آکاایران: چگونه فرزندمان دختر باشد 

اگر در دوران بچه دار شدن هستید و دل تان می خواهد دختری داشته باشید باید چند راه حل را عملی سازید در ادامه میتوانید با 8 راه حل برای این که فرزندمان دختر باشد ! تالاب را دنبال نمایید. 

بارداری فرزند دختر , آیا میتوانید روی جنسیت کودک تان تاثیر بگذارید؟ امتحان کنید! دراین جا میتوانید بطور طبیعی و با روش های خانگی مانند تغییر رژیم خوراکی از روی تقویم چینی با روش دختر دار شدن آشنا شوید. 

8 راهکار برای اینکه فرزندمان دختر باشد !8 راهکار برای اینکه فرزندمان دختر باشد !

1. تقویم تولد چینی را دنبال نمایید

به گزارش تالاب در حالیکه بعضی معتقدند که ما واقعا نمیتوانیم روی جنسیت کودک خود تاثیر بگذاریم، تعداد زیادی نظرات جالب «و گاهی خنده دار» وجوددارد که به ما در چگونگی داشتن فرزندی دختر یاری میرسانند.

بعضی از پدر مادر ها ادعا میکنند که با دنبال کردن روش هایی ناب چون موقعیت در رابطه جنسی یا حتی مقاربه ای برنامه ریزی شده و رمانتیک، برخلاف انچه مقاربه «فاقد برنامه قبلی» مینامند، صاحب دختر شدند. اگر چه پزشکان از چنین روش هایی بعنوان افسانه هایی قدیمی یاد میکنند، تعداد زیادی از منتقدان روابط جنسی به شدت با آن مخالف اند.

اگر شما به دنبال فرزندی دختر هستید و برای آن دست به هر کاری میزنید، این روش ها راکه تعدادی از خانواده ها، منجم ها و حتی تعداد کمی از پزشکان به آن اعتقاد دارند، امتحان کنید.

این تقویم مشهور تعیین جنسیت قبل ازآن که به روی اینترنت قرار گیرد و ازآن به مقدار زیادی کپی شود، در بین زنان مرسوم بوده است. ظاهراً 700 سال قبل در چین به دلیل سادگی در استفاده ازآن با تقویم غیر ماهی یا گریگوری ازآن استفاده می شد. بر اساس این تقویم، جنسیت کودک از طریق سن مادر و ماه بارداری او مشخص خواهد شد. برای مثال اگر شما 25 سال دارید و میخواهید صاحب دختری شوید باید مطابق تقویم تولد چینی سعی کنید در ماه ژانویه، اپریل، می و جولای حامله شوید.

طرفداران این تقویم می گویند این تقویم تا 99 درصد درست عمل میکند.

2. رژیم خوراکی دخترانه بگیرید

تعدادی از کارشناسان تعیین جنسیت ادعا میکنند که با دنبال کردن رژیم خوراکی به خصوصی برای چند هفته قبل از بارداری، میتوانید شانس خودرا برای داشتن فرزند دختر افزایش دهید. آن ها می گویند تغییر رژیم خوراکی تعادل پی.اچ ph در بدن شما را تغییر می دهد که به اعتقاد بعضی ها می تواند به جنسیت کودک شما کمک کند.

مطابق این علم، راز دختردار شدن خوردن غذاهایی با اسید زیاد است مانند گریپ فروت، پرتغال، لیمو و غیره. این نظریه ثابت کرده که محیطی اسیدی اسپرم های مردانه را می کشد بنابر این اسپرم زنانه شانس بیشتری برای رشد کردن دارند. معتقدان به این نظریه میگویند که اگر تمایل به فرزند دختر دارید رژیم خوراکی شما باید پر از کلسیم و منیزیم باشد، اما غذا های نمکی و پتاسیم دار کم مصرف کنید.

تذکر: رژیم غذا های اسیدی الزاماً از غذا های اسیدی درست نشده است «اما غالباً غذاهایی نامناسب اند» و از نظر بعضی از محققان غذا های سالمی نیستند.

8 راهکار برای اینکه فرزندمان دختر باشد !8 راهکار برای اینکه فرزندمان دختر باشد !

3. موقعیت شما در رابطه جنسی

گروه دیگری معتقد ند که موقعیت شما در رابطه میتواند احتمال دختردار شدن تان را بالا ببرد. طبق نظر پزشک لاندرام شتلس، نویسنده کتاب چگونه جنسیت کودک خودرا انتخاب کنیم نفوذی قشری در طول مقاربت احتمال دختردار شدن را افزایش می دهد.

او توضیح میدهد که مهبل زن در قسمت ورودی آن اسیدی تر است و بعضی از شواهد نشان می دهد که اسپرم مردانه در محیط اسیدی به خوبی انتقال نمی یابد. بنابر این اگر تمایل به فرزندی دختر دارید نفوذی قشری را پیش گیرید.

4. تنظیم درست دوران

بر اساس روش شتلس، دوران حاملگی مهم ترین عامل در تعیین جنسیت کودک شماست. درکنار دیگر کارشناسان دکتری شتلس نیز معتقد است که اسپرم y «مردانه» زودتر از اسپرمx «زنانه» شناور می شود. اگر چه اسپرم زنانه بطور متداول عکس العمل بیشتری نسبت به اسپرم مردانه از خود نشان می دهد و بیشتر در دستگاه تناسلی میماند.

