آکایران: بعنوان والدین ، ​​فکر اینکه بچه های ما پورنوگرافی می بینند - و ما باید درمورد آن بحث کنیم - آخرین چیزی است که می خواهیم درباره آن فکر کنیم.  متأسفانه ، اکنون دنیا از آنچه که در زمان رشد ما پدر و مادر ها بوده‌است بسیار متفاوتتر به نظر می رسد. در آن زمان ، دسترسی به پورنوگرافی بسیار متفاوت و دشوارتر از اکنون بود. در ان زمان دسترسی به فیلم های پورن چیزی بود که شما برای جستجوی فعال به آن نیاز داشتید ، نه چیزی که به طور تصادفی با کلیک اشتباه یک دکمه در iPad شخصی شما ظاهر شود. 

بیشتر والدین با این چالش روبرو هستند که چگونه درباره پورنوگرافی با کودکان صحبت کنیم؟صحبت کردن والدین درباره مسائل جنسی و پورنوگرافی با کودکان می تواند تاثیر مثبتی در پیشگیری از بروز رفتارهای مخرب در آنها داشته باشد چرا که ممکن است بچه ها حتی بسیار زودتر از سنی که انتظارش را داریم گرفتار پورنوگرافی شوند.در این مقاله از مجموعه مقالات آکا, نکات ساده و طیف وسیعی از پیشنهادات عملی ارائه می‌شود که به والدین برای گشودن باب صحبت با فرزندان خود کمک می‌کند.

مواجهه فرزندان با پورن در فضای مجازی

قبل از این که بحث را ادامه بدهیم، ممکن است هنوز برایتان این سال پیش آمده باشد که آیا واقعاً چنین چیزی ضروری است یا خیر. آیا مطمئن هستید که هیچ راهی وجود ندارد که فرزند شما با پورنوگرافی روبرو شود یا نه؟ ممکن است شما فرزندانتان را مانند یک شاهین زیر نظر بگیرید. حتی کنترل های والدین را روی دستگاه های دیجیتالی آنها تنظیم کنید.

واقعیت این است که فرزند شما احتمالاً در دوران کودکی با پورنوگرافی (که ممکن است شامل ویدئو یا عکس باشد) روبرو می شود و این امر با ورود به نوجوانی افزایش می یابد.

22 دقیقه صحبت روزانه والدین با كودكان، زمان بسیار كمی است - ایرنا

پورنوگرافی آنقدر در اینترنت وجود دارد که حتی بهترین کنترل های دیجیتالی والدین هم نمی توانند آن را فیلتر کنند. به عنوان مثال، فرزند شما ممکن است وب سایت اشتباهی را در مرورگر تایپ کند و یک سایت پورنوگرافی ظاهر شود. آنها ممکن است یک پیام کوتاه یا پیوند ویدیویی ناخواسته دریافت کنند.

واقعیت این است که وقتی فرزند شما بزرگتر شده و به رابطه جنسی علاقه مند می شود. ممکن است به طور فعال به دنبال پورنوگرافی باشد یا آن را از طریق شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارد.

آمارها این حقایق را تایید می کنند. بر اساس گزارش آکادمی اطفال آمریکا ۴۲ درصد از نوجوانان ۱۰ تا ۱۷ ساله پورنوگرافی را آنلاین مشاهده کرده اند. ۲۷ درصد آنها گفته اند که عمداً چنین مطالبی را مشاهده کرده اند.”

علاوه بر این، AAP توضیح می دهد که در بررسی نوجوانان ۱۵ تا ۱۸ ساله، ۵۴٪ از پسران و ۱۷٪ از دختران، پورنوگرافی را به صورت عمدی مشاهده کرده اند.

چند نکته مهم را در این رابطه بدانید که بهتر است هنگام صحبت در این خصوص رعایت شود.
نکات کلیدی برای آموزش مسایل زناشویی به کودکان

آموزش مسایل جنسی با کودکان

صحبت با کودکان در مورد مسایل جنسی

چگونه با دخترم در مورد پورن صحبت کنم

چگونه با پسرم در مورد پورن صحبت کنم؟ 

صحبت در مورد مسایل جنسی

صحبت با کودکان در مورد پورن

راه حل صحبت با کودکان در مورد پورن

صحبت کردن با کودکان