صفحه نخست
اخبار آکانیوز سرگرمی فیلم سلامت آشپزی شیرینی پزی خانه داری خانواده سبز ازدواج کودک داری ورزش بیوگرافی عکس اطلاعات عمومی ایرانگردی جهانگردی تعبیر خواب بازی فرهنگ

آموزش نقاشی کشیدن آدمک به کودکان به صورت گام به گام

برای آموزش نقاشی کودکانه بهتر است به صورت گام به گام از نقاشی های ساده شروع کنید و کم کم جزئیات نقاشی را به آن اضافه کنید تا کودک به راحتی با شما همراه شود.آموزش ساده و گام به گام نقاشی آدم را را در آکاایران ببینید

آکاایران: نقاشی یکی از سرگرم‌کننده‌ترین و جذاب‌ترین کارها برای اوقات خالی بچه‌ها است .اگر تا به حال با کودکان نقاشی نکرده اید؛ ممکن است این کار برای تان ترسناک، دشوار و همراه با کثیفی به نظر برسد زیرا ممکن است فکر کنید باید تکنیک های نینجای ون گوگی را به آن ها یاد بدهید. خوب نکته این جا است که شما حتی نیازی به دانستن این که چه طور باید برای بچه ها نقاشی کنید تا تعدادی نقاشی سرگرم کننده داشته باشید، ندارید. در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا, تصمیم داریم طرز کشیدن نقاشی آدمک به صورت ساده و مرحله به مرحله را اموزش دهیم. تا بتوانید با کودک دلبندتان نقاشی بکشید و از آن لذت ببرید. با ماهمراه باشید.

آموزش نقاشی کشیدن آدمک به روش ساده

مرحله 1

ابتدا یک بیضی برای سر آدمک ترسیم کنید. برای شروع از خطوط صاف و کم رنگ استفاده کنید.

گام 2

با استفاده از دو خط صاف گردن را بکشید و با استفاده از  یک مستطیل نیم تنه را بکشید.

مرحله 3

با استفاده از خط های استوانه ای دست ها و پاها را بکشید. با استفاده از دایره ها آرنج و زانو را بکشید.

مرحله 4

خطوط تقارن صورت را که در مرکز متقاطع هستند رسم کنید. خط عمودی به ما کمک می کند تا مرکز صورت را پیدا کنیم و خط افقی به ما در کشیدن چشم ها کمک می کند.

مرحله 5

شروع به کشیدن چهره کنید. با استفاده از خط افقی مرحله قبل چشم ها را بکشید. درست بالای چشم ها، ابروها را بکشید. همه افراد دارای ویژگی های صورت متفاوت هستند و شما می توانید دیگر ویژگی های صورت را هر طور که دوست دارید ترسیم کنید، نه مانند ما.

مرحله 6

توجه داشته باشید که قسمت بالای گوش ابروها قرار می گیرد و قسمت پایین گوش ها در  نوک بینی است. با استفاده از خطوط منحنی موها را بکشید. می توانید هر مدل مویی را که می خواهید انتخاب کنید.

مرحله 7

خط های اضافه را پاک کنید. خطوط سر را صاف و تمیز کنید. خط هایی روی گوش ها بکشید.

 

جزئیاتی را به آدمک اضافه کنید. خطوط  پیراهن، شلوار و کفش را بکشید. انگشتان را  هم بکشید.

 

مرحله 8

قدری جزئیات به بدن و لباس اضافه کنید.