صفحه نخست
اخبار آکانیوز سرگرمی فیلم سلامت آشپزی شیرینی پزی خانه داری خانواده سبز ازدواج کودک داری ورزش بیوگرافی عکس اطلاعات عمومی ایرانگردی جهانگردی تعبیر خواب بازی فرهنگ

اصول خوش تیپ شدن بچه ها در مهمانی ها

اصول خوش تیپ شدن بچه ها در مهمانی ها خوش تیپ و لباس کودک و کودک را در آکاایران ببینید


آکایران :مجله سیب سبز: اصول خوش تیپ شدن بچه ها در مهمانی های رسمی با اصولی که خودتان از آنها پیروی می کنید، زمین تا آسمان تفاوت دارد. ما نکته های طلایی خوش تیپ شدن کوچولوها در مهمانی های رسمی را با شما در میان می گذاریم.
بنا به گزارش آکاایران : پیراهنش چین چین
چه کسی گفته بچه ها نمی توانند سراغ پارچه های توری بروند؟ به این لباس تور نگاه کنید! نه تنها دوخت چین دار و پفی آن را منحصر به فرد و کودکانه کرده، بلکه گل زیبایی که با رنگ لباس هماهنگ شده است هم می تواند نظر هر کودکی را به خود جلب کند و او را به ستاره مهمانی تبدیل کند. پس سلیقه خودتان را کنار بگذارید و پرنسس کوچولویی فکر کنید که با اعتماد به نفس بالا  به مهمانی وارد می شود.

گل های روی هدبند، هم با لباس هماهنگ هستند و هم وقتی لابه لای موهای کودک تان می نشینند، او را زیباتر و آراسته تر نشان می دهند.
حالا که بازار استفاده از گل ها داغ است، چه اشکالی دارد که چند عدد از آنها را هم روی کفش طلایی که به لباس کودک تان حسابی می آید، بنشانید؟

گل ها قرار نیست تنها با پارچه ساخته شوند و روی لباس و کفش کوچولوی تان بنشینند، یک دستبند از گل های رنگی که کنار هم نشسته اند، می تواند انتخاب خوبی برای استفاده از زیورآلات باشد.
 

دختربچه ها عاشق گوشواره هستند، اما وقتی شما دستبندی به این ظرافت و زیبایی را انتخاب کرده اید، بهتر است به جای استفاده از گوشواره های بزرگ، با یک گل کوچک میخی گوش کودک تان را بیارایید.

خداحافظ کت و شلوار
رنگ های شاد و چهارخانه های روشن می توانند انتخابی خوب برای پسربچه ها باشند؛ اما این چهارخانه های روشن که در هر فروشگاهی سر و کله شان پیدا می شود، نباید انتخاب شما را محدود کنند. اگر می خواهید کودک تان کمی رسمی تر در مهمانی حاضر شود و علاقه ای به محدود کردنش با کت و شلوار های دست و پاگیر ندارید، چنین ترکیبی را انتخاب کنید.

شاید نخ قرمزی که روی شلوار دوخته شده در نگاه اول چندان به چشم بیننده نیاید، اما وقتی یک ساعت قرمز و طوسی را انتخاب می کنید به بیشتر به چشم آمدن رنگ قرمز کمک می کنید.

میزان تیرگی طوسی را با یک شلوار جین روشن که دوخت های رنگی دارد بگیرید.

لژ سفید این کفش نمی گذارد پسرتان تیره پوش به نظر برسد. این کفش راحتی زیبا به فرزندتان اجازه می دهد در کنار بچه های دیگر جمع حسابی جنب و جوش داشته باشد.


پری کوچولوی دریایی
کمتر دختری است که بتواند در برابر پوشیدن لباس های صورتی مقاومت کند. اگر به یک مهمانی رسمی دعوت شده اید، یک پیراهن حریر صورتی که به خاطر دوخت خاصش، سادگی پارچه های تک رنگ حریر را ندارد، می تواند انتخاب خوبی برای تان باشد. انگار کوچولوی شما زیر این لباس پولک مانند، یک پری دریایی شده و قرار است چشم همه مهمان ها را به خود خیره کند. برای پری دریایی کوچک شما چه انتخابی بهتر از این کفش های پولکی.

