آکاایران: ایست وزنی نوزاد و اینفاترینی

آکاایران: اینفاترینی(infatrini) یک نوشیدنی کامل و مغذی غنی شده برای نوزادان میباشد. که حاوی شیرتغلیظ شده گاو، روغن آفتابگردان ونارگیل، لسیتین سویا،لاکتوزوگالاکتوز،پروتئین وی(ازشیرگاو)بیوتین،کلسیم دی،عناصرمعدنی ضروری وویتامین وغیره است. این محلول برای اطفال شیرخواراز ماه نهم بسیار میتواند موثر باشد و افت وزن کودکان زیر یک سال را تا حد زیادی برطرف کند. این محلول برای کودکانی که آلرژی به پروتئین گاوی یا لاکتوز ندارند یکی از پیشنهادهاست.برای کودکان زیر 1 سال (infatrini) طعمی شبیه به طعم شیر مادر دارد. 

دو ماده برای رشد سریع کودک

 ✅برای کودکان بالای یک سال به جای اینفاترینی(infatrini)  محلول نوترینی درینک( nutrini drink) به دو صورت مایع و پودری (مثل پودر شیر خشک) وجود دارد .نوترینی درینک( nutrini drink) اگر به صورت پودری باشد میتوان آن را داخل فرنی ماست یا پوره یا حتی بستنی ریخت. مصرف نوترینی  درینک در صورتیکه طبق دستور درج شده در بروشور استفاده شود هیچ عارضه ای ندارد و یکی از سریعترین راههای افزایش وزن کودک میباشد.
 نوترینی درینک اگر به حالت پودری نباشد و مایع باشد، یک محلول100 سی سی است که مثل شیر میماند و به رنگ کرم است. وقتی درب محصول را  باز کنید فقط یک روز میتوان از آن استفاده کرد.
پزشکان اغلب دو ماده بالا را برای کودکانی که دچار ایست وزنی شده اند، اینفاترینی برای زیر 1 سال و نوترینی درینک برای بالای 1 سال تجویز میکنند تا وزن گیری کودک سرعت یابد.
 

.

منبع :