آکاایران: تاثیر فوق العاده ماساژ پای نوزاد برای آرام کردن او+ عکس

نوزاد گریه می کند و آرام و قرار ندارد ، ممکن است دل درد ، سردرد ، یبوست و یا دهها مشکل دیگر باعث این بی قراری شده باشد ؛ مشکلاتی که با ماساژ پای نوزاد به سرعت قابل حل هستند.
ماساژ پای نوزاد برای تسکین دردها و آرام کردن گریه ی او

عکس العمل شناسی یک تکنیک درمانی برای کاهش درد و ناراحتی در قسمتهای مختلف بدن است این روش بازتاب خاصی روی پا دست ها گوش ها دارد که به همه ی اعضاء غدد پاسخ می دهد تحریک این اندامها تاثیر درمانی عمیقی دارد همه مادران و پدران این تکنیک را در تسکین کودکان و نوپایان مفید می دانند انگشت کوچک نوزاد بازتابهای زیادی دارد.
ایجاد فشار روی هر کدام از پاهای نوزاد در تسکین و راحتی نوزاد کمک می کند به خاطر داشته باشید قبل از اینکه ماساژ پای نوزاد را شروع کنید کودک را آرام کنید و با حمام گرم و ماساژ پا جریان خون او را بالا ببرد.
تاثیر فوق العاده ماساژ پای نوزاد برای آرام کردن ا

آکاایران: تاثیر فوق العاده ماساژ پای نوزاد برای آرام کردن او+ عکس

عکس العمل شناسی را می توانید با حرکات آرام انگشتان کوچک پا شروع کنید. ماساژ پا را از انگشت کوچک شروع کنید تا به پاشنه و انتهای پا برسید این کار را روی هر دو پای کودک پیاده کنید قوسی پای نوزادان رشد نایافته و استخوان پوست شان نرم و نازک است با ماساژ در ناحیه پا انرژی کل بدن را ذخیره کنید.
ماساژ پای نوزاد
آرام کردن گریه و تسکین دردهای نوزاد با ماساژ نقاطی روی پا

تسکن درد در ناحیه شکم نوزاد با ماساژ پای او

ماساژ پای کودک باعث تسکین درد ناحیه بالا و پایین شکم میشود و یبوست و گاز معده را درمان میکند به آرامی روی شکم فشار بیاورید و قسمت پایینی شکم را بمالیدتا گاز معده درمان شود در حالی که مالیدن قسمت بالایی شکم حرکات شکم را بهبود میبخشد
ماساژ پای نوزاد برای رفع اسپاسم شکمی

اگرکودکانتان مشکل اسپاسم شکم درد شکم مشکلات تنفسی دارند ماساژ این ناحیه باعث تسکین درد می شود به همین منظور به صورت دورانی شکم را ماساژ دهید.
ماساژ پای نوزاد برای رفع سردرد و دندان درد

طبق عکس العمل شناسی پا نوک انگشتان پابه دندان و سر ارتباط دارد که هم برای نوجوانان و نوزادان کاربرد دارد بنابراین اگر کودکانتان دندان درد و سردرد را تجربه کردند با ماساژ نوک انگشتان دست را تسکین دهید.
ماساژ پای نوزاد برای رفع درد سینه و مشکلات تنفسی

برای درد سینه و مشکلات تنفسی باید پایین انگشتان پا را بمالید این ناحیه پا با ریه ارتباط دارد چنین مشکلاتی موجب ناراحتی هایی برای کودکان در خواب و خوردن شان می شود.
ماساژ پای نوزاد برای رفع درد لگن

مشکلات ران معمولاً در نوزادان و کودکان رایج است برای تسکین درد در این ناحیه پاشنه پای نوزاد را بمالید، گفتنی است این ماساژ برای یبوست و دل درد مفید است.
ماساژ پای نوزاد برای تسکین درد سینوس

مهم نیست در چه سنی در هر صورت انسداد بینی خوب نیست اگرچه نوزادان برعکس نوجوانان نمی تواند از داروهای سرماخوردگی استفاده کنند بنابر این تجمع اخلاط در بینی برای نوزادان ناراحت کننده است به همین منظور به بهتر شدن احساس کودکان کمک کنید ماساژهای دورانی آرامی را روی بالشتک های انگشت بدهید.توجه ماساژهای پا راه مناسبی برای درمان دردهای معمولی و کوچک است بنابر این باید با پزشک متخصص اطفال مشورت کنید.نمناک

.

منبع : pezeshk.us