.

آکاایران: وسایلی که در اتاق خواب مانع رابطه جنسی هستند

.

به گزارش آکاایران برخی وسایل در اتاق خواب هستند که می توانند بر زندگی زناشویی و روابط جنسی شما بدون آنکه بدانید تاثیر منفی بگذارند. این موارد عبارتند از :

وسایلی که رابطه جنسی تان را خراب می کند

عکس های خانوادگی موجود در اتاق خواب تان رابطه جنسی تان را خراب می کند

بر اساس تحقیقی که در مجله آمریکایی womens day منتشر شده است گاهی وجود عکس های خانوادگی در اتاق خواب این حس را به زوجین می دهند که در دید هستند و این موضوع باعث سرکوب تمایلات جنسی می شود. سعی کنید عکس پدر و مادر را در اتاق خواب نگذارید.

تشک سفت یکی از عوامل مخرب در رابطه جنسی تان است

سفتی تشک نه تنها می تواند باعث کمردرد شود بلکه روی رابطه جنسی هم اثر منفی می گذارد. بهتر است تشک نرمی انتخاب کنید تا خوابیدن روی آن مشکل ایجاد نکند.

پیژامه بلند و پشمی بر رابطه جنسی تان اثر بد می گذارد

شاید مخصوصا در فصل سرد سال تمایلی به پوشیدن لباس های باز نداشته باشید اما پوشیدن پیژامه پشمی با کفش های روفرشی بزرگ میل جنسی را در طرف مقابلتان از بین می برد. سعی کنید لگ های تو کرک که در عین حال شما را جذاب و زیبا نشان می دهد به پا کنید.

برای یک رابطه جنسی خوب لباس های کثیف را از اتاق تان بیرون کنید

لباس های کثیف و جوراب هایی که بوی عرق می دهد را از اتاق خوابتان بیرون بیندازید، بدنتان اگر بوی عرق می دهد حمام کنید و اجازه ندهید نفستان بوی بد بدهد.

تلویزیون از دیگر عواملی است که اثری منفی بر رابطه جنسی تان دارد

به گفته محققان ایتالیایی وجود تلویزیون در اتاق خواب میل جنسی را ۵۰ درصد کاهش می دهد. محققان پس از زیر نظرگرفتن ۵۲۳ داوطلب متوجه شدند زوج هایی که در اتاقشان تلویزیون دارند ۴ بار در ماه رابطه جنسی برقرار می کنند در حالی که این میزان در زوج هایی که تلویزیون در اتاق خوابشان ندارند.۲ بار در هفته یعنی ۸ بار در ماه است.

تبلت و گوشی های هوشمند رابطه مستقیمی با میل جنسی تان دارد

بازی با تبلت یا کار با گوشی های هوشمند گاهی به قدری زوج ها را سرگرم می کند که برقراری رابطه جنسی را از یاد می برند. سعی کنید وقتی وارد اتاق خواب می شوید تمامی تکنولوژی ها را کنار بگذارید و حواستان به همسرتان باشد.

منبع :