صفحه نخست
اخبار آکانیوز سرگرمی فیلم سلامت آشپزی شیرینی پزی خانه داری خانواده سبز ازدواج کودک داری ورزش بیوگرافی عکس اطلاعات عمومی ایرانگردی جهانگردی تعبیر خواب بازی فرهنگ

با این خوردنی ها شوهرتان را تقویت کنید!

را در آکاایران ببینید

آکایران :وب سایت نی نی بان: موز حاوی ویتامین B۱، A و C است که باعث افزایش تولید اسپرم شده و استقامت بدن را بهبود می بخشد.
با این خوردنی ها شوهرتان را تقویت کنید!
 
بنا به گزارش آکاایران : وقتی زوجین در تلاش برای بچه دار شدن هستند اغلب تمرکز بر سلامت خانم است در حالی ناباروری در مردان هم حدود نیمی از موارد را شامل میشود. پیش از لقاح، مردان باید یک رژیم غذایی متعادل و ورزش را دنبال کنند و از کشیدن سیگار خودداری کنند. خوراکی ها و غذاهایی که در این مطلب ذکر شده باعث افزایش تعداد اسپرم شده و شانس زوج را برای بارداری شدن افزایش میدهد.
 
ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...

چرا ازدواج فامیلی توصیه نمی شود؟

ازدواج فامیلی در بستری از روابط اجتماعی و در قالبی شکل یافته و با برخی ویژگی‏های فرهنگی به آن معنا بخشیده می‏شود. بنابراین، برای درک چند و چون ازدواج فامیلی در ایران و نیز چرایی ازدیاد آن، باید به مداقه در عرصه روابط اجتماعی موجود در کشور و ملاحظات اجتماعی مربوط به آن، به ‏عنوان بستر شکل دهنده و به ابعاد و ویژگی‏های فرهنگی که به آن معنا می‏بخشند، بپردازیم.
ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...


در خرید اسباب بازی برای کودک دقت کنید!

بازی کردن کار بچه ها است و از طریق بازی کردن، آن ها جهان تازه ای را کشف می کنند. اما هر ساله با آمدن سال جدید و رونق بازار اسباب بازی ها، بازی با آن ها حوادثی را به دنبال دارد. انتخاب اسباب بازی نامناسب، عدم مراقبت از جانب والدین، هیجان و کنجکاوی بیش ازحد می تواند از جمله عوامل حوادث بازی با اسباب بازی های جدید است.
ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...
نه نگفتن به کودک، راه و روش

«نباید به کودک تا هفت سالگی نه بگویید!» این ایده چندی است که در بین والدین به عنوان یک متد تربیتی رواج یافته است. حالا اگر تا هفت سالگی هم نتوانند این ایده را تاب بیاورند، حدالامکان آن را رعایت می کنند. شاید در تئوری این تنها یک جمله کوتاه و واضح باشد اما در عمل شرایط و جوانب مختلفی برای این حکم کلی وجود دارد که باعث می شود سوالات زیادی در ذهن ما شکل بگیرد.
ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...

در دوران بارداری باید چه نوع لباسی بپوشیم؟

بارداری تغییرات زیادی برای بدن به همراه دارد. بدن شما تغییر می کنید و حتی زودتر از آنچه فکرش را بکنید یک هفته میگذرد و بدن شما باز هم تغییر می کند. ممکن است وزن زیاد کنید ، بدن شما ، شکم تان ، سایز کمر شما افزایش می یابد. انتخاب لباس در این مواقع بسیار مشکل است.
ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...

منبع :