آکاایران: بسته کامل آموزشی خوابیدن در بارداری

آکاایران: در این مقاله،  تیم پزشکی اوما، اولین بسته آموزشی درباره نحوه خوابیدن در دوران بارداری را در اختیار مادران باردار قرار میدهد.  نحوه خوابیدن، خوابیدن به پشت، طاق باز خوابیدن در بارداری و سایر سوالات دیگر دغدغه و نگرانی مادر باردار است و همواره بدنبال پاسخ آن می گردد. در این بسته آموزشی هر چه که شما درباره خوابیدن سوال دارید پاسخ داده خواهد شد. 

 بسته آموزشی اول: طرز خوابیدن در دوران بارداری

در طول دوران بارداری وقتی شما به رختخواب می روید ممکن است تا زمانی که به خواب روید تقلا و کش و قوس زیاد داشته باشید. متاسفانه یک موقعیت درست خواب در دوران بارداری زیاد دوام نمی آورد و بدن شما به آن عادت میکند و شما بعد از یه مدت باید دوباره به شکل دیگری بخوابید. دلایل زیادی برای بد خوابیدن در دوران بارداری وجود دارد و تقریبا همه مادران هنگام خوابیدن درگیر هستند. در مقاله " طرز درست خوابیدن در دوران بارداری"  به شما معرفی می کنیم.


 بسته آموزشی دوم: وضعیت مناسب خوابیدن در بارداری

طرز صحیح خواب در بارداری

آیا شما هم با بالش در بارداری مشکل دارید؟ کجا دقیقا باید بالش را گذاشت؟ در مقاله " وضعیت مناسب خوابیدن در بارداری " به نحوه گذاشتن بالش در بارداری اشاره شده است.


بسته آموزشی سوم: نحوه خوابیدن در سه ماهه دوم بارداری

به پهلو خوابیدن در بارداری

وارد مرحله ماه عسل بارداری شده اید و حالا راحت تر از قبل می خوابید. البته نه به راحتی و به طولانی قبل از بارداری نمی خوابید. در این مقاله"  نحوه خوابیدن در سه ماهه دوم بارداری"  ذکر شده است. 


بسته آموزشی چهارم: خوابیدن به پهلوی چپ یا راست در بارداری

نحوه خوابیدن در بارداری

یکی از سوالات رایج مادر باردار این است که باید به کدام پهلو بخوابم؟ در کدام جهت جنین وضعیتش بهتر است و کمتر اذیت میشود. در این مقاله "خوابیدن به پهلوی چپ یا راست در بارداری" توضیح کامل داده شده است.


بسته آموزشی پنجم: آیا خوابیدن بر روی شکم در بارداری مجاز است؟

خواب در بارداری

در دوران بارداری هرطور راحت هستید بخوابید. خوابیدن بر روی شکم کاری آسان و راحت در بارداری نیست زیرا شکم بزرگ شده است اما تا زمانی که راحت هستید می توانید بر روی شکم بخوابید.این مقاله " آیا خوابیدن بر روی شکم در دوران بارداری مجاز است؟" را بخوانید و اطلاعات لازم را کسب کنید.


بسته آموزشی ششم: خوابیدن زیاد در دوران بارداری

بسته کامل آموزشی خوابیدن در بارداری  -آکاخوابیدن در بارداری

بارداری باعث خستگی بدن و استرس روحی میشود. بنابراین مادر به راحتی در طول شب نمی تواند بخوابد. خستگی یکی از علائم رایج در سه ماهه اول و سوم بارداری است. بسیاری از خانم ها از این که در سه ماهه اول بارداری احساس خستگی شدید می کنند متعجب هستند. پس ایا علت اصلی خواب زیاد در بارداری خستگی است؟ برای یافتن پاسخ سوال مقاله " خوابیدن زیاد در دوران بارداری" مطالعه کنید.


بسته آموزشی هفتم: دیدن خواب های دقیق و شفاف در هفته 26 بارداری

در این هفته در طول روز شما مشغول بررسی و فراهم کردن ملزومات لازم برای زمان تولد فرزند خود هستید، کارهای شما در طول روز شامل گردش در بیمارستان، سفارش و خرید لوازم مورد نیاز نوزاد و مراجعه به پزشک و همین طور سرگرمی‌های کوچک و سبک است. اما در شب چه اتفاقی می افتد؟ مقاله " دیدن خواب های شفاف و دقیق در هفته 26 بارداری" مطالعه کنید. 


بسته آموزشی هشتم: سوالات رایج درباره دوران بارداری

طرز صحیح خواب در بارداری

حتما از آغاز بارداری سوالاتی مختلفی درباره خواب در بارداری دارید. مثلا آیا ماساژ به خواب شب کمک میکند؟ یا برای داشتن خواب خوب شب چکار کنیم؟ چه لباسی برای خواب راحتتر است؟ آیا خوردن و نوشیدن ما در طول روز باعث کم خوابی ما در بارداری میشود؟ آبا الگوی خواب توسط جنین به ارث برده میشود؟ آیا بد خوابیدن در بارداری بعد از زایمان هم ادامه خواهد داشت؟ پاسخ همه این سوالات در مقاله " سوالات رایج درباره خوابیدن در بارداری" می باشد.


بسته آموزشی نهم: خواب دیدن در دوران بارداری

به پهلو خوابیدن در بارداری

رویاها معمولا حالت عاطفی انسان را منعکس می کنند بنابراین طبیعی است که در دوران بارداری – زمانی با احساسات مختلف - رویاهای شما شدید تر و عجیب تر از حد معمول باشد. رویاهای پدرها نیز در این دوره تحت تاثیر قرار می گیرد. برای یافتن علت آن مقاله " خواب دیدن در دوران بارداری" را مطالعه کنید.


بسته آموزشی دهم: احساس گرسنگی شبانه در بارداری

نحوه خوابیدن در بارداری

این روزها مهم نیست چقدر یا چگونه می خورید، گاهی شب و روز احساس گرسنگی می کنید. جای تعجب ندارد. موجودی کوچک در بدن شما در حال رشد است و نیازهای کالری او را شما برطرف می کند.برای یافتن علت آن مقاله" احساس گرسنگی شبانه در بارداری" مطالعه کنید.

.

منبع :