صفحه نخست
اخبار آکانیوز سرگرمی فیلم سلامت آشپزی شیرینی پزی خانه داری خانواده سبز ازدواج کودک داری ورزش بیوگرافی عکس اطلاعات عمومی ایرانگردی جهانگردی تعبیر خواب بازی فرهنگ

15 روش تست بارداری خانگی که کاملا مطمئن هستند

15 روش تست بارداری خانگی که کاملا مطمئن هستند و تست بارداری با مواد طبیعی و تست بارداری فوری در منزل و تست بارداری در خانه و تست بارداری طبیعی را در آکاایران ببینید

آکاایران: 15 روش تست بارداری خانگی که کاملا مطمئن هستند

آکاایران: ۱۵ روش تست بــارداری خانگی که کاملا مطمئن هستند

مطمئن ترین راه های تست بــارداری آسان در منزل را به شما معرفی می کنیم تا بــا اســتفاده از آن ها از بــاردار شدن خودتان بتوانید به راحتی مطلع شوید. تست بــارداری می تواند قبل از انجام آزمایش و انجام تست های مختلف مدرن بــا روش های تست بــارداری خانگی انجام شود ، روش هایی بسیار جالب که از مردمان قدیم به جای مانده و در گذشته بــا این روش های طبیعی که در نیک شو خواهیم گفت متوجه بــارداری یا عدم آن می شدند .

 

همه این روش ها ،به عنوان تست حاملگی بسیار مفید هستند و به راحتی میتوانید در منزل انجام دهید ،فقط مطمئن شوید نمونه ادرار صبح خود را کنار بگذارید زیرا رقیق تر اســت.

حس بارداری در مادران غیر قابل وصف اســت

 

راه های طبیعی و جالب تست بــارداری خانگی

۱٫ تست بــارداری خانگی ، بــا برگ قاصدک

برگ های قاصدک را برش بزنید و آنها را در ظرف پلاســتیکی قرار دهید و اطمینان حاصل کنید که آنها در تماس بــا نور خورشید قرار ندارند. قبل از آزمایش، مقدار زیادی آب بنوشید و مطمئن شوید که مثانه شما پر اســت، ادرار خود را بر روی برگ بریزید و بگذارید برگ ها در آن بــاقی بماند پس از ۱۰ دقیقه نگاهی به برگ قاصدک بیندازید، وجود علائم قرمز رنگ روی سطح برگ ها، بدین معنی اســت که آزمون مثبت اســت.

 

۲٫ تست بــارداری خانگی بــا کاج

همه عناصر درخت کاج را بــا هم مخلوط کنید، مخروط ، شاخه و برگ و آنها را داخل ظرف پلاســتیکی قرار دهید سپس مقدار زیادی آب بنوشید و اجازه دهید مثانه شما پس از ۵ دقیقه پر شود و بعد داخل مخلوط ادرار کنید و ۱۰ دقیقه صبر کنید. مخلوط کاج را بررسی کنید ،اگر مواد مخلوط رنگ خود را تغییر داده اند، پس این بدان معنی اســت که آزمون حاملگی مثبت اســت.

 

۳٫ تست بــارداری خانگی بــا سفید کننده

این تست بسیار ساده اســت، اما بــاید بــا احتیاط انجام شود فقط ادرار خود را در یک ظرف سفید کننده مخلوط کنید و چند دقیقه صبر کنید اگر مخلوط سفید کننده و ادرار شما شروع به ایجاد فوم کرد، بــاید خودتان را آماده کنید، تا یک خبر شاد را بــا همه افراد به اشتراک بگذارید شکل فوم نشان می دهد که آزمون مثبت اســت.

 

۴٫ تست بــارداری خانگی بــا خمیر دندان

خمیر دندان سفید را، بــا ادرار خود را در یک ظرف پلاســتیکی مخلوط کنید اجازه دهید خمیر دندان در آن حل شود و منتظر واکنش بمانید. اگر رنگ خمیر دندان سفید خود را به آبی تغییر بدهد، پس خود را به عنوان یک مادر در نظر بگیرید، زیرا آزمون حاملگی شما مثبت اســت. تنها معضل مربوط به این آزمون این اســت که میزان ادرار و زمان تغییر رنگ خمیر دندان مشخص نیست.

 

۵٫ تست بــارداری خانگی بــا سرکه

فقط سرکه را در یک ظرف بــا ادرار مخلوط کنید و آن را خوب هم بزنید تا حبــاب ایجاد شود پس از دیدن آنها، نگران نشوید زیرا آنها برای شما بی ضرر هستند و فقط یک واکنش شیمیایی اســت که زمانی ظاهر می شود که سرکه را در ادرار خود مخلوط کنید اگر رنگ مخلوط تغییر کند، نتیجه آزمایش شما مثبت اســت. ضعف این تست، همانند خمیر دندان اســت مقدار مورد نیاز هر دو عنصر ذکر نشده اســت.

۶٫ تست بــارداری خانگی بــا گندم و جو

ادرار خود را بر روی دانه های گندم و جو قرار دهید و منتظر بمانید تا واکنش اتفاق بیفتد این آزمایش ،می تواند زمان ببرد. زیرا نتیجه آزمایش به تخمیر دانه های گندم و جو وابسته است اگر گندم و جو، شروع به تخمیر کنند، بدین معنی اســت که نتیجه آزمایش مثبت اســت. همچنین گفته شده اســت که مصریان اعتقاد دارند ، اگر دانه گندم رشد کند، این نشان می دهد که پسر بچه اســت و اگر دانه جو رشد کند، نشان دختر بچه اســت.

