آکاایران: لیموناد ویار زنان باردار را برطرف می کند

آکاایران: در دوران بارداری نوشیدنی های سالم بنوشید !

لیموناد ویار زنان باردار را برطرف می کند

اختصاصیآکا ایران:  

خانم های باردار برای سالم ماندن و به دنیا آوردن نوزاد سالم و بی نقص باید نوشیدنی های سالم بنوشید. مصرف نوشیدنی ها در دوران بارداری تاثیر یکسانی ندارد و برخی از آنها خاصیت مفیدتری دارد. دکتر مینو آیرملو نوشیدنی های سالم دوران بارداری را معرفی می کند:

آب بهترین نوشیدنی دوران بارداری

برای سالم ماندن باید آب بنوشید. حتی در زمان هایی به غیر از بارداری هم باید آب زیادی بنوشید اما در دوران بارداری این نیاز بیشتر می شود. در واقع آب برای سلامت سلول های خونی نیاز است.

آب نارگیل برای جلوگیری از کم آبی بدن

آب نارگیل در تامین نمک بدن تاثیر زیادی دارد و از کم آبی بدن جلوگیری می کند. بهتر است در موقع تشنگی به سراغ آب نارگیل بروید.

لیموناد سرشار از ویتامین سی

لیموناد بهترین نوشیدنی برای هیدراته نگهداشتن بدن است. این نوشیدنی سرشار از ویتامین سی است و بهترین پیشنهاد برای درمان بی حالی و ویار صبحگاهی در این دوران می باشد.

شیر برای رشد بهتر جنین

نوشیدن شیر در روز باعث حفظ سلامتی شما می شود . می توانید از دیگر محصولات آمیخته با شیر چون اسموتی ها و میلک شیک های شیر که دارای میوه های مختلف و شیر هستند استفاده کنید. این نوشیدنی ها دارای کلسیم و ویتامین بی 12 می باشند و در دوران بارداری برای رشد جنین مفیدند.

آب میوه بهترین پیشنهاد دوران بارداری

آب میوه های تازه برای دوران بارداری بسیار مفید هستند اما تا جای ممکن سعی کنید از آب میوه طبیعی استفاده کنید و کمتر آب میوه های بسته بندی یا ساندیس مصرف کنید.

منبع :