مجله زندگی ایده آل: کسانی که به دنیای سینما علاقه دارند و اخبار این حوزه را پیگیری می کنند، به خوبی به خاطر می آورند که در سی وسومین جشنواره فیلم فجر در کنار هنرپیشه های شناخته شده، بازیگر کوچکی حضور داشت؛ دخترکی که در جلسه نقد و بررسی فیلم «مرگ ماهی» در کنار بهرام رادان نشسته بود.

کیمیا مرادیان، شهاب حسینی را استاد بازیگری خودش می داند و با کمک او خیلی زود و در حالی که هنوز سال های درس و مدرسه را پیش رو دارد، وارد عالم بازیگری شده است. او ساعاتی را مهمان ما بود تا در کنار حرف زدن درباره دنیای بازیگری که تجربه کرده، به همسن و سالانش بگوید، چگونه می توانند تابستان امسال خوش پوش تر از همیشه باشند. در این پروژه، برند «کوتون»  ما را همراهی کرد.اگر کوچولوی شما هم از آن دسته بچه هایی است که کیف شان را پر از وسایل شخصی می کنند و به کوله پشتی های بزرگ علاقه دارد، همین کیف را در کنار بلوز میکی موس همراه کنید تا تیپ میکی موسی آنها تکمیل شود.

قیمت 119 هزار تومان

اگر کوچولوهای شما دوست دارند در همه حال اسپرت بپوشند، بهترین انتخاب این نیم بوت های شیک است. طراحی این نیم بوت ها طوری است که با شلوارهای جین و کتان بسیار زیبا می شوند و فرزند شما ظاهری آراسته و اسپرت پیدا می کند. این نیم بوت ها را می توانید در فروشگاه کوتون با قیمت پیدا کنید.

قیمت 79 هزار تومان

شما کوچولوها که دوست دارید همیشه خوش لباس و خوش پوش باشید تا می توانید از این فصل لذت ببرید چون به خاطر تعادل هوا لازم نیست به دنبال لباس های خنک و آزاد باشید یا به خاطر سرما مجبور به پوشیدن چند لباس شوید. شما می توانید با یک بلوز نازک و آستین بلند هماهنگی خوب و زیبایی ایجاد کنید تا خوش پوش تر از همیشه باشید. این بلوز میکی موس فضای فانتزی جذابی برای دختر خانم ها ایجاد می کند.

قیمت 55 هزار تومان

برای دختر کوچولوهای لاغراندام شلوارهای راسته انتخاب خوبی است. یک جین راسته، مناسب ترین گزینه برای دختر کوچک شماست. شلوار راسته را می توانید درون نیم بوت خود کنید و ظاهری خوش استایل برای کودک خود بسازید.

قیمت 79 هزار تومان


اگر دختر بچه تان اهل بلوزهای گشاد است و دوست دارد همیشه خانمانه لباس بپوشد، این بلوز با رنگ خاص اش بهترین مدل برای روزهای تابستان است. رنگ این پیراهن موردعلاقه دخترک هاست و برای دختربچه های قدبلند، زیباتر است.

قیمت 79 هزار تومان

,رازهای خوش تیپی کوچولوها از زبان «کیمیا مرادیان» کیمیا مرادیان,لباس کودک,رشد و تکامل کودک ، خلاقیت کودک


اگر به فکر انتخاب یک رنگ زیبا و چشم نواز برای پوشش تابستانی کودک خود هستید، بهتر است قبل از هرچیز سراغ یک رنگ آبی خوش رنگ بروید؛ رنگ آبی که زیبایی تابستان را با خود داشته باشد. حالا این شلوار آبی طرح دار را با یک شومیز آبی آسمانی هماهنگ کنید تا لباس شما جلوه ای بی نظیر داشته باشد.

قیمت 79 هزار تومان

شاید یکی از نقاط عطف این ترکیب، رفتن سراغ کفشی است که می بینید؛ کفشی اسپرت با رنگ صورتی خوش رنگ. این رنگ صورتی کفش با دستمال سر که در این ست وجود دارد، هارمونی لازم را ایجاد کرده است. رنگ صورتی این لباس، آن را تبدیل به انتخابی مناسب برای روزهای تابستانی کرده که به دلیل اسپرت بودن راحتی لازم را هم دارد.

قیمت 79 هزار تومان


بعد از فصل بهار، کم کم تابستان می آید تا بار دیگر رنگ و طراوت را با خود به ارمغان آورد. مدل های تابستانه دیگر دارند به ویترین مغازه ها سرک می کشند و لباس های کودکانه هم برای ربودن گوی سبقت با هم رقابت می کنند. فروشگاه کوتون هم روزهای پرکاری را سپری می کند. برای این لباس گلدار سری به این فروشگاه بزنید.

قیمت 69 هزار تومان

,رازهای خوش تیپی کوچولوها از زبان «کیمیا مرادیان» کیمیا مرادیان,لباس کودک,رشد و تکامل کودک ، خلاقیت کودک


رنگ دیگری که زیبایی را برای کودک دلبند شما به ارمغان می آورد شلواری با رنگ سبز سدری است. البته توجه داشته باشید که این شلوار مطابق مد امسال «گتر دار» است. یک شلوار سبز رنگ کمی تیره و یک بلوز رنگارنگ، ظاهری مطابق با طرح های رایج تابستانی را برای کودک شما به همراه دارد.

قیمت 99 هزار تومان

برای چنین ستی تابستانی و شاد سراغ یک کلاه بزرگ بروید. کلاهی آفتابگیر که این بار می خواهیم با رنگ بلوز ست کنیم. این هم یک کلاه زیبا و البته اسپرت ویژه دخترخانم های کوچولویی که به ظاهر خود خیلی اهمیت می دهند.