 

۷٫ تست بــارداری خانگی بــا قند

فقط قند را در ظرفی گذاشته و ادرار خود را روی آن اضافه کنید اگر قند شروع به تجزیه شدن کند،جواب منفی اســت اما اگر قند شروع به ساختن توده کند، آزمون حاملگی شما مثبت اســت.

 

۸٫ تست بــارداری خانگی بــا پودر خردل

اگر شما نیاز به انجام این آزمون دارید، بــاید فقط دو مرحله ساده را دنبــال کنید، تا نتیجه دهد و شک در مورد حاملگی از بین برود وان حمام را بــا آب گرم پر کنید و فقط مقدار کمی از پودر خردل را به آن اضافه کنید. آن را بــا آب مخلوط کنید و زمانی که در آب حل شد، به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه در آن دراز بکشید بعد ،فقط دوش معمولی بگیرید و تا فردا صبر کنید.
اگر روز بعد، قاعدگی در حالت عادی شروع شد، بدین معنی اســت که نتیجه منفی اســت و اما تاخیر در چرخه قاعدگی ناشی از علت دیگری اســت، اما اگر شروع نشود، به این معنی اســت که شما بــاردار هستید.

 

۹٫ تست بــارداری خانگی بــا صابون

شما فقط می توانید این آزمایش را بــا اســتفاده از یک تکه صابون در حمام انجام دهید ابتدا یک تکه صابون را بشویید و اطمینان حاصل کنید که کمی خشک شده. ادرار خود را در یک مخزن جمع آوری کنید و آن را روی صابون بریزید و منتظر واکنش بمانید اگر صابون شروع به ایجاد کف فوم کند، بدین معنی اســت که نتیجه آزمایش مثبت اســت.

۱۰ . تست بــارداری خانگی بــا آب گوجه فرنگی و سرکه

آب گوجه فرنگی را گرفته و در ظرفی بریزید حالا ¼ فنجان سرکه را به آب گوجه فرنگی اضافه کنید و آن را بــا هم مخلوط کنید ؛ ادرار خود را به مخلوط اضافه کنید. اجازه دهید، تا واکنش رخ دهد و ببینید چه رنگی مشاهده میشود. اگر رنگ به زرد تبدیل شود، نتیجه منفی اســت، اما اگر رنگ به سبز تبدیل شود، پس شما حامله هستید.

 

۱۱٫ مجموعه ادرار برای تست بــارداری در خانه

بعد از بیدار شدن از خواب یا در هر زمانی از روز، می توانید این آزمایش را انجام دهید ؛ ادرار خود را در ظرف، شیشه یا بطری جمع آوری کنید و آن را روی سطح صاف قرار دهید. به مدت ۲۴ ساعت به آن دست نزنید پس از آن داخل ظرفی که ادرار در آن قرار دارد ، به عنوان مثال (ظرف، بطری یا شیشه) را نگاه کنید ، اگر یک لایه سفید روی سطح ادرار خود را می بینید، بدین معنی اســت که نتیجه آزمایش مثبت اســت و اگر رنگ آن تغییر نکرده بــاشد، جواب منفی اســت.

 

۱۲٫ تست بــارداری خانگی بــا پراکسید و تیلنول

در این روش تشخیص حاملگی، فقط بــاید اولین ادرار صبح را در ظرفی جمع آوری کنید و آن را روی سطح قرار دهید پراکسید و تیلنول را به مقدار ادرار خود در ظرف دیگر بریزید، سپس بــا هم مخلوط کنید و چند ثانیه صبر کنید اگر کل مخلوط ادرار، و پراکسید و تیلنول به رنگ آبی تبدیل شود، بدین معنی اســت که نتیجه مثبت اســت.

۱۳٫ تست بــارداری خانگی بــا پیاز

پزشکان در زمان قدیم ،یک پیاز را در واژن زنان، به مدت یک شبــانه روز قرار میدادند و صبح روز بعد نتیجه را مشاهده میکردند آنها معتقد بودند اگر دهان شخص بوی پیاز بدهد نتیجه مثبت اســت.

 

۱۴٫ تست بــارداری بــا نوشیدنی نوشابه

نوشابه را در یک لیوان قرار داده و قطره ای از نمونه ادرار را به آن اضافه کنید. دو واکنش می تواند وجود داشته بــاشد:یا سودا را فعال می کند، یا هیچ واکنشی اتفاق نمی افتد،که در این حالت نتیجه منفی اســت.

۱۵٫ تست بــارداری بــا کلم قرمز

این آزمایش، بسیار ساده انجام می شود و نتیجه این آزمایش بــاروری و جنس نوزاد را تایید می کند ابتدا یک ظرف بر روی اجاق گاز قرار داده و کلم قرمز را در آن بریزید ،سپس آب را به آن اضافه کنید تا کلم خرد شده کاملا در آن فرو رود. اجازه دهید،تا آب به مدت ۱۰ دقیقه جوش بزند و سپس آن را در دمای اتاق خنک کنید ؛ بعد از اینکه آب کلم خنک شد، آب کلم را در ظرف دیگری بریزید. نمونه ادرار خود را در آن ریخته و منتظر واکنش بمانید مهم نیست چه نوع تغییری رخ دهد، تغییر رنگ و یا تغییر در عنصر به معنای حاملگی اســت. اما اگر رنگ به صورتی قرمز تبدیل شود، پس احتمال داشتن یک پسر بچه وجود دارد و اگر رنگ ارغوانی بــاقی بماند، احتمال وجود داشتن یک دختر بچه وجود دارد.

 

.

منبع : niksho.com