آکاایران: چگونه در رابطه باردار شویم؟ (حالت های رابطه با همسر برای باردار شدن زن)

آکاایران: حالت های نزدیکی کردن با همسر برای بارداری

رابطه جنسی برای باردار شدن زن حالت های مختلفی می تواند داشته باشد. اگر میخواهید بهترین حالت های نزدیکی کردن برای باردار شدن زن را بدانید در ادامه چگونگی نزدیکی کردن برای باردار شدن زن بیان خواهد شد. تعداد زیادی از زنان بر این باورند که حالت های نزدیکی جنسی میتواند نقش مؤثری در افزایش شانس بارداری داشته باشد.

به گزارش تالاب همچنین برخی معتقدند انجام عده ای از اقدامات بعد از نزدیکی جنسی نیز میتواند شانس انها را برای بارداری بیشتر کند. دراین پست با این باور ها و شواهد علمی موجود درباره حالت های نزدیکی کردن برای باردار شدن زن این اقدامات آشنا خواهید شد.

روشهای نزدیکی کردن برای باردار شدن زن

هیچ شاهد علمی مبنی بر تأثیر حالت های نزدیکی  جنسی خاصی در احتمال افزایش بارداری موجود نیست. اگر چه عده ای از زنان و مردان معتقدند که حالت نزدیکی ای که در آن مرد روی زن قرار می گیرد، به گزارش سماتک امکان تخلیۀ اسپرم در نزدیکی  دهانۀ رحم را بیشتر میکند و اسپرم ها آسان تر شانس حرکت به سمت رحم و لوله های رحم را خواهند داشت، اما هیچ یک از شواهد علمی این باور را تأیید نمی کند.

شانس بارداری در روشهای نزدیکی کردن که دخول در آن ها به شکل کامل انجام میشود زیاد است. هنگام انزال، جهش مایع حامل اسپرم کمک میکند که بخش زیادی از اسپرم ها در نزدیکی دهانۀ رحم تخلیه شوند. بهمین دلیل، هر کدام از روشهای نزدیکی کردن تصویری منجر به دخول کامل میتواند برای بارداری مناسب و مؤثر باشد.

عده ای از متخصصان توصیه میکنند که بهتر است زن و مرد از روشهای نزدیکی کردن تصویری مختلفی استفاده کنند تا هنگام نزدیکی کردن برای بارداری، لذت لازم و کافی را نیز دارا باشند و اقدام به بارداری برای آن ها به یک روال عادی و خسته کننده تبدیل نشود.

سایت تالاب: توجه داشته باشید بیش ازآن که حالت رابطۀ جنسی در افزایش شانس بارداری مؤثر باشد، این زمان بندی درست برای اقدام و همچنین نزدیکی پیوسته و مداوم در زمان های تقریبا تخمک گذاری است که می تواند شانس بارداری را افزایش دهد. بهمین دلیل، اگر برای بارداری اقدام می کنید، بهتر است در روز های باردار شدن زن که روزهای تقریبا زمان تخمک گذاری است، یک روز در بین نزدیکی جنسی داشته باشید.

برای این که بتوانید پیوسته و هرروز نزدیکی داشته باشید، بهتر است در انتخاب حالت های نزدیکی، موردی را امتحان کنید که برای شما و همسرتان لذت بخش تر است. استفاده از روشهای نزدیکی کردن جنسی می تواند تأثیر مثبتی داشته باشد. همچنین اگر اسپرم همسر شما طبیعی باشد، هرروز تجدید خواهد شد و نیازی به نگرانی و صبر کردن موجود نیست. شما میتوانید در روز های تقریبا تخمک گذاری، هرروز نزدیکی جنسی داشته باشید.

