آکاایران: سفر با هواپیما قبل از سفر اطفال را باید آماده کرد و از لحاظ تغذیه ای به آن ها آمادگی های لازم را داد تا در طول سفر با هواپیما برای آن ها مشکلی به وجود نیاید والدین یک روز قبل از پرواز باید از مصرف برخی مواد تغذیه ای برای فرزندانشان پرهیز کنند توضیحات […]

سفر با هواپیما

قبل از سفر اطفال را باید آماده کرد و از لحاظ تغذیه ای به آن ها آمادگی های لازم را داد تا در طول سفر با هواپیما برای آن ها مشکلی به وجود نیاید والدین یک روز قبل از پرواز باید از مصرف برخی مواد تغذیه ای برای فرزندانشان پرهیز کنند توضیحات بیشتر در این باره را در ادامه مطلب بخوانید

 غذاهایی که قبل از سفر هوایی توسط کودک شما مصرف می شود می تواند در احساس خوب بودن آنها در طول سفر موثر باشد. برخی غذاها می توانند باعث احساس درد و نفخ در کودکان شوند.

غذاهایی که قبل از سفر هوایی توسط کودک شما مصرف می شود می تواند در احساس خوب بودن آنها در طول سفر موثر باشد. برخی غذاها می توانند باعث احساس درد و نفخ در کودکان شوند.

موادغذایی نفاخ: غذاهای نفاخ می توانند باعث ایجاد نفخ در کودکان حین پرواز شوند زیرا هنگام پرواز، فشار داخل  کابین هواپیما کاهش می یابد و این امر باعث افزایش میزان گاز در روده باریک می شود.  حبوبات نیز حاوی ترکیباتی مانند رافینوز هستند که در طی فرایند هضم و جذب، تولید گاز می کنند و نفاخ هستند بنابراین بهتر است از خوردن آنها قبل از پرواز خودداری کرد.

نوشابه های گازدار: مصرف نوشیدن های گازدار مثل نوشابه ها و انواع مختلف نوشیدنی های دیگر مثل دلستر نیز می تواند منجر به ایحاد نفخ شود.

فست فود: با افزایش ارتفاع هواپیما از زمین، کار هضم و جذب این گونه غذاها که حاوی چربی زیادی هستند بسیار دشوار خواهد شد به همین خاطر توصیه می شود از مصرف غذاهای پرچرب قبل از سفر پرهیز شود.

دکتر سلام

مطالب مرتبط :

سفر شادتری را با کودکان تجربه کنید+تصاویر

نوزادان را به مسافرت نبرید

نکاتی بسیار کاربردی برای سفر با دوقلوها+تصاویر

همه وسایل موردنیاز کودک برای سفر +تصاویر

نکات مهم برای بهتر عکس گرفتن از کودکان در سفر+تصاویر

.

منبع :