آکاایران: کاهش وزن بعد از زایمان, رژیم لاغری بعد از زایمان, کم کردن وزن

آکاایران: 5 توصیه برای کاهش وزن بعد از زایمان

اگر می خواهید اضافه وزن پس از بارداری خود را کاهش دهید یا در دوران بارداری خوش اندام به نظر برسید، در این مطلب از ابرتازه ها ۵ توصیه برای کاهش وزن بعد از زایمان را بیان می نماییم. برای استفاده از این مطلب با ما همراه باشید.

۱٫ هر روز ۵ دقیقه را روی خواسته هایتان تمرکز کنید

هدف هایتان را بشناسید و هر روز به آنها فکر کنید. تا زمانی که یک تغییر در زندگی شما تبدیل به عادت شود، ۲ تا ۳ هفته طول می کشد. بنابراین بهتر است برای ایجاد هر تغییری، از همین حالا به فکر باشید.

۲٫ زمان هایی که استرس دارید، یوگا کنید

استرس، تولید آدرنالین و کورتیزول در بدن را افزایش می دهد. این استرس ممکن است نتیجه خستگی فیزیکی، کمبود خواب، رژیم غذایی نامناسب، استرس ذهنی و احساسی، آسیب جسمی یا دیگر عوامل باشد. استرس و کورتیزول بالا بر عکس العمل انسولین در بدن تاثیر می گذارد و در نتیحه کاهش وزن بدن را دشوار می کند. کنترل کردن استرس با تمرکز، یوگا، مثبت اندیشی یکی از عوامل ضروری برای کاهش وزن است.

۳٫ مصرف کربوهیدرات، پروتئین و چربی خود را متعادل کنید

سعی کنید ۳۰% از انرژی خود را از پروتئین موجود در مرغ، ۴۰% را از کربوهیدرات های اشباع نشده و ۳۰% دیگر را از اسیدهای چرب ضروری مانند آجیل، روغ زیتون و آواکادو به دست آورید.

صبحانه خود را از موادی انتخاب کنید که سرشار از پروتئین و غنی از اسیدهای چرب ضروری هستند. دانه های چیا، آفتاب گردان، آجیل و تخم مرغ منابع خوبی از چربی ها هستند. صبحانه باید شامل مواد سرشار از پروتئین، ناهار شامل کربوهیدرات های پیچیده به همراه پروتئین و شام حاوی پروتئین و سبزیجات باشد.

5 توصیه برای کاهش وزن بعد از زایمانکاهش وزن بعد از زایمان

کاهش وزن بعد از زایمان, رژیم لاغری بعد از زایمان

۴٫ تعادل پی اچ (یک کمیت لگاریتمی که میزان اسیدی یا بازی بودن مواد را مشخص می کند) را در رژیم غذایی خود رعایت کنید

بیشتر رژیم غذایی غربی ها به دلیل مصرف زیاد گوشت و غلات، اسیدی است. مقدار زیاد اسید در بدن موجب چاقی در ناحیه شکم می شود و خطر ابتلا به بیماری ها را افزایش می دهد. برای متعادل کردن اسید و آلکالین در خون، روز خود را با نوشیدن مخلوط آب لیمو و آب یا آب سبزیجات سبز رنگ آغاز کنید. دیگر مواد حاوی آلکالین، عنبه، سیب، آناناس، تمشک، لیمو، گریپ فروت، لیمو شیرین، کیوی، توت و مرکبات و سبزیجات سبز رنگ است.

۵٫ ورزش را در برنامه روزانه خود فراموش نکنید

حداقل ۳ بار در هفته ورزش کنید. بدنسازی حجم ماهیچه های شما را افزایش می دهد که بر سوخت و ساز بیشتر بدن موثر است.

منبع:  niniban.com

.

منبع : abartazeha.com