صفحه نخست
اخبار آکانیوز سرگرمی فیلم سلامت آشپزی شیرینی پزی خانه داری خانواده سبز ازدواج کودک داری ورزش بیوگرافی عکس اطلاعات عمومی ایرانگردی جهانگردی تعبیر خواب بازی فرهنگ

این خوراکی ها میل جنسی تان را خاموش میکنند!

را در آکاایران ببینید

آکایران :وب سایت نی نی بان: بسیاری از پنیرها از شیر گاو تهیه میشوند و حاوی هورمونهای مصنوعی هستند که این میتواند با تولید طبیعی هورمون در بدن از جمله استروژن و تستوسترون تداخل ایجاد کند.

این خوراکی ها میل جنسی تان را خاموش میکند!
اگر شما و همسرتان امشب میل جنسی ندارید، ممکن است دلیلش شامی باشد که خورده اید. برخی خوراکی ها ممکن است با استفاده از سوخت تستوسترون میل جنسی شما را از بین ببرند. ما اغلب فکر میکنیم تستوسترون هورمون مردان و استروژن هورمون زنان است. حقیقت این است که هر دو هورمون نقش مهم و حیاتی در بدن هر دو جنس ایفا میکنند. به شرط آنکه نسبت مناسبی از آنها وجود داشته باشد.اما در هر دو مورد عدم تعادل هورمون تستوسترون و استروژن میتواند باعث کاهش یا افزایش میل جنسی شود و جالب اینجاست که بسیاری مطالعات نشان میدهد خوراکیها در این میان نقش بسیار مهمی دارند.
ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...

بنا به گزارش آکاایران : علائم زایمان غیر از درد چیست؟

اگر بارداری اول خود را تجربه می کنید و با علائم زایمان  به صورت کلی آشنا میباشید و از طرفی هم به اواخر دوران باردای خود نزدیک می شوید، خواندن این مطلب را از دست ندهید. یکی از علائمی که در اواخر دوران بارداری، مادران با آن مواجه می شوند و ممکن است مدتی پس از آن زایمان اتفاق بیفتد، حس کردن قرار گرفتن جنین داخل لگن و آماده شدن او برای خارج آمدن از رحم مادر می باشد.
ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...


مهد کودک، چند نکته با پدر و مادرها

کودک خود را تشویق کنید تا بیشتر لبخند بزند، سلام کند و باب دوستی را در محیط های بازی با سایر کودکان با گفتن جملاتی مثل «اسمت چیه؟» باز کند. خودتان در خانه با او اینها را تمرین کنید. این کارها نه تنها او را سرگرم می کند و جنبه تفریحی دارد، بلکه او را با موقعیت های جدید آشنا می کند و هنر دوست یابی را می آموزد.
ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...

فشار خون زنان حامله چند باید باشد؟

نرمال بود فشار و قند خون در دوران بارداری یکی از عوامل مهم سلامتی مادر در دوران بارداری می باشد در این جا به بیان نرمال ترین فشار خون زنان حامله چه مقدار است ؟ می پردازیم. خانم باردار است زیرا در صورت بالاتر بودن آن از حدود طبیعی و همچنین وجود پروتئین در ادرار مادر به پره اکلامپسی مبتلا می شود. این وضعیت نه تنها برای مادر بلکه جنین او هم خطرناک است.
ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...

چرا بازی کردن اینقدر مهمه؟
 
بازی برای رشد اجتماعی، عاطفی، فیزیکی و شناختی کودک اهمیت دارد. بازی، روشی است که کودک بواسطه آن می تواند اندام خودش و دنیای پیرامونش را بهتر بشناسد و البته برای بازی کردن (خصوصا در سال اول تولد) از هر پنج حس خود استفاده می کند. او ممکن است با خود فکر کند "وقتی این را لمس کنم، چه احساسی دارد؟"
ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...

منبع :