گل خوش رنگ اما آرامش بخش روی کفش ها هم باعث می شود تک رنگ بودن پیراهن چندان توی چشم نیاید. اگر این ترکیب را انتخاب کرده اید، موهای دختر کوچولوی تان را باز بگذارید و به جای استفاده از انواع گل سر، به این تل ملیح و ساده اکتفا کنید. همین گل های شیشه ای برای رسمی کردن این انتخاب می توانند کافی باشند.


معجزه بادی های دکمه دار
اگر پسرتان هنوز نمی تواند بایستد و تنها چهار دست و پا راه می رود، در انتخاب پیراهن و تی شرت مناسب او دقت بیشتری به خرج دهید. پیراهن ها و تی شرت های زیر دکمه داری که با حرکات او از شلوار بیرون نمی آیند، می توانند انتخاب خوبی برای کوچولوی شما باشند. به این ترکیب نگاه کنید. در ظاهر یک پیراهن معمولی می بینید، اما طراح این لباس تنها ظاهر یک پیراهن را به نمایش گذاشته و با وصل کردنش به بادی اجازه شلخته شدن ظاهر کوچولوی تان را به او نمی دهد.

برای انتخاب یک ست رسمی برای نوزاد یا کودک نوپای تان سخت نگیرید. او حتی با یک لباس جین هم می تواند خوش تیپ به نظر برسد، مخصوصا وقتی این لباس با یک پاپوش راحت و زیبا و یک کلاه خوش رنگ هماهنگ شود.


آداب کودکانه  شیک بودن
راحتی در خط مقدم
زیبایی مهم است، اما نباید به خاطر زیباتر شدن کودک تان آرامش او را بگیرید. کودکی که کفش هایش عذابش می دهد، زرزری های پیراهنش تنش را می زند و پاپیون روی گردنش آزارش می دهد، نمی تواند در مهمانی لبخند به لب داشته باشد. کودک اخمویی که زیباترین لباس را به تن کرده، نمی تواند نظر هیچ کسی را به خود جلب کند.

بی خیال همرنگی شوید
همرنگی و کمک گرفتن از یک طیف رنگی می تواند ظاهر کودک تان را زیبا کند، اما این تنها راه برای زیبا شدن کودک تان نیست. از اینکه به ترکیبی که اصول همرنگی در آن رعایت شده یک رنگ شاد و متفاوت اضافه کنید، نترسید. برای مثال اگر از طیف آبی استفاده کرده اید، می توانید با یک سرخابی زیبا به آن جان دهید و همچنان کودک تان را به عنوان یک شیک پوش کوچولو معرفی کنید.
فصل شناس باشید
آراستگی معنایی مطلق ندارد؛ اینکه کودک شما تا چه اندازه شیک به نظر برسد، بستگی زیادی به فصل دارد. اگر معتقدید کفش ساق دار کودک تان به پایش می آید و او هم شکایتی از گرمای آن کفش نمی کند، نمی توانید در اواخر بهار آن را برای پوشش کودک تان انتخاب کنید حتی اگر فرزندتان احساس گرما نکند؛ این انتخاب اشتباه می تواند زیبایی ظاهرش را زیر سوال ببرد.
جزئیات را به رسمیت بشناسید
دکمه های لباس، بند کمر شلوار، دوخت روی پارچه و جزئیاتی از این دست همه می توانند در آراسته شدن کودک شما سرنوشت ساز باشند. نگویید کسی نمی بیند و متوجه این جزئیات نمی شود؛ اگر شما آنها را می بینید، باید اطمینان داشته باشید که دیگران هم اهمیت شان را احساس می کنند.

منبع :