مجله سیب سبز: قرار است کوچولو‌های‌تان را برای حاضر شدن در یک مهمانی آماده کنید؟ ما به شما می‌گوییم باید به چه جزئیاتی فکر کنید تا دختر یا پسرکوچولوی شما بهترین باشد.

دامنش چین چین

پیراهن این دختر کوچولو  فارغ  از ویژگی‌های فصلی درست برخلاف دیگری، لباسی بسیار  ساده است؛ اما اتفاق اصلی در آن هماهنگی با روحیات شاد کودکانه است و همین باعث شده تا به انتخابی مناسب برای این دختر کوچولو تبدیل شود. دامن پرچینی که به او اجازه می‌دهد هرقدر می‌خواهد جنب‌وجوش داشته باشد و به تنهایی برای کودکانه بودن لباس او کافی است.موی باز همیشه شیک است

موهای باز و چتری‌های این دختر کوچولو هم اوج کودکانه بودن این سبک پوشش است...

روی کفش گل بکارید

نقطه اوج این ترکیب ساده رفتن سراغ کفش‌های گل‌دار است. این کفش‌‌ها نه‌تنها با اپلیکه‌‌دوزی‌های لباس هارمونی برقرار کرده‌‌اند بلکه سادگی لباس را هم گرفته‌اند. امتیاز دیگر این کفش بندینک‌های سفیدی است که دور مچ بسته می‌شوند. این بندینک‌ها کفش را از مدل عروسکی به طرحی  کاملا کودکانه تبدیل کرده‌اند.


در انتخاب ورنی شک نکنید

دامن چین‌دار این لباس تنها ویژگی‌ای است که می‌شود از آن به عنوان طرحی کودکانه یاد کرد و شاید تنها اتفاق مثبت لباس این دختر کوچولوی دوست‌داشتنی. کفش ورنی انتخابی او هم امتیاز مثبت می‌گیرد، آن هم به این خاطر که با وجود رنگ مشکی طرحی  کاملا کودکانه دارد، ورنی بودنش هم آن را به کفشی مجلسی از نوع کودکانه تبدیل کرده است.

,خوش تیپی کودکانه مدل لباس,کودک,رشد و تکامل کودک ، خلاقیت کودک


انگار لباس مامانش را پوشیده

همان طور که می‌بینید مدل لباسی که برای این دختر کوچولو انتخاب شده با همه زیبایی‌اش چندان به دل نمی‌نشیند؛  آن هم از این رو که طراحی این لباس اصلا مناسب با روحیات کودکانه نیست و درست مانند این است که این دختر کوچولو لباس مادرش را فقط در قد و قواره‌ای کوچک‌تر به تن کرده باشد!


هارمونی را رعایت کنید

این پسرکوچولو هم سراغ شلوار جین رفته است اما با این تفاوت که  جین روشن انتخابی او با رنگ آبی پیراهنش کاملا هارمونی دارد. شک نکنید که کالج همیشه برای حالت رسمی دادن به ظاهر پسرکوچولوهای شما بهترین انتخاب است. برای اینکه هم با حال‌وهوای کودکانه آنها جور در می‌آید، هم ظاهر آنها را برای مهمانی آراسته‌تر نشان می‌دهد.

,خوش تیپی کودکانه مدل لباس,کودک,رشد و تکامل کودک ، خلاقیت کودک

راه راه‌ها رسمی‌ترند

یادتان باشد پیراهن‌های مردانه  راه‌راه اصولا رسمی‌ترند تا  چهارخانه. رعایت این قانون در مورد پسربچه‌ها چندان اجباری نیست، اما همان طور که در مقایسه ظاهر این دو پسربچه دوست‌داشتنی می‌بینید، انتخاب اول درنهایت شما را به نتیجه بهتری می‌رساند.


پیراهن مردانه به جای تی شرت

یادتان باشد وقتی پای مهمانی در میان است بدون شک یک پیراهن آن هم از نوع مردانه همیشه بر یک تی‌شرت ساده برتری ‌دارد. بنابراین پیراهن این پسرکوچولو نقطه مثبت این ترکیب است اما  تنها ایرادی که می‌شود به پیراهن او گرفت رنگ آن است. حتما شما هم با ما موافقید که پوست گندم‌گون این پسرکوچولوی بانمک با لباسی به رنگ روشن جذاب‌تر به نظر می‌آمد.

,خوش تیپی کودکانه مدل لباس,کودک,رشد و تکامل کودک ، خلاقیت کودک


شلوار زانو انداخته را فراموش کنید

اصولا شلوارکتان انتخاب مناسب‌تری برای حاضر شدن در یک مجلس رسمی است اما پسرکوچولوها می‌توانند خلاف این قاعده عمل کنند به شرط آنکه در انتخاب شلوار دقت کنند. در چنین شرایطی شلوار جین نباید به پای پسر کوچولوی شما زار بزند! چین و چروک اضافی شلوار جین او را هرقدر هم نونواراما به شلواری دم‌دستی تبدیل می‌کند.قرار نیست پسرکوچولوها برای حاضر شدن در مهمانی سراغ کفش‌های مردانه بروند اما قبول کنید که آل ستار هم به هیچ قیمتی نمی‌تواند جایگزین خوبی باشد!