صفحه نخست
اخبار آکانیوز سرگرمی فیلم سلامت آشپزی شیرینی پزی خانه داری خانواده سبز ازدواج کودک داری ورزش بیوگرافی عکس اطلاعات عمومی ایرانگردی جهانگردی تعبیر خواب بازی فرهنگ

قند خون را در دوران بارداری با خوردن این گیاه کنترل کنیم

دیابت بارداری به شرایطی گفته می شود که افزایش قند خون برای اولین بار و تقریباً در ۴ درصد از بارداری ها بروز می کند و مادران باردار دیابتی این گیاه را بخورند و در طی دوران بارداری دیده شود و دیابت بارداری را در آکاایران ببینید

آکاایران: قند خون را در دوران بارداری با خوردن این گیاه کنترل کنیم


آکایران :دیابت بارداری به شرایطی گفته می شود که افزایش قند خون برای اولین بار، در طی دوران بارداری دیده شود. دیابت بارداری، تقریباً در ۴ درصد از بارداری ها بروز می کند. 

مصرف این خوراکی در برنامه ی غذایی به زنان باردار توصیه می گردد

بنا به گزارش آکاایران : این گیاه که برخی از افراد آن را جزء میوه جات و بعضی از افراد جزء سبزیجات می دانند حاوی موادی است که برای سلامت چشم ها بسیار مفیدند.

 

کدو سبز

گیاهی خوراکی است که در فصول مختلف سلب وجود دارد معمولا کدوهای زمستانی خاصیتی مثل ضد التهابی، آنتی اکسیدانی و ضد دیابتی دارد و حتی می تواند انسولین خون را در دوران بارداری کنترل کند.

 

در واقع منبع غنی از ویتامین c، پتاسیم، فیبر  خوراکی منگنز، فولات،اسدی های چرب امگا ۳ و برخی ویتامین های گروه B را داراست بنابراین مصرف این خوراکی در  برنامه ی غذایی به زنان باردار توصیه می گردد.

 

البته لازم به ذکر است، این خوراکی دارای مس فراوانی است و افرادی که بدن آنها به کمبود مس دچار است می توانند با مصرف کدو مس بدن خود را به اندازه کافی دریافت کنند.

 

منبع :