانگردی تعبیر خواب بازی فرهنگ

فروش ویژه پوشک و نواربهداشتی در بامیلو با پایین ترین قیمت

خرید نوار بهداشتی و خرید پوشک نوزادان و خرید نواربهداشتی و خرید پوشک کودکان و خرید پوشک بانوان را در آکاایران ببینید

آکاایران: مجموعه: بهداشت کودکان

آکاایران: فروش ویژه پوشک و نواربهداشتی در بامیلو با پایین ترین قیمت


در حالیکه بازار پوشک و نواربهداشتی در روزهای گذشته دچار نوساناتی شد و مردم برای خرید این محصولات با مشکلاتی از قبیل عدم موجودی یا قیمت های عجیب! روبرو شدند، فروشگاه اینترنتی بامیلو، در راستای ایجاد دسترسی آسان همه مردم کشور به این محصولات ضروری و با رویکرد ایجاد فرصت خرید برابر برای عموم، فروش ویژه این محصولات را برنامه ریزی و اجرا کرده است.


با توجه به قیمت بسیار مناسب این محصولات که حتی از قیمت مصوب و یا درج شده بر روی محصولات نیز پایین تر است، شرایط ویژه ای در فروش و توزیع محصولات در نظر گرفته خواهد شد تا از سوء استفاده احتمالی سودجویان در فرآیند خرید محصولات جلوگیری شود و فرصت خرید برای تمامی مشتریان فراهم شود. کاربران می توانند از طریق صفحه ی مخصوص فروش این محصولات اقدام به خرید کنند.


بامیلو برگزاری چنین کمپین هایی را بخشی از مسئولیت خود به عنوان یک فروشگاه پیشرو در بازار می داند تا در شرایط کنونی همه افراد دسترسی برابری به کالاهای ضروری و کمیاب مانند پوشک و نوار بهداشتی را با مناسب ترین قیمت فراهم کنند.


بامیلو در یک ماه گذشته در قالب کمپین یک سال زندگی رایگان سعی کرده است شرایطی مطلوبی را برای مردم ایران فراهم کند تا بتوانند کالاهای مورد نیاز و مایحتاج خود را با قیمت های مناسب خریداری کنند.

.

منبع : beytoote.com