صفحه نخست
اخبار آکانیوز سرگرمی فیلم سلامت آشپزی شیرینی پزی خانه داری خانواده سبز ازدواج کودک داری ورزش بیوگرافی عکس اطلاعات عمومی ایرانگردی جهانگردی تعبیر خواب بازی فرهنگ

نادر ترین نوع بیماری در کودکان بیماری ژنتیکی Krabbe

این بیماری مزمن که این کودک کم سن و سال را به خود دچار کرده است نادرترین نوع بیماری در کودکان است که بیماری ژنتیکی Krabbe نام دارد. یک کودک نوپای انگلیسی به را در آکاایران ببینید

آکاایران: نادر ترین نوع بیماری در کودکان بیماری ژنتیکی Krabbe

بارداری و نوزاد

این بیماری مزمن که این کودک کم سن و سال را به خود دچار کرده است نادرترین نوع بیماری در کودکان است که بیماری ژنتیکی Krabbe نام دارد.
یک کودک نوپای انگلیسی به بیماری نادری مبتلا است که بر اثر آن به تدریج توانایی راه رفتن، صحبت کردن ، حس دیداری و شنوایی خود را از دست خواهد داد.
عوارض بیماری ژنتیکی در کودکان Krabbe بیماری ژنتیکی در کودکان بیماری ژنتیکی Krabbe بیماری ژنتیکی Krabbe عوارض بیماری ژنتیکی در کودکان Krabbe بیماری ژنتیکی در کودکان بیماری ژنتیکی Krabbe بیماری ژنتیکی Krabbe
گفتنی است؛این کودک مبتلا به بیماری ژنتیکی Krabbe تشخیص داده شده است.
بررسی ها نشان می دهند، پزشکان احتمال نمی دهند این کودک ۲۰ماهه تا چهار سالگی زنده بماند.
عوارض بیماری ژنتیکی در کودکان Krabbe بیماری ژنتیکی در کودکان بیماری ژنتیکی Krabbe بیماری ژنتیکی Krabbe عوارض بیماری ژنتیکی در کودکان Krabbe بیماری ژنتیکی در کودکان بیماری ژنتیکی Krabbe بیماری ژنتیکی Krabbe عوارض بیماری ژنتیکی در کودکان Krabbe بیماری ژنتیکی در کودکان بیماری ژنتیکی Krabbe بیماری ژنتیکی Krabbe

این بیماری که یک نفر را در هر ۱۰۰ هزار نفر می تواند مبتلا کند سبب از دست دادن تمامی حواس پنجگانه و نیز حرکتی در مبتلایان می شود.
از جمله نشانه های بیماری ژنتیکی Krabbes می توان تأخیر در رشد، تشنج، سفتی اندام های حرکتی و مفاصل، مشکلات بینایی، ناشنوایی، تحریک پذیری پوستی شدید، اسپاسم عضلات و عدم هماهنگی بین اندام های حرکتی را نام برد.
والدین این کودک از طریق انجام اسکن مغزی متوجه بیماری شدید و خطرناک کودک خود شده اند.
بیماری در این کودک بسیار شدید و پیش رونده است و والدین این کودک تنها امیدوار هستند که تا قبل از سن چهار سالگی علم پزشکی بتواند درمان جدیدی برای او پیدا کند.
کارشناسان انواع روش های درمانی از جمله پیوند مغز استخوان را به عنوان یکی از راه های درمانی به والدین او پیشنهاد کرده اند.
والدین این کودک در حال جمع آوری پول برای کمک به تأمین هزینه های درمانی کودک خود هستند.
باشگاه خبرنگاران

.

منبع :