آکاایران: سبک مورد علاقه‌ی آرایشی در بهار، اثری از رنگ صورتی روی نقطه‌ای از صورت می باشد. طی مد هفته‌ای نیویورک، تمام طراحان از میچکا گرفته تا لیلیپولیتزر، صورتی را انتخاب کردند. با ترکیبی از رنگ کرم و رنگ‌های تند و درخشنده، تازگی بیشتری میتوان به صورت داد.
چهره‌ی آفتاب سوخته:

هر کسی با آرایش برنزه بهتر به نظر می‌رسد. با یک برس رژگونه، قسمت‌هایی از صورت که به طور طبیعی آفتاب سوخته می‌شوند را برنزه کنید: پیشانی،گونه‌ه ،بینی و چانه. رنگ برنزه‌ای انتخاب کنید که حالت گرما را به صورت شما منتقل کند. اگر خیلی نارنجی باشد‌، تیره به نظر می‌رسد، پس یک کم سایه ی آن را روشنتر کنید. سپس کمی صورتی یا سرخ درخشان به صورت خود اضافه کنید.
چشمان درخشان:

روشی که برای ایجاد درخشندگی به کار می‌رود این می باشد که ترکیبی از رنگهای تند پیدا کنیم که با آن صورت بین پلک‌های کرم روشن بهتر خودش را نشان بدهد و برای اینکه مات نشود رنگ روشن را روی روشن نزنید.
لب‌های طبیعی:

هر خانمی باید یک رژلب خوش رنگ داشته باشد که حتی هنگامیکه آرایش دیگری هم ندارد، عالی به نظر برسد و زیبایی چهره اش حفظ شود. در این فصل  از رنگ طبیعی لب استفاده کنید. ساده بگوییم (چون هیچ چیز بدتر از یک خط لب مشخص بین لبها نیست) پس از استفاده از یک رژلب با رنگ کرم، خط لب بکشید. با این روش نیازی نیست برای رژ زدن از پر استفاده کنید

تهیه و گردآوری: گروه آموزش پرداد /

.

منبع :