آکاایران: 6 فایده ی مادر شدن در سن 35 سالگی

آکاایران: 6 فایده ی مادر شدن در سن 35 سالگی

با بالا رفتن سن درک شما بیشتر می شود پس قاعدتا هنگام مادر شدن این درک بالا به رابطه ی شما و فرزندتان کمک شایانی خواهد کرد.
6 فایده ی مادر شدن در سن 35 سالگی
مردم معمولا مادران سن دار تر را مامان های خسته مینامند. اما آیا میدانستید که آنها مزایای بسیار بی شماری نسبت به مادران جوان دارند؟

فایده های جالب مادر شدن در سن 35 سالگی
مطالب زیر را بخوانید تا به آنها پی ببرید و بیشتر بدانید
مادر شدن در سن 35 سالگی راحت نیست ، در طول زمان جامعه، ناسپاسی هایی را در برابر مادران سن دارتر انجام داده است ، مانند اینکه میگویند کم انرژی هستند یا مادران خسته و بی حوصله هستند ، چندین سال پیش مادر شدن بعد از سن حتی 30 سالگی پر خطر و ریسک در نظر گرفته میشد.
مردم هم به خاطر مطالب منفی ای که راجع به وابستگی و ارتباط بین سن مادر و سلامت بچه ها هنگام تولد شنیده بودند، همین باور را داشتند ، گرچه اکنون ما میدانیم که این مورد صحت ندارد ، مادر بودن در سن 35 سالگی یک روند رو به رشد است.
مادر شدن و حاملگی در سالهای اخیر یک پدیده ی جامعه شناختی است که در کشورهای توسعه یافته در حال رشد و افزایش میباشد.
این روند:نتیجه عواملی مانند:روش های مختلف پیشگیری از بارداری با بالاترین درجه و بازدهی.. برابری جنسیت ها( برابری حقوق زن و مرد) ، هم چنین مادر شدن در این سن منطبق با جنبه های اقتصادی هم میباشد.

برای مثال؛ زن ها سهم بیشتری در بازار کار دارند و امنیت اقتصادی هم از موارد دیگر است.
در سال 2016 بر طبق آمار و ارقام منتشر شده توسط انجمن بین المللی آمار و ارقام کشور اسپانیا ، سن بارداری به کمی عقب تر از سالهای پیش برگشت ، که آن هم سن 32/5 سالگی بود که معتقد بودند ، در این سن درک بیشتری میتوان از داستن بچه داشت.

با تمام این صحبت ها دوست دارید وه تو سن 35 سالگی مادر بشید؟ حالا ببینیم که مطالعات اخیر در این مورد چه میگویند؟
بعضی از مطالعات اظهار داشتند که بهترین رنج سنی برای بچه دار شدن، هنوز هم همان سن بین 20 تا 35 سالگی میباشد اگر چه در سالهای اخیر یک روزنامه ی بین المللی ((واگیرشناسی)) نتایجی رو درباره مطالعات روی زنهایی که بالا 35 سال دارند و بچه های آنها منتشر کرد.
نتایج شگفت انگیزند ، یافته ها نشان میدهند که به طور کلی بچه هایی که مادرهای بین 35 تا 39 ساله دارند در امتحانات نمرات بهتری میگرفتند…
آنها نمره های نسبتا خوبی را در آزمون گرفتند که توانایی شناخت زبانی آنها را اندازه گیری میکرد. در حقیقت آنها نمره های بهتری نسبت به بچه هایی که مادرهای جوانتری داشتند، میگرفتند.هر چند که نتایج به دست آمده نسبت به قرن های پیش متفاوت بوده، و این تفاوت ها به عوامل زیادی بستگی داشته.

مانند: بچه هایی که مورد آزمون قرار گرفتند کوچکترین فرزند در خانواده بودند .این شناخت نشان دهنده این است که این بچه ها محدودیت داشتند.
و معمولا موقعیت اقتصادی در خانواده هایی که بچه های بیشتری دارند، خوب نیست.درآمد پایین تر و فرصت های کمتری دارند. به خاطر همین موقعیت آنها دسترسی کمتری به غذاها و رژیم های غذایی سالم و یا سرویس های مربوط به سلامتی دارند.
در نتیجه کمبود این منابع یک ضربه ی منفی برای پیشرفت آنهاست.

و باز هم اگر شما نزدیک 35 سالگی هستید و به مادر شدن فکر میکنید، ما پیشنهاد میکنیم که به خواندن این مقاله ادامه دهید و علت های زیر را بخوانید.مطمئن و دلگرم شوید و تصمیم درستی بگیرید
مزایای مادر شدن در 35 سالگی چیست؟
1.روبرو شدن با حاملگی با بلوغ و رشد فکری بیشتر
این موضوع بر این معنا نیست که مادرهای جوان نمیتوانند مادرهای بالغی باشند.
همچنین بخوانید : وقتی مادر امیرحسین فتحی مخالف سلبریتی شدن اوست!
2.وضعیت اقتصادی و تحصیلی
مردم معمولا در این سنین تجربیات و تحصیلات بیشتری دارند و به امنیت شغلی رسیده اند و میتوانند راحتتر برای فرزند خود وقت بگذارند و نیازهای او را برطرف کنند و درکش کنند.
3.تجربه و درک بیشتر
برای مساله ای مثل زایمان فقط تجربه کافی نیست. بلکه نیروهایی مثل؛درک کردن، همدلی، بردباری و صبر حتی در میان دیگران هم به مادرها کمک میکند که چالش زایمان را با یه طرز فکر مثبت پشت سر بگذارند
و این درک ها در آینده بهشون کمک میکند که فرزندان خوبی را تربیت کنند.
بالا رفتن سن و تاثیر بالای درک مادر در فرزند
4.ثبات احساست و هیجانات(احساسات هیجانی) .
در این سن ما درک بهتری نسبت به خودمان داریم.تصمیم گرفتن، پذیرفتن اشتباهات، و ثبات و ماندگاری در رابطه هایمان را یاد میگیریم.
این پایه و اساس ها تربیت بچه هایمان و رابطه ی ما با آنها رانیز غنی میکند.
5.افزایش امید به زندگی
در مطالعات بدست آمده نشان میدهد خانومهایی که سن 33 سال را رد میکنند، تمایل بیشتری به زندگی طولانی تر دارند.
به عبارتی دیگر آنها وقت بیشتری میخواهند تا با کودکان خود بگذرانند و از آن لذت ببرند.
6.سبک زندگی سالم تر
مردمی که سن 30 سالگی را رد میکنند ، خیلی بهتر نیازهای بدنشان را میشناسند و درک میکنند.
و بصورت بتور نکردنییی به سلامتیشان توجه میکنند.
که این شامل رژیم غذایی سالم و عادت به ورزش کردن میباشد. شما نیاز ندارید زمانی که تصمیم به بچه دار شدن گرفتید، عادتهایتان را به صورت چشمگیری تغییر دهید.
چون از قبل سبک زندگی سالم و متعادلی داشتید.
زندگی سالم
شناخت نیاز های خود و بعد مادر شدن !

پایان(نتیجه گیری)
در پایان باید گفت که کیفیت زندگی کردن مادر رابطه و تاثیرگذاری کاملا مستقیم با پیشرفت بچه ها دارد.
پس با کیفیت و سالم زندگی کنید

.

منبع : pezeshk.us