آکاایران: اگر تا به حال به مراسم و جشن استقبال از نوزاد تازه به دنیا آمده رفته باشید ، می دانید که بهترین قسمت آن (جدا از دیدن یک زنِ تازه مادر شده ی خوشحال ! ) هدایای این مراسم برای نوزاد تازه به دنیا آمده است! از وسایل ضروری کودک مانند پوشک بچه و ملافه ها و...گرفته تا لباس های زیبا کودکانه ، در مجموع تمامی این موارد و وسایل مختلف می تواند هر کسی را با دیدن چنین وسایلی به وجد آورد. 

اگر به دنبال بهترین هدیه برای یک نوزاد هستید ، ما در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا, بهترین ایده برای خرید هدیه را برای شما عزیزان آماده کرده ایم تا هنگام استقبال از نوزاد تازه به دنیا آمده با دادن یک بسته کوچک شادی بخش به او ، زندگی را برای او و خانواده اش بسیار راحت تر کنید.

هدایای مناسب برای نوزاد تازه متولد شده

 

پوشک بچه

پوشک بچه

شما می توانید با خلاقیت پوشک را کادو کنید یا حتی یک کیک پوشک درست کنید. قط قبل از خرید مطمئن شوید که پوشک را با توجه به سن کودک خریداری کرده اید.

تشک و پارک بازی نوزاد

تشک و پارک بازی نوزاد

تشک و پارک بازی نوزاد برای زمانی که کودک در حال دستیابی و گرفتن چیزهای اطراف خود است، بسیار مفید است.

پارک بازی نوزاد با موضوعات متنوعی مانند باغ وحش، آکواریوم و غیره و یا همراه با یک پیانو ارائه می شوند.

تختخواب متحرک برای نوزاد

اتاق خواب کودک بدون داشتن تختخواب متحرک برای داشتن یک خواب راحت کامل نیست.

چرا تخت نوزاد نوجوان بهترین گزینه برای خرید سیسمونی است؟ - دیجی رو

یک لحاف یا پتوی نوزاد

خرید یک پتو یا لحاف رنگی و با لوازم جانبی ، برای هر اتاق خواب کودک عالی و مناسب است.

قیمت انواع لحاف تشک نوزاد دختر

خرید یک عروسک بزرگ 

یک عروسک در مدل حیوانات گوناگون حتما می تواند مورد علاقه همه بچه های کوچک باشد.

عروسک دختر راه رو سخنگو - قیمت خرید و فروش عروسک دختر راه رو سخنگو

کتاب خاطره برای ثبت نخستین خاطرات کودک

زمانی به وجود آورید تا والدین لحظات مخصوص زندگی فرزندشان را با کتاب خاطره‌ای که شما به آنها هدیه می‌دهید به یاد بیاورند. کتابی انتخاب کنید که برای همه تجربیات گوناگون جای کافی داشته باشد، از نخستین تصاویر سونوگرافی گرفته تا اولین روز مهدکودک. سال‌ها بعد تماشای این تصاویر خاطره دوست‌داشتنی آن روزها را در ذهن پدر و مادر کودک زنده می‌کنند.

بهترین هدیه برای کودک 6 ساله

وسائل حمام  نوزاد

از دیگر ایده‌های جذاب و کاربردی کادو برای نوزاد می‌توان به وسائل حمام اشاره کرد. شما می‌توانید انواع شامپو، صابون و روغن مخصوص نوزاد که عاری از هر نوع مواد شیمیایی مضر هستند را برای نوزاد خریداری کنید. البته برای نوزادان انواع کتاب‌های مناسب برای داخل حمام، اسباب‌بازی و وسایل سرگرم‌کننده هم وجود دارد که در صورت تمایل می‌توانید یکی از انواع آن‌ها را هم خریداری کنید.

ملزومات حمام

میز تعویض پوشک نوزاد

برای والدینی که تازه بچه‌دار شده‌اند، تعویض پوشک برایشان با سختی های زیادی همراه است. شما برای کمک به آن‌ها و خرید یک هدیه‌ی کاربردی و موثر، می‌توانید یک میز تعویض پوشک بخرید. این میز دارای بخش‌های مخصوص برای قرار دادن نوزاد و پوشک‌های او است و به سازمان‌دهی این کار کمک بسیاری می‌کند.

بهترین هدیه برای نوزاد پسر

کریر برای حمل نوزاد

یکی از هدایای مورد استفاده برای چشم‌روشنی نوزاد، گهواره‌های قابل حمل نوزاد هستند که اصطلاحاً به آن‌ها کَری‌یِر می‌گویند.

بهترین کادو برای نوزاد یک ساله

خرید طلا برای نوزاد

مزیت خرید طلا و نقره این است که ارزش مادی خیلی زیادی داشته و محدودیت زمانی هم ندارد. همین طور می‌توان قطعه‌ی طلای خریداری شده را تا بزرگسالی نوزاد نگه داشت. آنگاه پس از آن، والدین می‌توانند طلای بچه‌گانه را بفروشند و مدل‌های ویژه بزرگسال برای فرزندشان خریداری کنند.

از دیگر مزایای خرید کادو طلا یا نقره برای نوزاد این است که این فلزهای گران‌بها کمترین میزان حساسیت‌زایی را دارند؛ پس برای پوست لطیف و حساس نوزادان و کودکان موارد خیلی مناسبی محسوب می شوند.

بهترین هدیه طلا برای نوزاد پسر