صفحه نخست
اخبار آکانیوز سرگرمی فیلم سلامت آشپزی شیرینی پزی خانه داری خانواده سبز ازدواج کودک داری ورزش بیوگرافی عکس اطلاعات عمومی ایرانگردی جهانگردی تعبیر خواب بازی فرهنگ

تغذیه کلاس اولی ها را جدی بگیرید

جدیدترین مطالعات پژوهشگران نشان می دهد که کودکان تمایل دارند غذاهایی را در مدرسه مصرف کنند که حمل و نقل آنها راحت و آسان بوده و باعث سنگینی دانش آموز بعد از صرف آن نباشد و به عبارتی دیگر سریع الهضم باشند. صبحانه ای مغذی هنگام بیدار شدن از خواب که شامل چایی شیرین و کره و مربا... و عسل را در آکاایران ببینید

آکاایران: تغذیه کلاس اولی ها را جدی بگیرید

آکاایران: جدیدترین مطالعات پژوهشگران نشان می دهد که  کودکان تمایل دارند غذاهایی را در مدرسه مصرف کنند که حمل و نقل آنها راحت و آسان بوده و باعث سنگینی دانش آموز بعد از صرف آن نباشد و به عبارتی دیگر سریع الهضم باشند.
صبحانه‌ای مغذی هنگام بیدار شدن از خواب که شامل چایی شیرین، عسل، کره و مربا باشد بهترین صبحانه برای آماده‌سازی مغز دانش‌آموزان قبل از ورود به مدرسه است.

بررسی‌ها نشان می‌دهند نوشیدن آب میوه قبل از ظهر کودک را قادر به یادگیری مطالب سخت علمی می‌کند از این رو والدین می‌توانند با تهیه آب میوه‌های خانگی برای فرزندان خود، مغز کودکان را همواره آماده یادگیری و فعال نگه دارند و از خستگی و بی‌حوصلگی و کسالت‌های آنها در کلاس‌های درس جلوگیری کنند.

اگر کودک شما کم اشتهاست و تمایلی به غذا خوردن از خود نشان نمی‌دهد هر یک روز در میان برای او ساندویچ‌های کوچک که حاوی کالباس مرغ، گوشت استیکی یا ساندویچ استیک است آماده کنید، این خوراکی‌ها رغبت فرزندان شما را هنگام ظهر به خوردن، زیاد می‌کند و باعث افزایش اشتهای آنها می‌شود. تن ماهی، شیر، میوه‌های سفت و سالم از دیگر مواد خوراکی هستند که باعث سلامت و رشد کودکان شما در طول سال تحصیلی خواهند شد.

تهیه و گردآوری : گروه سلامت پرداد / منبع seemorgh.com

.

منبع :