صفحه نخست
اخبار آکانیوز سرگرمی فیلم سلامت آشپزی شیرینی پزی خانه داری خانواده سبز ازدواج کودک داری ورزش بیوگرافی عکس اطلاعات عمومی ایرانگردی جهانگردی تعبیر خواب بازی فرهنگ

مدل لباس های شاد و زیبای کودکانه

مدل لباس های شاد و زیبای کودکانه مدل لباس و لباس کودک و کودک را در آکاایران ببینید


مجله سیب سبز - ماهور نبوی نژاد: تنوع امروز بازار پوشاک، دست شما را باز می گذارد تا هر لباسی که دوست دارید، تن کودک تان کنید؛ از مفصل ترین پیراهن چینی برای دختران تا انواع شلوار و شلوارک برای پسران اما انتخاب شما چقدر در سرخوشی کودک تان موثر است.

 در لباسی که با ذوق و علاقه بسیار انتخاب کرده اید، چقدر کودک شما احساس راحتی می کند و می تواند بدون مزاحم به بازی های مناسب سن و سال خودش بپردازد. انتخاب درست برحسب سن کودک و علائقش، نقش کلیدی در شادی و خوشحالی او دارد. لباس بچه ها با بزرگ شدن، نه فقط در سایز بلکه در طرح، رنگ و مدل هم باید تغییر کند.

دعوت به مراسم اکتشاف


کنجکاوی ویژگی اول بچه های دو تا سه ساله است؛ دوست دارند از بغل و مراقبت دائمی رها شوند و به کشف و شهود خودشان در محیط اطراف بپردازند. شلوارهای تنگ رنگی این روزها برای پسربچه ها هم مرسوم شده اما یک شلوار راحت و تی شرت برای این فصل، انتخاب بهتری است. از سوی دیگر بچه ها در این سن محتاط نیستند و به همین دلیل انتخاب لباس در رنگ روشن بلای جان خودتان می شود.


راحتی و دیگر هیچ


پسربچه های شش تا هفت ساله، بدوبدو کردن همین جوری را دوست دارند و اغلب شیفته بازی فوتبال هستند. آنها ترجیح می دهند در گوشه خالی تر پارک یا در زمین های فوتبال محلی، با دوستان شان فوتبال بازی کنند و درست مثل بازیکنان حرفه ای، بعد از هر گل فریادکنان یکدیگر را در آغوش بگیرند. برای چنین پسربچه هایی لباس مطلوب که هم راحتی آنها را تضمین می کند، هم به آنها روحیه می دهد، بلوز و شلوارهایی مشابه فوتبالیست هاست. این ست را با کاپشن همراه کنید تا در پایان بازی به تن کنند.


مخصوص فوتبال دوست ها


در این سن بازی های بچه ها هدفمندتر شده و هیچ چیز را مثل بازی های پرشور و هیجان دوست ندارند؛ بازی هایی که در فضای آپارتمان های امروزی میسر نیست و فضای باز پارک ها را طلب می کند. بردن بچه ها به پارک در عصرهای تابستانی بهتر است با یک گرم کن راحت ورزشی باشد؛ لباسی که بدون هیچ محدودیتی دست آنها را برای دویدن و بازی کردن باز می گذارد. ست ورزشی آنها را با یک سویی شرت همراه کنید تا در پایان مراسم تخلیه انرژی با تن عرق کرده، سرماخورده به خانه نرسند.


اولین قدم های خوش پوشی


پسرک شما، این روزها برای اولین بار با موضوعی به نام خوش پوشی و خوش تیپی آشنا می شود. به  مدل لباس پوشیدن خودش و دیگران دقت می کند و نگران است مبادا لباسش آنقدر که باید به روز نباشد. اولین درگیری های شما با این را می پوشم و آن را نمی پوشم شروع شده اما سعی کنید دغدغه او برای خوش پوشی را درک کنید. مثلا یادتان باشد این روزها که دستمال گردن مد شده، او هم دوست دارد یکی از آنها را داشته باشد یا حالا که همه پاچه شلوارشان را تا می زنند، او هم دوست دارد این کار را تکرار کند.


کودکی خوش


دامن پوشیدن دختران دو تا سه ساله، جذاب و دیدنی است؛ اما برای راحتی بیشتر بهتر است سراغ دامن هایی بروید که به شکل بیلرسوت هستند یعنی دو بلند روی شانه به نگه داشتن دامن کمک می کند. در این شرایط مدام مجبور نیستید بازی شادمانه او را برای درست کردن دامن، متوقف کنید. در انتخاب تی شرت یادتان باشد سراغ نمونه هایی بروید که حداقل 70 درصد آن نخ است و احتمال بروز حساسیت پوستی در کودک تان را کم کند.


در رقابتی دوستانه


دردسرهای شما با ورود به مهدکودک و پیش دبستانی شروع شده؛ دختر شما قصد دارد در تولد تمام دوستانش با به روزترین لباس ها شرکت کند. بدانید که  کودکان  در مهدکودک درباره لباس با هم حرف می زنند و اطلاعات خوبی درباره ست کردن و مدل های روز دارند. شلوار یا دامن گل گلی و کت کوتاه همان چیزی است که شاید در کمد این روزهای هر خانم جوانی باشد اما کودک شما هم به چنین لباسی فکر می کند.


حساسیت زایی نکنید


هیچ چیز به اندازه بازی کردن برای دخترک شما اهمیت ندارد. او هم دوست دارد در عصرهای این فصل در پارک بدود، از سرسره بالا برود و هنگام تاب خوردن، صدای خنده اش شهر را پرکند؛ پس دست او را برای این همه خوشحالی نبندید و به یک تی شرت و شلوارک بسنده کنید. شاید این ست به نظر شما پسرانه باشد اما یادتان باشد بازی های این سن، بار جنسیتی ندارند و بچه ها هم هنوز شناخت عمیقی نسبت به این تفاوت پیدا نکرده اند. شما با گفتن جملاتی مثل «لباست پسرانه است» و «این لباس را که دخترها نمی پوشند»، او را دچار حساسیت هایی زودهنگام می کنید.


انتخابی دخترانه

دخترک شما که تا همین چند وقت پیش از پوشیدن دامن شاد می شد، حالا دوست ندارد دامن بپوشد. به نظر او دامن لباسی کودکانه است اما اودر این سن و سال بیش از هر چیز می کوشد لباسش را از فضای کودکانه خارج کند و خود را یک نوجوان امروزی نشان دهد.


 هیچ چیز را به اندازه شلوار جین دوست ندارد تا پاچه اش را تا بزند. تی شرت گشاد می پوشد که تصویری خاص روی آن حک شده است. دیر یا زود یکی از این کفش های پارچه ای به روز هم از شما می خواهد.