آکاایران: میوه هایی برای پسردار شدن

Atisam.com > زنان بارداری که به مدت سه روز یا بیشتر دچار علائمی مانند حالت تهوع و استفراغ پیوسته هستند با احتمال 80 درصد امکان دارد که نوزاد آنها دختر باشد.

آکاایران: میوه هایی برای پسردار شدن

پایگاه اطلاع رسانی آتیسام :
زنان بارداری که به مدت سه روز یا بیشتر دچار علائمی مانند حالت تهوع و استفراغ پیوسته هستند با احتمال 80 درصد امکان دارد که نوزاد آنها دختر باشد.برآوردهای آماری می تواند تا حدی به والدین با استفاده از علائم مادر باردار و حالات او جنسیت نوزاد آینده آنها را معلوم کند. کارشناسان در یک پژوهش آماری دریافته اند که زنان بارداری که به مدت سه روز یا بیشتر دچار علائمی مانند حالت تهوع و استفراغ پیوسته هستند با احتمال 80 درصد امکان دارد که نوزاد آنها دختر باشد.گفتنی است، کارشناسان بر این باور هستند که نوزاد دختر باعث ترشح میزان بیشتری از نوعی هورمون به نام گنادوتروپین در بدن مادر می شود که منجر به بروز حالاتی مانند تهوع در مادر باردار می شود.
بررسی ها نشان می دهند، در عین حال متخصصان دانشگاه آکسفورد به والدینی که خواهان نوزاد پسر هستند، توصیه می کنند در وعده صبحانه حتماً از  میوه موز قبل از اقدام به بارداری استفاده کنند. بررسی ها نشان می دهند، با انجام تحقیق بر روی 740 مادر باردار خوردن موز به دلیل دارا بودن پتاسیم بالا در آن شانس تولد نوزاد پسر را 56 درصد افزایش داده است.
منبع
اخبار مربوط :
مهم ترین" لوازم سیسمونی "
کد خبر: ۷۶۴۵   تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۲۵

لیست مواد غذایی دوران بارداری , مواد غذایی مهم دوران بارداری , مواد غذایی مضر در دوران بارداری , مواد غذایی که در دوران بارداری نباید خورد ، مواد غذایی دوران بارداری , مواد غذایی دوران حاملگی , مواد غذایی در دوران بارداری , مواد غذایی مناسب دوران بارداری , مواد غذایی مضر دوران بارداری ," href="http://atisam.com/fa/news/7619/%D8%A8%D8%AE%D9%88%D8%B1%D9%85-%D9%86%D8%AE%D9%88%D8%B1%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C" >بخورم نخورم های دوران بارداری
کرده بودند احتمال پسرزایی بیشتری داشتند البته هندوانه آلو منابع... پسر دار شدن بیشتر در مورد نوع رژیم غذایی باید...
کد خبر: ۷۶۱۹   تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۱/۲۴

افزایش احتمال پسر دار شدن
اخبار روز دوران بارداری برای افزایش احتمال پسر دار شدن...
پرسش می خواستم بدونم برای رژیم پسردار شدن باید... مسلم است داشتن یک دختر سالم از داشتن چند پسر... تر خواهد کرد برای افزایش احتمال پسر دار شدن شما... در افزایش احتمال پسر دار شدن موثر باشد اما مهمتر...
کد خبر: ۵۲۵۱   تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۳۰

تأثیر استرس مادر در دوران بارداری
سطوح بالای هورمون استرس لانه گزینی جنین پسر را در... رحم سخت کرده و باعث سقط جنین های پسر شود...
کد خبر: ۴۳۰۶   تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۳۱

استرس در بارداری
امکان دارد سطوح بالای هورمون استرس لانه گزینی جنین پسر... پسر شود استرس و سوء تغذیه متأسفانه از هر 50...
کد خبر: ۴۰۵۵   تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۲۲

تعیین جنسیت فرزند با مواد غذایی ممکن نیست
رسانه ها پخش شد که غذاهای گرم احتمال پسر دار... می تواند در پسر شدن جنین موثر باشد که نکته...
کد خبر: ۳۹۷۱   تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۲۰

.

منبع :