صفحه نخست
اخبار آکانیوز سرگرمی فیلم سلامت آشپزی شیرینی پزی خانه داری خانواده سبز ازدواج کودک داری ورزش بیوگرافی عکس اطلاعات عمومی ایرانگردی جهانگردی تعبیر خواب بازی فرهنگ

کاهش علائم افسردگی زنان باردار با این حرکات

طبق یک مطالعه جدید انجام یوگا می تواند به کاهش علائم افسردگی در زنان باردار کمک کند. به گزارش سرویس علمی جام نیوز به نقل از مهر و طبق یک مطالعه جدید انجام را در آکاایران ببینید

آکاایران: کاهش علائم افسردگی زنان باردار با این حرکات

بارداری و نوزاد, روی خط خبرگزاری ها

طبق یک مطالعه نوین انجام یوگا می تواند به کاهش علائم افسردگی در زنان باردار کمک کند.

به گزارش سرویس علمی جام نیوز به نقل از مهر، طبق یک مطالعه نوین انجام یوگا می تواند به کاهش علائم افسردگی در زنان باردار کمک کند. در این مطالعه محققان 34 زن باردار که مبتلا به افسردگی زمان بارداری بودند را به مدت ده هفته در کلاس های یوگا شرکت دادند و آنها را تشویق کردند تا در منزل هم ورزش یوگا را ادامه دهند.

مطالعه نشان داد که میزان افسردگی این زنان بعد از شروع یوگا کاهش یافت و هرچه آنها ورزش یوگا را بیشتر انجام می دادند بهبودی علائم در آنها بیشتر و آشکارتر می شد.

درمان های فعلی توصیه شده برای افسردگی زمان بارداری در زنان استفاده از داروهای ضدافسردگی و جلسات روان درمانی است که استفاده از آنها ممکن است مورد قبول همه بیماران نباشد، به همین علت استفاده از ورزش یوگا می تواند کمک خوبی به این بیماران باشد.

.

منبع :