بر اساس این نظریه، احتمال شما برای دختردار شدن زمانی بیشتر می شود که هرروز تا دو یا چهار روز قبل از تخمک گذاری رابطه داشته باشید سپس برای یک تا دو روز قبل از تخمک گذاری و چند روزبعد ازآن از اینکار خودداری کنید. دراین صورت در دوران تخمک گذاری تمام اسپرم های مردانه می میرند و تنها اسپرم های زنانه را برای بارور شدن نگه می دارند. عکس آن اگر شما در دوران تخمک گذاری با همسرتان رابطه داشته باشید، اسپرم های مردانه «که سریع تر شناور میشوند» بر اسپرم های زنانه برتری می یابند. این بدان معنی است که شما باید از دوره تخمک گذاری خود آگاه باشید و مشاهده ای دقیق از تقویم داشته باشید یا از تست تخمک گذاری برای تعیین دقیق دوران آن استفاده کنید.

5. رابطه ای عاشقانه داشته باشید

نظریه دیگری وجوددارد که معتقد است اسپرم زنانه گرما را ترجیح می دهد یا حداقل تحمل میکند. اگر شما هدف تان فرزندی دختر است، از همسر خود بخواهید حمام آب گرمی قبل از مقاربت بگیرد.

حتی اگر این روش به نتیجه برسد یا نه، در اجرای آن زیاده روی نکنید. بطور کلی پیشنهاد میشود برای افزایش میزان باروری مردها را در محیطی سرد نگهدارید. گرفتن حمام داغ به صورت مداوم یا حتی کوتاه اما بیش از حد ممکن در دراز مدت اثراتی منفی خواهد داشت.

8 راهکار برای اینکه فرزندمان دختر باشد !8 راهکار برای اینکه فرزندمان دختر باشد !

6. از انزال در مقاربت خودداری کنید

روش شتلس همینطور می گوید که انزال زن نقشی اساسی در تعیین جنسیت کودک دارد. زمانی که یک زن به انزال می رسد، بدن او ماده ای ترشح می کند که سطح قلیایی را افزایش می دهد و محیطی قلیایی فضایی مناسب برای ساخت فرزندی پسر است. بهمین خاطر اگر شما فرزندی دختر میخواهید از انزال در مقاربت خودداری کنید.

این را مادرانی که دراین زمینه تجربه داشتند بیان می کنند: انزال، کار رابه سرعت و فاقد مراسمی ناب به پایان می رساند و فرزندی پسر رابه شما خواهد داد.

7. به آهنگی آرام گوش دهید

طی گفت و گویی با دو مادر که هردو صاحب یک پسر و یک دختر بودند به این نتیجه رسیدم که هردوی آن ها جمله ای نظیر گفتند: برای دختردار شدن باید مقاربتی برنامه ریزی شده و رمانتیک داشت.

کیسی از آتلانتا میگوید: «دختران ما حاصل مقاربتی برنامه ریزی شده با موسیقی آرام و شمع هایی روشن بودند.» از طرف دیگر او میگوید: «پسر من حاصل مقاربتی است که با همسرم در دوران فراغتی که او برای خوردن ناهار از سر کار به منزل آمده بود، داشتم. نه موسیقی ملایم و نه شمعی روشن بود.»

هولی از آتلانتا نیز همین حکایت را بیان میکند: اگر شما خواهان فرزندی دختر هستید، باید رابطه ای برنامه ریزی شده داشته باشید که با روزهای قاعدگی شما هماهنگ باشد. او توضیح می دهد که این دقیقا کاری بود که او و همسرش را صاحب دختری کرد.

کیسی به سادگی اضافه می کند که «اگر شما فرزندی دختر می خواهید رابطه ای که مورد علاقه زنان است را پیش بگیرید. به موسیقی آرام گوش دهید و شمع ها را روشن کنید.» چه محیطی بهتر از این برای تولد کودک تان؟

8 راهکار برای اینکه فرزندمان دختر باشد !8 راهکار برای اینکه فرزندمان دختر باشد !

8. فاقد مقاربت بچه دار شوید

اگر شما از دختردار شدن دلسرد شده اید، میتوانید حدود 60 میلیون تومن یا بیشتر را برای تضمین ایجاد دو کروموزوم xx هزینه کنید. در لقاح خارج رحمی که هزینه زیادی برای آن باید پرداخت، بعد از اینکه تخمک ها را از مادر و اسپرم ها را از پدر خارج کردند جنینی زنده در آزمایشگاه به وجود می آورند. جنین می تواند آزمایش های دی ان ای را قبل از عمل لقاح برای تشخیص اینکه کروموزوم xx یا xy دارد را انجام دهد. تعداد زیادی از مردم این روش را بسیار غیر اخلاقی و غیر طبیعی می دانند و بعضی از بیمارستان ها نیز تنها برای آگاهی از نقص های ارثی چنین آزمایشاتی را انجام می دهند.

اگر پرداخت این مقدار پول و انجام چنین روش های دکتری دشوار بخشی از برنامه شما نیست، می توانید جنسیت کودک خودرا با پذیرفتن آن تضمین کنید یا به اقبال، باورها و به دانش قشری تان از علم برای کودک رویاهایتان ایمان داشته باشید یا بخواهید گریپ فروت دیگری بخورید!

برچسب ها: بارداری, فرزند دختر
.

منبع : talab.org