آکاایران: ترفندهای سنتی برای پسردار شدن

آکاایران: ترفندهای سنتی برای پسردار شدن

روشهای تعیین جنسیت نوزاد پیش از لقاح

امروزه با استفاده از علم روز، می توانیم با درجه اطمینان بالایی به پسردار شدن یا دختر دار شدن خودتان، حتی قبل از عمل لقاح و آمیزش پی ببرید، برای این کار کافی است که یکی از راه های زیر را انتخاب کنید.

۱ – روش تغدیه ای

۲- روش زمان بندی مقاربت ( تعیین زمان تخمک گذاری)

۳- روش شستشوی مهبلی ( واژن)

۴- روش زمان بندی ماهیانه مقاربت

۵ – روش تعیین میزان اسپرم

۶- روش نشاندار کردن لیزری گامتها

۷- روش PGD – IVF

بر خلاف خیلی از خانم ها که آرزو دارند دختردار شوند، لباس های رنگارنگ تنش کنند و مو هایش را با مدل های مختلف ببندند و ببافند، خیلی ها هم دل شان می خواهد بچه ای که در راه دارند پسر باشد. همچنین بعضی از خانم ها هم که در بارداری اول شان دختر به دنیا آورده اند، دوست دارند پسر دار شوند تا به قول معروف جنس شان جور شود!

روشهای سنتی برای پسردار شدن

به گزارش پورتال رنگی به نقل از سلامت نیوز، از زهره محسن پور قاضی جهانی، کارشناس مامایی، خواستیم تا روش هایی که در طب سنتی برای پسر دار شدن وجود دارد برای مان توضیح دهد.

محسن پور این روش ها را به ترتیب زیر بیان می کند و درباره هرکدام از آنها توضیح می دهد.
روش هایی برای داشتن یک پسر کاکل زری!

ترفندهای سنتی برای پسردار شدن ترفندهای سنتی برای پسردار شدن

۱- خانم باید باردار هر روز یک عدد انار ترش را با پرده های نازک روی دانه هایش بخورد.

۲- آقایان یک روز در میان باید خاگینه بخورند. پختن خاگینه به این صورت است که دو عدد تخم مرغ را با هم مخلوط کرده و به آن پیاز سفید رنده شده و روغن زیتون خوراکی مرغوب اضافه کنند، سپس آن را با حرارت متوسط بپزند و بخورند (به فرموده امام صادق (ع)).

۳- زمان نزدیکی خانم ها و همسران شان باید نزدیک ترین زمان به زمان تخمک گذاری باشد.

۴- در هنگام عمل نزدیکی، خانم ها باید زودتر از آقایان به انزال برسند.

۵- زن و شوهر ها باید هفته ای یک بار نزدیکی دارا باشند به صورتی که عمل دخول شوهر عمیق باشد. بهتر است این نزدیکی در یکی از شب های دوشنبه، سه شنبه، پنج شنبه و جمعه انجام شود و اگر قبل از اذان صبح انجام گیرد بهتر است. همچنین آنها باید توجه کنند که این عمل را در شب اول ماه قمری، شب نیمه ماه قمری و شب آخر ماه قمری انجام ندهند.

۶- خانم ها باید در اول و آخر غذا ها نمک خوراکی (پودر سنگ نمک یا نمک دریا) مصرف کنند و توجه دارا باشند که نباید در شبانه روز بیشتر از ۴ گرم نمک بخورند.

۷- مواد غذایی حاوی پتاسیم، سدیم و فسفر باید در جیره غذایی زن و شوهر ها جا داشته باشد. مواد غذایی حاوی این عناصر شامل حلوا خرمایی (مخلوط ارده با خرما)، کاسنی، کاهو (فاقد سس) با سکنجبین، جعفری، میگو، خاویار، طَلع (شکوفه خرما) یا گَرد لقاح خرما می شود.

همچنین زن و شوهر ها (مخصوصا شوهران) باید صبح ها عسل طبیعی به همراه آویشن یا عسل طبیعی کوهی مخلوط با شیر تازه و کم چرب گاو میل کنند. بهتر است آنها بعد از غذا یک عدد سیب رسیده شیرین بخورند و آقایان باید از دو هفته قبل از عمل نزدیکی، روزی دو عدد میوه شاه بلوط بخورند.

پورتال تاروت _ ترفندهای سنتی برای پسردار شدن

.

منبع : https:portal-rangi.com