آکاایران: بزرگ بودن و چاق بودن در زمان بارداری زیباست. اما شما می توانید از ترفندهایی استفاده کنید که لاغر به نظر بیایید. از مدهای صحیح برای لاغر نشان دادن خود استفاده کنید. در اینجا نکاتی برای دست یافتن به این مهم وجود دارد:

از رنگ های تیره استفاد کنید:

رنگ هایی مانند آبی دریا، قهوه ای شکلاتی رنگ های تیره باعث لاغر به نظر رسیدن و نصف شدن اندازه می شود. حتی اگر لباس شما یک تی شرت و یا زیرشلواری ساده است. در انتخاب لباس و کفش خود دقت کنید.

یکنواخت و یک دست به نظر بیایید.

استفاده از یک رنگ در پوشش باعث لاغر به نظر رسیدن شما می شود از یک رنگ و یا یک طیف رنگی استفاده کنید. زیرا از بالا تا پایین یک رنگ به نظر رسیدن باعث لاغر و کشیده دیده شدن تان می شود. اگرچه ترکیب رنگی خود باعث دلپذیر به نظر رسیدن می شود.

از خطوط عمودی در لباس هایتان استفاده کنید:

این یک ترفند قدیمی در کتاب های مد است. که به دلایل خاصی کارآمد می باشد. در صورت چاق بودن از لباس هایی استفاده کنید که خطوط عمودی دارد. زیرا شما را بلندقد و لاغر به نظر می رساند و از خط های افقی که شما را چاق نشان می دهد استفاده نکنید. بنابراین از لباس هایی استفاده کنید که تمام موارد به کار رفته در آن مانند زیپ و دکمه عمودی باشد.به این صورت در بارداری شیک و دلپذیر می شوید.

به مسائل دیگر توجه داشته باشید:

به مسائل جانبی مانند اندازه سینه هایتان توجه کنید و به نقطه های شیب دار و مایل به کار رفته در لباس هایتان کمتر توجه کنید. مسائل دیگر  مانند مچ پا و غیره را می توان زیر شلوار و یا بوت مخفی کرد.

از لباس های اندازه خودتان استفاده کنید:

لباس هایی را در نظر داشته باشید که در ناحیه شکم و سینه کمی گشاد باشد، ولی در سرشانه ها اندازه باشد. زیرا شانه ها تنها جایی از بدن است که تغییر اندازه ندارد. آویزان بودن شانه ها، شما را افتاده تر و چاق تر نشان می دهد و لباس های یک سره شما را لاغرتر به نظر می رساند.

 

.

منبع : ooma.ir