آکاایران:  خوراکی ها خواص مختلفی دارند و هر کدام برای برخی مشکلات و بیماری ها مفید و برای برخی دیگر می توانند مضر باشند. برای مثال میل و توان جنسی افراد نیز تحت تأثیر خوراکی هایی است که مصرف می کنند. برخی خوراکی ها روی میل جنسی افراد مختلف تأثیر منفی می گذارند و باعث ایجاد اختلال در توان جنسی آنان می شوند. این خوراکی ها بر نحوه ترشح هورمون ها در بدن اثر منفی دارند و باعث کاهش میل جنسی افراد می شوند.

bxs1

نوشیدن روزانه الکل به مقدار مشخص، می تواند رسیدن به ارگاسم را مشکل ساز کند و بر کیفیت رابطه جنسی افراد اثر منفی بگذارد.

bxs2

در کل غذاهای سرخ شده برای سلامت عمومی بدن مضر هستند و باعث اضافه وزن و چاقی می شوند. جالب است بدانید غذاهای چرب و سرخ شده تأثیرات منفی و مخربی بر رابطه جنسی افراد ایجاد می کنند. چربی های ترانس، باعث تولید بیش از حد اسپرم در بدن می شوند و همین امر تأثیر مستقیمی بر کاهش میل جنسی زنان و مردان دارد.

bxs3

دانه های سویا غنی از پروتئین هستند، اما با این حال مصرف مقدار زیادی سویا به صورت روزانه باعث کاهش سطح تستوسترون و تعداد اسپرم شده و در نهایت باعث کم شدن میل جنسی می شود.

bxs4

ترکیبات موجود در شکلات، باعث ترشح هورمون اندروفین می شوند. به این هورمون، هورمون شادی نیز گفته می شود. اما مصرف بیش از حد شکلات هم می تواند منجر به کاهش میل جنسی در افراد شود.

bxs5

نعنا به طرز شگفت انگیزی میل جنسی را در افراد، به خصوص در مردان سرکوب می کند. عرق نعنا اثر مستقیمی بر کاهش تستوسترون و کاهش میل جنسی دارد.

bxs6

گیاه شیرین بیان حاوی مقدار زیادی فیتو استروژن است که بر میزان تستوسترون تأثیر منفی دارد و همین کاهش تستوسترون باعث کاهش میل جنسی در افراد مختلف می شود. از این گیاه معمولاً در شکلات سازی، تولید برخی نوشیدنی ها و چای گیاهی استفاده می شود.

 

مهمترین عوامل فروکش کردن میل جنسی

چگونگی افزایش میل جنسی


.

منبع : ooma.ir