صفحه نخست
اخبار آکانیوز سرگرمی فیلم سلامت آشپزی شیرینی پزی خانه داری خانواده سبز ازدواج کودک داری ورزش بیوگرافی عکس اطلاعات عمومی ایرانگردی جهانگردی تعبیر خواب بازی فرهنگ

کــوچولوهـای عاشق فناوری

کــوچولوهـای عاشق فناوری بازی و بازی کامپیوتری و پیشنهاد بازی را در آکاایران ببینید

اگر بخواهیم بگوییم بچه‌های امروزی چه بازی‌هایی را بیشتر از همه دوست دارند، باید بگوییم که آن‌ها عاشق بازی‌های کامپیوتری هستند. آن‌ها حاضرند هرکاری بکنند تا پدر یا مادرشان اجازه دهد لحظه‌ای با پلی‌استیشن یا لپ‌تاپ یا کامپیوتر بازی کنند. آن‌ها خیلی کمتر از بچه‌های قدیمی دوست دارند با هم‌سن‌وسال‌های‌شان بازی و جست‌وخیز کنند و پلی‌استیشن را بیش از هرکس و هرچیز دوست دارند. پدرومادر‌ها دوست دارند گاهی برای خوشحال کردن کودک‌شان اجازه دهند روزانه زمان محدودی را با این وسایل بازی کند، البته خود پدرومادرها بهتر می‌دانند، افراط در بازی‌های کامپیوتری می‌تواند چه آسیب‌هایی داشته باشد اما کمی بازی کردن چندان ضرری ندارد.

تارزان در خانه شما

Tarzanuntamed

یادتان هست وقتی بچه بودید، یکی از شخصیت‌هایی را که زیاد درباره‌اش می‌شنیدید تارزان بود. آن زمان تارزان را پسربچه‌ای می‌دانستید که تنها و بدون هیچ خانواده‌ای در کنار حیوانات در دل جنگل زندگی می‌کرد، حالا شما می‌توانید با یک بازی کودک خود را با این شخصیت آشنا کنید و مسلما بالا و پایین پریدن‌های تارزان میان درختان و جنگل برایش جالب خواهد بود؛ به‌خصوص که دراین بازی قرار است تارزان آداب انسان‌ها را یاد بگیرد.

سگ کوچولوی بامزه

SNOOPY

اسنوپی یکی از شخصیت‌های بامزه کارتونی است که بیشتر شما او را می‌شناسید. این سگ کوچولو همه کار بلد است، بکند. در این بازی قرار است که خلبان شود و تمرین پرواز کند. به او ماموریت‌های گوناگون و پرهیجانی واگذار شده که با هواپیمای خود به سراغ آن‌ها می‌رود و گاهی هم مجبور به جنگ می‌شود.

کوچولوی عنکبوتی

Spiderman: Friend or Foe

یکی از شخصیت‌های مورد علاقه بیشتر پسر بچه‌ها مردعنکبوتی است. آن‌ها به طرق مختلف حرکات این شخصیت را تقلید می‌کنند و عاشق هر وسیله‌ای هستند که به نوعی عکس این شخصیت را داشته باشد. حالا تصور کنید، وقتی قرار باشد با پلی‌استیشن جای این شخصیت بازی کند، چقدر برایش هیجان‌انگیز می‌شود؛ این‌که بتواند جای او با دشمنان بجنگد.

قورباغه دیوانه

Crazy frog- Racer

اگر یک دختر یا پسر کوچولوی شیطان دارید که عاشق این است، مدام در همه جا از خودش سروصدا در بیاورد و شلوغ کند،  این بازی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. بازی درباره یک قورباغه کوچک و پرسروصدا است که آنقدر کارهای احمقانه و بامزه انجام می‌دهد که به قورباغه دیوانه معروف شده است. قرار است در این بازی کودک شما جای این قورباغه، ماشین‌سواری کند.

تصویرهای یکسان را پیدا کن

کارتون در جست‌وجوی نمو را یادتان هست. یادتان هست در آن کارتون یک ماهی بود به نام «دوری» که همه چیز را زود فراموش می‌کرد و فراموشکاری او گاهی باعث دردسر هم می‌شد. در این بازی کودک شما باید جای این ماهی فراموشکار بازی کند و عکس‌های شبیه هم را پیدا کند.

راننده روستایی

تقریبا کمتر کسی وجود دارد، بازی‌های ماشین‌سواری را دوست نداشته باشد چه برسد به بچه‌ها که همیشه برای‌شان ماشین‌سواری یک بازی جذاب و پر هیجان است. در این بازی قرار است، کودک شما به جای یک راننده روستایی در یک جاده روستایی رانندگی کند.

پیاده‌روی خانم کوچولو

در این بازی قرار است یک خانم کوچولو سگ‌هایش را بیرون ببرد و با آن‌ها قدم بزند. این بازی خیلی راحت است و کودک شما فقط باید بفهمد که هر جا مانعی بالای سرش است، بنشیند و هر جا که مقابل پایش مانعی بود بپرد. این بازی می‌تواند برای کودکان زیر 5 سال مناسب باشد.

حباب را نصف کن

در این بازی قرار است این آقای خوش‌تیپ یک حباب را که به سمتش می‌آید با تیر بزند و آن‌ را نصف کند، البته باید حسابی مواظب باشد که حباب به او هم نخورد تا نبازد. این بازی می‌تواند تا حدی تمرکز کودک شما را تقویت کرده و به او کمک کند که سرعت عمل پیدا کند.

منبع : مجله شهرزاد