آکاایران: بهترین زمان برای روابط زناشویی از نظر متخصص طب سنتی ۲ تا ۳ ساعت بعد از غذا خوردن است و اگر رابطه زناشویی بلافاصله پس از غذا خوردن صورت گیرد باعث ضعف بدن، سستی عصب ها، درد مفاصل و تولید اخلاط بد در بدن می شود.

آکاایران: بهترین زمان برای روابط زناشویی | بهترین زمان نزدیکی

<>

بهترین زمان برای روابط زناشویی

آمیزش جنسی باید زمان مناسبی صورت پذیرد که بهترین زمان ۲ تا ۳ ساعت بعد از غذا خوردن و پس از استراحت کافی است.
ناصر رضایی پور متخصص طب سنتی عنوان می کند: بسیاری از ناتوانی های جنسی و حتی ناباروری ها ناشی از ضعف و بیماری در دیگر اعضای بدن به ویژه مغز ، قلب ، کبد و کلیه ها است و نیاز به درمان توسط پزشک دارد.
به گفته وی در چنین مواردی استفاده از داروهای محرک جنسی چون فراورده های جینسینگ و شبیه آن مفید نخواهد بود و چه بسا عوارضی هم داشته باشد.

فواید آمیزش جنسی معتدل

-آمیزش جنسی معتدل خود فواید زیادی در بدن دارد که افزاینده حرارت ذاتی بدن است و دفع کننده مواد زائد بدن و آماده کننده جذب مواد غذایی به بدن است، همچنین شادی بخش و از بین برنده افکار بد و وسواس است.
ــ البته آمیزش جنسی باید زمان مناسبی صورت گیرد که بهترین زمان ۲ تا ۳ ساعت بعد از غذا خوردن و پس از استراحت کافی است.
این متخصص طب سنتی معتقد است: آمیزش جنسی بعد از حمام طولانی , زمانی که شکم پر است و زمانی که شکم بسیار خالی است به بدن آسیب وارد می کند.
ــ آمیزش جنسی در زمان نامناسب خود بروز دهنده بیماری است. اگر آمیزش جنسی بلافاصله پس از غذا خوردن صورت گیرد باعث ضعف بدن ، سستی عصب ها ، درد مفاصل و تولید اخلاط بد در بدن می شود.
در کتاب قانون جلد سوم آمده است که عدم تخلیه جنسی باعث آسیب های جدی جسم و روان در زن و مرد می شود، در زنان ابتدا موجب کسالت ، سردی تَن و نهایتاً خفگی رحم می شود و در مردان هم باعث متراکم و سمی شدن مَنی شده و بخارات آن به قلب و مغز رسیده و عوارض جدی روی این دو ارگان مهم باقی می گذارد.

امروزه بر اساس روش های پیش بینی کننده زمان تخمک گذاری هم میتوان بهترین زمان برای نزدیکی مرد و زن برای بچه دار شدن را فهمید.

سلامت دات لایف راهنمای زندگی سالم

.

منبع : سلامت دات لایف