صفحه نخست
اخبار آکانیوز سرگرمی فیلم سلامت آشپزی شیرینی پزی خانه داری خانواده سبز ازدواج کودک داری ورزش بیوگرافی عکس اطلاعات عمومی ایرانگردی جهانگردی تعبیر خواب بازی فرهنگ

کاردستی روز درختکاری

کاردستی روز درختکاری برای کودکان و کاردستی های روز درختکاری و کاردستی روز درخت کاری و کاردستی روز درختکاری و کاردستی ساخت درخت را در آکاایران ببینید

آکاایران: مجموعه: خلاقیت در کودکان

روز درخت کاری یکی از روزهای سال است که در آن مردم تشویق به کاشتن نهال می شوند. در ایران، ۱۵ اسفندماه  هر سال، روز درختکاری نامیده میشود.
مردم با حضور در پارک ها، جنگل ها و اقصی نقاط شهر اقدام به کاشت نهال های جوان می کنند. ایرانی ها هر سال با کاشت درخت به استقبال سال نو رفته و در واقع با این کار نمادین در آستانه بهار زندگی را به زمین باز می گردانند. در این روز در مقابل بیشتر پارک ها و فضاهای سبز و دیگر نقاط شهر نهال هایی به صورت رایگان در اختیار مردم قرار می گیرید.
در ادیان و فرهنگ های مختلف جهان، درخت و درختکاری جایگاه خاصی دارد. دین مقدس اسلام نیز بشر را به کاشت درخت تشویق و ترغیب کرده است و بعضی از بزرگان دین به این امر اشتغال داشته اند.
روز درختکاری بهانه ای است برای این که ما به محیط زیست احترام گذشته و آن را احیاء کنیم و یا حداقل آن را با دقت بیشتری نگه داری کنیم. امید است که با تلاش در این جهت، حتی با کاشتن یک نهال کوچک، کشوری دلپذیر و آباد را برای خویش مهیا کنیم که یقیناً کاری پسندیده است.
با توجه به اهمیت وجود درخت برای محیط زیست و انسان ها به همین مناسبت نمونه هایی از کاردستی های روز درختکاری را برای شما عزیزان جمع آوری نموده ایم که ایده گرفتن از این کاردستی باعث شکوفایی خلاقیتتان می شوند و با تهیه این کاردستی میتوانید اهمیت وجود درخت را دیگران هم نشان دهید.

 

نمونه های دلپذیر از کاردستی روز درختکاری

 

آکاایران: کاردستی روز درختکاری

کاردستی بسیار دلپذیر برای روز درختکاری

 

کاردستی روز درختکاری

 

نمونه های کاردستی برای روز درختکاری

 

تصاویر کاردستی روز درختکاری

 

آموزش ساخت کاردستی برای روز درختکاری

 

عکس های کاردستی برای روز درختکاری

 

نمونه های خلاقانه کاردستی برای روز درختکاری

 

کاردستی روز درختکاری برای کودکان

 

 

گردآوری: بخش کودکان بیتوته

 


.

منبع : beytoote.com