چگونه در رابطه باردار شویم؟ (حالت های رابطه با همسر برای باردار شدن زن)چگونه در رابطه باردار شویم؟ (حالت های رابطه با همسر برای باردار شدن زن)

تأثیر ارگاسم زنان در باردار شدن زن

اگر چه این باور وجوددارد که به ارگاسم رسیدن زن بعد از رابطۀ جنسی ممکن است شانس باردار شدن را بالا ببرد، اما هیچ شواهد علمی برای اثبات این باور موجود نیست. بنظر میرسد ارگاسم هنگام رابطۀ جنسی نقشی در باردار شدن زن ندارد. اگر چه این امکان وجوددارد که انقباضات رحم هنگام ارگاسم به حرکت اسپرم به سمت لوله های رحم کمک کند، اما طبق معمولً این انقباضات فاقد درد، حتی زمانی که فرد رابطۀ جنسی برقرار نکرده باشد، به خصوص تقریبا زمان تخمک گذاری نیز به شکل خودبه خود اتفاق می افتد. نزدیکی جنسی به صورت پیوسته و مداوم در روز های باردار شدن زن و تقریبا تخمک گذاری نقش بسزایی در افزایش شانس بارداری دارد. پس بهتر است هر کاری را انجام دهید که می تواند بشما کمک کند تا به صورت مداوم دراین روز ها نزدیکی داشته باشید.

دراز کشیدن بعد از نزدیکی کردن برای باردار شدن زن

تعداد زیادی از زنان بعد از اقدام برای بارداری مدتی را در تخت دراز می کشند. عده ای از آن ها پاهای خودرا بالا می آوردند یا انها را در هوا مثل حالت دوچرخه سواری حرکت می دهند تا به اسپرم ها برای حرکت به سمت رحم و لوله های رحم کمک کنند. از نظر علمی برای افزایش شانس بارداری نیازی به دراز کشیدن در تخت یا انجام این حرکات بعد از نزدیکی جنسی نیست. پس از تخلیۀ اسپرم، مخاط موجود در واژن و دهانۀ رحم که چسبنده است، اسپرم را احاطه میکند و اسپرم دراین مایع شروع به شنا کردن به سمت لوله های رحم می کند.

تالاب: در هر بار انزال، میلیون ها اسپرم وارد واژن و دهانۀ رحم شما خواهد شد و اگر مقداری از مایع از واژن شما خارج شود، بازهم هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت. برای همین بلند شدن شما بعد از نزدیکی جنسی هیچ تأثیری در باردار شدن شما نخواهد داشت. اگر چه بلند شدن از تخت از نظر علمی تأثیری در بارداری ندارد، اما بهتر است کمی بعد از رابطۀ جنسی در تخت بمانید. حدود ۱۵ تا ۳۰ دقیقه صبر کنید تا آرامش کافی پیدا کنید. نیازی به حرکت دادن پاها در هوا نیست، فقط به پشت بخوابید و کمی استراحت کنید.

چگونه در رابطه باردار شویم؟ (حالت های رابطه با همسر برای باردار شدن زن)چگونه در رابطه باردار شویم؟ (حالت های رابطه با همسر برای باردار شدن زن)

خروج مایع منی از واژن بعد نزدیکی کردن

نشت کردن بخشی از مایع منی مرد از واژن زن بعد از رابطۀ جنسی ای که برای باردار شدن انجام شده، موضوعی کاملاً طبیعی است. این امر طبق معمولً زمانی رخ میدهد که انزال به اندازۀ کافی باشد. در حقیقت نشت مایع منی به معنی وجود میزان کافی ازآن در واژن زن است. کمتر از پنج درصد از مایع منی اسپرم است و بیش از ۹۵ درصد آن از سایر مایعات ساخته شده است و احتمال این که نشت مایع منی از واژن مانع بارداری شود بسیار کم است.

روشهای نزدیکی کردن

اگر انزال هنگام دخول کامل صورت گرفته باشد، طبق معمولً پس ازآن نباید نگران نشت مایع منی از واژن خود باشید، زیرا مقدار کافی از اسپرم خودش رابه مخاط دهانۀ رحم رسانده است. اگر بعد از رابطۀ جنسی به مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه به پشت دراز بکشید و باسن خودرا کمی بالا آوردید، دراین صورت نشت مایع منی را حس نخواهید کرد و نگرانی شما نیز کم می شود.

.

منبع : talab.org