آکاایران: حرکات جالب جنین در رحم مادر

اغلب مادران باردار برای اطمینان از سلامت فرزندشان طبق نظر پزشک چندین بار مورد سونوگرافی قرار می گیرند.حال سونوگرافی های 3 بعدی و 4 بعدی که می تواند جزئیات بیشتری را در اختیار قرار دهد مانند فیلم حرکت جنین.

برخی از این حرکت ها و تصاویر جنین از نظر پزشکان بسیار جالب بوده و موقعیت های مختلف قرار گیری آنها می تواند شبیه به حرکات عادی انسان باشد.

این تصاویر ویدئویی از سونوگرافی 4D است که حرکات جنین داخل رحم مادر را نشان می دهد، بیش از 9 میلیون بازدید کننده را به خود جلب کرده است و از این جهت که موجودی کوچک در حال رقصیدن در شکم مادرش است جذابیت زیادی داشته است.
این تصاویر در سایتی در اکراین گذاشته شده بود که در آن سایت پزشکان و پرستاران اجازه دارند فیلم ها، تصاویر و مطالب جالب، سرگرم کننده و عجیبِ مرتبط به شغلش شان را به اشتراک گذارند.
در این تصاویر می بینیم که جنین در موقعیت های مختلف قرار گرفته و اعضای بدن را حرکت می دهد و قبل از چیزی که شبیه خمیازه کشیدن است، به رحم ضربه می زند.

 

آکاایران: رقصیدن جنین در رحم مادر + تصاویر

 سونوگرافی جنین

 تکان خوردن جنین در رحم

 چرخش جنین در رحم

پزشکان پس از دیدن تصاویر چنین اظهار نظر کرده اند:حرکات جنین خیلی جالب هستند، اما اینکه اینقدر حرکت می کند کمی ترسناک است.

رقصیدن جنین در رحم مادر + تصاویر

3.948
منبع : باشگاه خبرنگاران-/ف
.

منبع :