صفحه نخست
اخبار آکانیوز سرگرمی فیلم سلامت آشپزی شیرینی پزی خانه داری خانواده سبز ازدواج کودک داری ورزش بیوگرافی عکس اطلاعات عمومی ایرانگردی جهانگردی تعبیر خواب بازی فرهنگ

حامله شدن در بارداری چطور و چه زمانی رخ می دهد؟

حامله شدن در بارداری و آبستنی در بارداری و امکان باردار شدن در زمان حاملگی وجود دارد و دلیل حامله شدن بعد از بارداری اول چیست در نمناک. را در آکاایران ببینید

آکاایران: آیا می دانید که می توانید باردار شوید در صورتی که باردارید

 
طبق آخرین اطلاعات به دست آمده و اظهارات دانشمندان زنانی که باردار هستند دوباره باردار میشوند ، بله درست است این اتفاق به نظر عجیب می تواند رخ دهد.
 
چه اتفاقی می افتاد وقتی خانومی باردار است و در حین بارداری دوباره باردار میشود؟

آکاایران: حامله شدن در بارداری چطور و چه زمانی رخ می دهد؟

چطور حامله شدن در بارداری ممکن می شود؟

 
به نوشته ی نمناک به این شرایط آبستنی در دوران بارداری می گویند و اغلب در گربه ها اتفاق می افتد بنابراین این اتفاق در حیوان ها شایع است و در انسان ها نادر است و طبق گزارشات بدست آمده تنها 11 مورد به این نحو بارداری گزارش شده است.
 
لقاح تخم :زن باردار هنگام بارداری وقتی در هفته های اولیه بارداری است تخمک آزاد می کند در نتیجه لقاح تخم دوم بعد از چند روز باعث بارداری میشود و در نتیجه برای بار دوم باردار میشود.
 
به این آسانی که به نظر می آید هم نیست دانشمندان اظهار می کنند کودکانی که این طور متولد می شوند همزمان به دنیا می آیند و در این صورت شانس زنده ماندن نوزاد جوان تر کمتر است.
 
این شرایط خطرناک است و اگر چه امکان زنده ماندن نوزاد نابالغ کم است و مادر ضربه روحی و جسمی میخورد.

حامله شدن در بارداری چطور و چه زمانی رخ می دهد؟

54
منبع : گروه ترجمه نمناک/ز.ن
.

منبع :